Piotr Laskowski

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Kalisz
Konin
Piła
Ostrów Wielkopolski
Inowrocław
Bydgoszcz
Toruń
Włocławek
Faktura VAT

Piotr Laskowski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii
Dla użytkownika Piotr Laskowski

O mnie

Więcej informacji na stronie internetowej: www(.)piotr(.)edu(.)pl - zapraszam. Oczywiście adres strony bez nawiasów :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Przemysław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2017

Witam wszystkich. U Pana Piotra wylądowałem w momencie kiedy po maturze wiedziałem że czeka mnie poprawka ustna z języka angielskiego. Ja totalnie surowy, bo maturę mój rocznik zdawał ładnych parę lat temu. Pan Piotr przygotował mnie w dwa miesiące na tyle że zdałem poprawkę bez problemu z czego jestem bardzo zadowolony i szczerze dziękuję bo ja wiem że jestem toporny na wiedzę:) Egzaminatorów na poprawce miałem tych samych co na maturze i główny z egzaminatorów powiedział mi tak że nauczyciel który przygotowywał mnie do poprawki doskonale wie za co dostaje się punkty i to właśnie one nabiły mi % potrzebne do zdania poprawki. Dołączyłem do grona osób które zdały a miałem powiedziane u Pana Piotra, że jeszcze nie ma takiej osoby która by nie zdała:) i to jest motywacja. Najważniejsze to jest mówić, mówić jeszcze raz mówić. Ja jeszcze raz dziękuję i serdecznie polecam tego nauczyciela !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pro Bono

Hehehe... bo padnę :) To jest chyba NAJLEPSZA opinia w mojej 30-letniej karierze - przewodniczący komisji egzaminacyjnej na maturze poprawkowej do zdającego: "Nie wiem, kto pana przygotowywał, ale dobrze wiedział, za co się dostaje punkty..." - szach-mat :)

Skuteczność i zdawalność - zachowana nieskazitelnie na poziomie 100%. Nadal ani jednego wyjątku. I tak trzymać - to ja TOBIE dziękuję, Przemek, że mnie nie zawiodłeś. Na pierwszych zajęciach Ci powiedziałem, żebyś nawet nie próbował hehe :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2017

Szczerze polecam zajęcia u Pana Piotra, profesjonalne przygotowanie do matury, tłumaczenie w jasny i prosty sposób, udzielanie wskazówek, których nauczyciele w szkole nie przekazują ;) ogromnym plusem sa zajęcia odbywane przez skype.

Pro Bono

Dziękuję za miłe słowa. No właśnie - zajęcia przez Skype, to jest patent stulecia :) Większość moich uczniów, którym je proponuję, początkowo jest dość ostrożna, a bywa, że wręcz niechętna... ale tylko do pierwszego razu, kiedy zmuszeni jakąś sytuacją RAZ spróbują - rzadko kto pojawia się od tej pory na zajęciach osobiście.
W porównaniu z osobistą fizyczną obecnością u mnie na zajęciach, Skype nie ma w zasadzie ŻADNYCH minusów (no, może jedynie tylko tyle, że nie podamy sobie ręki na "dzień dobry" - ale taki drobiazg można sobie podarować).
Zajęcia przez Skype mają za to kilka poważnych plusów:
- znaczna oszczędność czasu i pieniędzy jałowo traconych na dojazd przy standardowych "wizytach",
- nie ma stresu związanego z osobistą obecnością (a bywa, że niektórzy uczciwie przyznają, że robią rano angielski nie wychodząc nawet z łóżka :) i w niczym nie zmniejsza to ich koncentracji, czy efektywności nauki, a mam mocne wrażenie, że jest to wręcz korzystne),
- pełna niezależność: można zrobić zajęcia nie przejmując się, czy jesteś na miejscu, czy w pracy, czy (czego nikomu nie życzę) leżysz akurat w łóżku z gorączką, czy siedzisz w parku, czy jesteś na wakacjach, itp. Bywały już sytuacje, że mieliśmy lekcję, gdy ktoś jechał pociągiem, lub samochodem, a całkiem niedawno jedna pani stwierdziła, że zrobimy lekcję, mimo, że akurat... sama prowadziła samochód - zrobiliśmy konwersacje i zajęcia wyszły dokładnie tak samo, jakby siedziała obok mnie.
Dlatego szczerze polecam zajęcia przez Skype.

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2017

Gorąco polecam zajęcia u pana Piotra , potrafi zainteresować omawianymi kwestiami oraz przedstawić je w sposób logiczny , prosty i humorystyczny .

