Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Online
Bydgoszcz

ANETTE

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika ANETTE

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2018

Wspaniała korepetytorka! Zawsze przygotowana, zajęcia bardzo ciekawe i urozmaicone. Nawet gramatyka niestraszna z Panią Anetą - przejrzyście wyjaśnione i często powtarzane regułki zapamiętuje się z łatwością. Po przeprowadzce długo szukałam osoby , która będzie tak profesjonalna i sympatyczna jak Pani Aneta. Polecam wszystkim :)

avatar
Klaudia Kwiatkowska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2016

Z czystym sumieniem polecam lekcje języka niemieckiego u tej Pani Lektorki. Pani Aneta prowadzi lekcje bardzo profesjonalnie i ciekawie. Zawsze jest bardzo dobrze przygotowana do lekcji. Bardzo mi się podoba sposób prowadzenia zajęć, wszystko jest przejrzyste, uporządkowane i naprawdę zachęca do dalszego poznawania tego języka. Początkowo chodziłam na korepetycje, aby podciągnąc stopnie w szkole, teraz chodzę, bo lubię i chcę znać ten język jeszcze lepiej i wiążę z nim swoją przyszłość. POLECAM!!!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2016

Polecam !!! Jestem bardzo zadowolona, zajęcia zawsze były bardzo interesujące i zachęcające do dalszej nauki. Przez kilka lat chodziłam do szkoły językowej ale tak naprawdę nauczyłam się zdecydowanie więcej przez rok u pani Anetki. Zajęcia są przygotowane naprawdę profesjonalnie. Bardzo mi się podobają kolorowe, ciekawe materiały do nauki. U innych korepetytorów i w szkole dostawałam zawsze krzywo skserowane, biało czarne karki.

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2016

Pełen profesjonalizm! Pani Aneta zna świetnie język niemiecki i potrafi bardzo dobrze przekazać swoją wiedzę, zajęcia są urozmaicone i bardzo ciekawe. Dzięki lekcjom u Pani Anety zdałam certyfikat B1. Bardzo dobra lektorka ! Polecam

avatar
Monika Manik.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2015

Polecam zajęcia j. niemieckiego u pani Anetki! Pani Anetka przygotowywała mnie przez 3 lata do matury rozszerzonej z j. niemieckiego, dzięki niej zdałam na piątkę. Zajęcia były ciekawe i bardzo dobrze przygotowane.

avatar
Ania S.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2015

Pani Aneta to bardzo kompetentna i zawsze świetnie przygotowana do lekcji nauczycielka.. Uczyła mnie na kursie. Bardzo polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.