Ostatnia aktywność:
wczoraj
Online
Bydgoszcz
Toruń
Solec Kujawski
Inowrocław
Nakło nad Notecią

ANETTE

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/513 opinii
Dla użytkownika ANETTE

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2002 - 06.2007
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
Magister
Filologia Germańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2023

Pani Aneta posiada naprawdę dużo materiałów na wszystkich poziomach nauki, a nasze wspólne zajęcia zawsze przebiegały w dobrej atmosferze. Osobiście dla mnie bardzo ważne było to jak bardzo punktualna i zorganizowana jest Pani Aneta, czas zawsze był w pełni wykorzystany. Polecam zajęcia i online i w Bydgoszczy :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2022

Pani Anetta to genialna nauczycielka, już po kilku zajęciach język niemiecki robi się jasny i zrozumiały. Na zajęciach jest super atmosfera, przez co nauka to czysta przyjemność. Polecam każdemu niemiecki z Tą Panią!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2022

Bardzo wartościowe lekcje ;) Dzięki Pani Anecie oswoiłam się z językiem niemieckim i wreszcie odważyłam się używać go w mówieniu. Lekcje zawsze przebiegały w miłej atmosferze, były wypełnione mnóstwem ciekawych ćwiczeń. Serdecznie polecam każdemu, kto chce skutecznie doskonalić swoje umiejętności językowe!

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2021

Pani Aneta jest najlepszą nauczycielką niemieckiego, z jaką kiedykolwiek miałam okazję pracować. Jest zawsze doskonale przygotowana do lekcji, a przysyłane materiały oprócz tego, że są ciekawe, zawierają słownictwo oraz zwroty przydatne w codziennym życiu. Nauka z p. Anetą jest także ogromną przyjemnością dzięki miłej, przyjaznej atmosferze panującej w czasie zajęć. Po roku nauki zauważyłam u siebie spory postęp, szczególnie w mówieniu.

avatar
Radoslaw
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2021

Bardzo rekomenduję zajęcia z Panią Anetą. Panuje bardzo miła i swobodna atmosfera. Słownictwo jest systematycznie poszerzane, można o wszystko zapytać. Materiały dostępne w czasie zajęć są bardzo praktyczne i pomocne. Polecam!

ANETTE

SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA OPINIĘ :)

avatar
Eryka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2021

Pani Anetta jest wspaniałą osobą ! Zawsze jest profesionalnie przygotowana do każdych zajęć, skupia się na uczniu. Na zajęciach panuje miła i przyjazna atmosfera.Pani Anetta posiada ogromną wiedzę oraz bardzo ładną wymowę. Dzięki nauce z Panią Anettą mój poziom z niemieckiego bardzo się poprawił.
Jest to najlepsza nauczycielka języka niemieckiego, którą spotkałam. :)
Gorąco polecam !!!

avatar
Sandra Woźniczek i Piotr Krzykłowski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2021

Uczymy się z narzeczonym u Pani Anetki od kilku lat i z całego serca polecamy tę korepetytorkę. Zajęcia są zawsze bardzo dobrze przygotowane i przemyślane a atmosfera na zajęciach mega sympatyczna. Ponadto zawsze dostajemy od pani Anetki mega fajne materiały do nauki. Najlepsza lektorka niemieckiego jaką znamy!!! Bardzo bardzo polecamy :)

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2018

Wspaniała korepetytorka! Zawsze przygotowana, zajęcia bardzo ciekawe i urozmaicone. Nawet gramatyka niestraszna z Panią Anetą - przejrzyście wyjaśnione i często powtarzane regułki zapamiętuje się z łatwością. Po przeprowadzce długo szukałam osoby , która będzie tak profesjonalna i sympatyczna jak Pani Aneta. Polecam wszystkim :)

avatar
Klaudia Kwiatkowska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2016

Z czystym sumieniem polecam lekcje języka niemieckiego u tej Pani Lektorki. Pani Aneta prowadzi lekcje bardzo profesjonalnie i ciekawie. Zawsze jest bardzo dobrze przygotowana do lekcji. Bardzo mi się podoba sposób prowadzenia zajęć, wszystko jest przejrzyste, uporządkowane i naprawdę zachęca do dalszego poznawania tego języka. Początkowo chodziłam na korepetycje, aby podciągnąc stopnie w szkole, teraz chodzę, bo lubię i chcę znać ten język jeszcze lepiej i wiążę z nim swoją przyszłość. POLECAM!!!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2016

Polecam !!! Jestem bardzo zadowolona, zajęcia zawsze były bardzo interesujące i zachęcające do dalszej nauki. Przez kilka lat chodziłam do szkoły językowej ale tak naprawdę nauczyłam się zdecydowanie więcej przez rok u pani Anetki. Zajęcia są przygotowane naprawdę profesjonalnie. Bardzo mi się podobają kolorowe, ciekawe materiały do nauki. U innych korepetytorów i w szkole dostawałam zawsze krzywo skserowane, biało czarne karki.

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2016

Pełen profesjonalizm! Pani Aneta zna świetnie język niemiecki i potrafi bardzo dobrze przekazać swoją wiedzę, zajęcia są urozmaicone i bardzo ciekawe. Dzięki lekcjom u Pani Anety zdałam certyfikat B1. Bardzo dobra lektorka ! Polecam

avatar
Monika Manik.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2015

Polecam zajęcia j. niemieckiego u pani Anetki! Pani Anetka przygotowywała mnie przez 3 lata do matury rozszerzonej z j. niemieckiego, dzięki niej zdałam na piątkę. Zajęcia były ciekawe i bardzo dobrze przygotowane.

avatar
Ania S.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2015

Pani Aneta to bardzo kompetentna i zawsze świetnie przygotowana do lekcji nauczycielka.. Uczyła mnie na kursie. Bardzo polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.