Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
Online
Bydgoszcz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki50 / 60 min

ANETTE

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

FORDON ♥ EFEKTYWNA NAUKA JĘZYKA NIEMIECKIEGO ♥ ♥ ♥ SKUTECZNIE I Z PASJĄ ♥

 Jestem absolwentką filologii germańskiej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Ukończyłam 5-letnie studia magisterskie w systemie dziennym. Posiadam wieloletnie, udokumentowane doświadczenie w nauczaniu języka niemieckiego – referencje ze szkół językowych, w których byłam i jestem lektorem. Posiadam również udokumentowane doświadczenie jako tłumacz języka niemieckiego.  Mam za sobą wielomiesięczny pobyt w Niemczech w Köln (w Kolonii), gdzie udoskonalałam język niemiecki. Język niemiecki od zawsze był moją pasją, do nauczania tego języka podchodzę z wielkim zaangażowaniem. Dokładam wszelkich starań, aby zajęcia, które prowadzę były ciekawe i rozwijały wszystkie kompetencje językowe. Zapewniam wszechstronne, bardzo dobrej jakości materiały do nauki.

Udzielam lekcji języka niemieckiego na wszystkich poziomach zaawansowania.
*Lekcja u mnie (FORDON) –50zł/ 60 minut (50zł/h)

*Lekcja dla dwóch osób- 20 zł do podanych cen.

  Zajęcia odbywają się w komfortowych warunkach, odpowiednie wyciszenie pozwala na skupienie i skoncentrowanie się na nauce. Posiadam odpowiednio przystosowany, profesjonalny  pokój-gabinet - wyposażony m.in. w dużą tablicę, duże biurko dla ucznia, ksero, sprzęt audio. W cenie zawarte są różnorodne, ciekawe i bardzo dobrej jakości materiały do nauki (często są to materiały kolorowe i dzięki temu ułatwiające zapamiętywanie) Lekcje dopasowuję pod kątem danego ucznia, w dużej mierze sama tworzę indywidualnie dopasowane ćwiczenia.

Prowadzę również LEKCJE ONLINE przez skypa z użyciem interaktywnej białej tablicy. Istnieje możliwość połączenia lekcji na przemian lekcje online i lekcje osobiście.

Kursy zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych, kursy wakacyjne, kursy dla opiekunek wyjeżdżających do krajów niemieckojęzycznych, kursy specjalistyczne: język niemiecki w biznesie, język niemiecki w branży IT itp., przygotowanie do matury, egzaminu, sprawdzianu, wsparcie językowe dla studentów germanistyki i lingwistyki. Konwersacje, gramatyka, nauka i utrwalanie słownictwa ( w blokach tematycznych), pisanie, czytanie, nauka online.

Lokalizacja: Fordon, przed budynkiem bardzo duży bezpłatny parking - zawsze dużo wolnych miejsc parkingowych.
Doświadczenie: 12 lat w nauczaniu języka niemieckiego
Dyplomy i Certyfikaty: Magister Filologii Germańskiej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy; Świadectwo Ukończenia Szkoły w Kӧln (w Kolonii)

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA MOJE LEKCJE
[* INNE FORMY KONTAKTU*] : SMS/TEL./WHATs APP- 519 706 559

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 20:00
Wtorek17:00 - 20:00
Środa17:00 - 20:00
Czwartek17:00 - 20:00
Piątek17:00 - 20:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela08:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2018

Wspaniała korepetytorka! Zawsze przygotowana, zajęcia bardzo ciekawe i urozmaicone. Nawet gramatyka niestraszna z Panią Anetą - przejrzyście wyjaśnione i często powtarzane regułki zapamiętuje się z łatwością. Po przeprowadzce długo szukałam osoby , która będzie tak profesjonalna i sympatyczna jak Pani Aneta. Polecam wszystkim :)

avatar
Klaudia Kwiatkowska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2016

Z czystym sumieniem polecam lekcje języka niemieckiego u tej Pani Lektorki. Pani Aneta prowadzi lekcje bardzo profesjonalnie i ciekawie. Zawsze jest bardzo dobrze przygotowana do lekcji. Bardzo mi się podoba sposób prowadzenia zajęć, wszystko jest przejrzyste, uporządkowane i naprawdę zachęca do dalszego poznawania tego języka. Początkowo chodziłam na korepetycje, aby podciągnąc stopnie w szkole, teraz chodzę, bo lubię i chcę znać ten język jeszcze lepiej i wiążę z nim swoją przyszłość. POLECAM!!!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2016

Polecam !!! Jestem bardzo zadowolona, zajęcia zawsze były bardzo interesujące i zachęcające do dalszej nauki. Przez kilka lat chodziłam do szkoły językowej ale tak naprawdę nauczyłam się zdecydowanie więcej przez rok u pani Anetki. Zajęcia są przygotowane naprawdę profesjonalnie. Bardzo mi się podobają kolorowe, ciekawe materiały do nauki. U innych korepetytorów i w szkole dostawałam zawsze krzywo skserowane, biało czarne karki.

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2016

Pełen profesjonalizm! Pani Aneta zna świetnie język niemiecki i potrafi bardzo dobrze przekazać swoją wiedzę, zajęcia są urozmaicone i bardzo ciekawe. Dzięki lekcjom u Pani Anety zdałam certyfikat B1. Bardzo dobra lektorka ! Polecam

avatar
Monika Manik.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2015

Polecam zajęcia j. niemieckiego u pani Anetki! Pani Anetka przygotowywała mnie przez 3 lata do matury rozszerzonej z j. niemieckiego, dzięki niej zdałam na piątkę. Zajęcia były ciekawe i bardzo dobrze przygotowane.

avatar
Ania S.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2015

Pani Aneta to bardzo kompetentna i zawsze świetnie przygotowana do lekcji nauczycielka.. Uczyła mnie na kursie. Bardzo polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.