Pro Bono

Dodam tylko, że wynik matury ustnej Aleksandra uplasował go na... 1 miejscu w całej swojej grupie. Wyniki części pisemnej będą znane dopiero w czerwcu (i spodziewam się podobnych rezultatów :) Gratulacje.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2016

Świetna atmosfera podczas zajęć, profesjonalne podejście do tematu. Dzięki temu, że trafiłam do Pana Piotra zdanie matury okazało się bardzo proste, tym bardziej, ze język angielski jest jedna z moich najsłabszych stron. Mimo zniechcecenia i małej wiary w siebie, ze może się udać, Pan Piotr pokazał mi, że wszystko jest do zrobienia. Dziękuję bardzo jeszcze raz za wszystko i gorąco polecam współpracę z tak wspaniała osobą. :)

avatar
Absolwentka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 grudnia 2015

Będąc na trzecim roku filologii angielskiej w Poznaniu miałam problem z opanowaniem materiału z niektórych przedmiotów. Na szczęście trafiłam do pana Piotra, który nawet najbardziej zawiłe kwestie z łatwością mi wytłumaczył. Gdy szukałam pomocy wielu korepetytorów odmawiało mi jak tylko słyszeli, że chodzi o studia, gdy dodawałam, że konkretnie o trzeci rok to dostawali niemal palpitacji :) tylko pan Piotr się nie przestraszył i z chęcią mnie przyjął. Jest naprawdę wspaniałym nauczycielem, bez problemu wyjaśni najbardziej skomplikowane zagadnienia i przedstawi w taki sposób, że z łatwością zda się nawet najtrudniejszy egzamin :)

Pro Bono

No i pięknie :) Egzaminy zdane, dyplom obroniony, licencjat w kieszeni... Tylko tak dalej. Rozwijaj skrzydła! Cieszę się, że pomogłem. Dzięki za piękną opinię - może wyglądać wręcz na zbyt piękną, dlatego jeśli ktoś z czytających będzie miał wątpliwości, to (o ile pozwolisz) przekażę Twój nr telefonu, niedowiarkom zdasz relację z poszukiwań korepetytora i z naszej nauki. Serdecznie pozdrawiam.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2015

Pan Piotr posiada ogromną wiedzę, którą potrafi w łatwy i przystępny sposób przekazać. POLECAM jest NAJLEPSZY!!!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2015

Wszystko bardzo dobrze, a przede wszystkim prosto, tłumaczone. Miła atmosfera, do tego spora dawka humoru. Matura ustna zdana lepiej niż przypuszczałam :) Takich nauczycieli ze świecą szukać. Bardzo, bardzo polecam!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2015

Świetnie prowadzone lekcje, wysoki profesjonalizm i miła atmosfera. Długo by wymieniać inne pozytywy ;) Matura ustna po lekcjach, zdana na poziomie 97%

Pro Bono

Kuba, dzięki za tę opinię. Dla niewtajemniczonych uchylę tylko rąbka tajemnicy, że Kuba jest obecnie studentem medycyny jednego z najlepszych uniwersytetów medycznych w Polsce. I jak tu człowiek ma nie być dumny :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2015

Najlepszy nauczyciel języka angielskiego, od jakiego miałam okazję brać lekcje. Wszystko jasne, dobrze wytłumaczone. Nauka zdecydowanie przynosząca efekty. Pełen profesjonalizm i dodatkowo miła atmosfera. Polecam!

Pro Bono

Cały czas się zastanawiam, czy wybrałaś Natalia chemię (miałaś przecież w kieszeni Indeks po wygranej olimpiadzie), czy jednak farmację...? Cieszę się, że pomogłem - i że tak miło oceniasz naszą naukę :) Dziękuję za piękną opinię. Serdecznie pozdrawiam.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2013

Gość po prostu potrafi bez stresu, z humorem i jasno wszystko wytłumaczyć. Rok intensywnej nauki i matura zdana lepiej, niż się spodziewałam :)
Dziękuję i oczywiście polecam.

Pro Bono

No tak, pamiętam - lekcje bywały naprawdę zabawne z Tobą, Natalia :) Ale, przyznajmy, bywało też i poważnie. Najważniejsze, że skutecznie. No i matura zdana śpiewająco - a rok wcześniej, gdy pierwszy raz do mnie przyszłaś, powiedziałaś "oby tylko zdać!". No to powiedzmy kawę na ławę: aby zdać potrzebowałaś 30%. Uzyskałaś chyba 94% (!) o ile mnie pamięć nie myli. Fakt, rok czasu 2x, czasem 3x w tygodniu, bez taryfy ulgowej, nawet w święta :) - ale i efekt był. Dzięki za zabawną opinię. Serdecznie pozdrawiam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.