Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Kraków
Olkusz
Oświęcim
Warszawa
Sochaczew
Mińsk Mazowiecki
Siedlce
Budownictwo35 / 60 min

Neta

Opis ogłoszenia

Udziele profesjonalnych korepetycji z programów autocad, archicad i artlantisa. Na zyczenie moge podesłac wizualizacje. Z zawodu jestem architektem wiec znane są mi te programy bowiem uzywam ich na codzień (pracuje w zawodzie). Pomoge studentom w problemach na uczelni, konsultacje, pomoc merytoryczna w zakresie budownictwa, architektury  itd.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.