Andrzej Kovacs

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na lekcje języka węgierskiego on-line - wszystkie poziomy zaawansowania.
Jestem native speakerem, mój ojciec jest Węgrem, a matka Polką - od dziecka posługuję się dwoma językami. 
Dobieram metody nauczania do indywidualnych potrzeb ucznia. Posiadam doświadczenie w pracy zarówno z dorosłymi jak i dziećmi.
Podczas lekcji korzystam z nowoczesnych i nietuzinkowych materiałów, każdorazowo uczeń otrzymuje ode mnie wydrukowany lub w formacie pdf komplet ćwiczeń dotyczący omawianej partii materiału. 
Oczywiście możliwe są także korepetycje z języka polskiego dla Węgrów mieszkających w Gdańsku.
Tel: +48789069660

Gdanszkban és Gdanszk környékén élő magyarokat szívesen tanítanék lengyelül, illetve fejleszteném lengyel nyelvtudásukat.
Gdanszkban születtem, az édesanyám lengyel, az édesapám magyar. Magyarul és lengyelül anyanyelvi szinten beszélek.
Ha Ön is Lengyelországban él vagy dolgozik és szeretne megtanulni lengyelül, kérem hívjon fel!
Egy tanóra 100 zlotyiba kerül.
A mobiltelefonszámom: +48789069660

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2022

Zdecydowanie polecam lekcje u Andrzeja! Na zajęciach jest nie tylko dużo słownictwa i gramatyki, ale też zwrotów używanych w codziennym życiu. Dodatkowo nauka jest prowadzona w miłej atmosferze :)

avatar
Darinka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2020

W nauce języka najważniejsze to mieć dobrego nauczyciela, który będzie wiedział jak sprawić, żeby jego uczeń potrafił i chciał dać z siebie wszystko. Andrzej jest zawsze chętny do pomocy, lekcje są przemyślane i dobrze przygotowane, a przy tym przyjemne i za nic w świecie nie są nudne. Jest też przede wszystkim cierpliwy i odpowiada na tysiące pytań dotyczących gramatyki czy słownictwa. Widać, że robi to z ogromną pasją. Zanim zaczęłam swoją przygodę z węgierskim, słyszałam niejednokrotnie, że NIE DA się go nauczyć. Bardzo cieszy mnie, kiedy z każdym kolejnym dniem i z każdą kolejną lekcją potrafię powiedzieć więcej i więcej oraz udowodnić sobie i innym, że się da! :)

Köszönök mindent!

avatar
Tristan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2018

Top 2 moich najlepszych nauczycieli jakich miałem. A miałem ich sporo... Węgierski to 9 język którego się uczę i z Andrzejem będę w stanie po roku intensywnej nauki (spotkania raz w tyg + własna praca w domu) osiągnąć poziom podtrzymania w miarę swobodnej rozmowy z rodowitymi węgrami na podstawowe tematy. Olbrzymim atutem którym bije na głowę większość konkurencji jest fakt iż jest nativem zarówno w języku nauczanym jak i tym którym posługuje się uczeń. Dzięki temu umie w najjaśniejszy z możliwych sposobów wytłumaczyć nieraz kosmiczne dla Polaków zasady węgierskiej gramatyki. Dodatkowo jest zawsze przygotowany, wymagający, nakręca i mobilizuje go sam fakt robienia postępów przez ucznia a lekcje są ciekawe. Nuda i zastój nie wchodzi w grę. Prywatnie zawsze uśmiechnięty, radosny facet. Gorąco polecam każdemu masochiście, który chce stanąć w szranki z z językiem węgierskim.
PS: jedyny minus - CZĘSTO NIE MA MLEKA DO KAWY:)):)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2017

Andrzej to profesjonalista w każdym calu - wymaga od ucznia i od siebie, co buduje świetną atmosferę na zajęciach i zachęca do cięższej pracy. Jest pełen żywiołowego entuzjazmu, który udziela się uczniowi. Dzięki niemu węgierski to czysta przyjemność i - choć zabrzmi to może jak tekst z reklamy - prawdziwa przygoda. Nigdy nie miałem lepszego lektora. Jeżeli kiedykolwiek wątpiłeś w to, że węgierskiego można się nauczyć, Andrzej udowodni Ci że można. Polecam z całego serca!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2017

Andrzej to nauczyciel pełen pasji, zawsze dobrze przygotowany i zaangażowany w lekcję! Uczniów traktuje w sposób indywidualny, dostosowując tematykę zajęć i metody nauczania do ich zainteresowań oraz potrzeb. Lekcje przebiegają w przemiłej atmosferze, co pozwala przełamać lęk przed tym (jakże trudnym!) językiem. Andrzej jest nauczycielem, który korzysta z całego wachlarza metod, urozmaicając w ten sposób naukę i znacznie ułatwiając zrozumienie wielu trudnych zagadnień. Jedno ostrzeżenie: UWAGA, pasja Andrzeja jest ZARAŹLIWA, co skutkuje uzależnieniem od wszelkich madziaryzmów, motywuje do samodzielnych poszukiwań i zgłębiania tajników języka "bratanków" na własną rękę każdego dnia, nie tylko w dniu lekcji. Polecam, polecam, polecam!

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2017

Zdecydowanie godny polecenia nauczyciel języka! Widać,że nauczanie jest jego pasją :) Rzetelny, uśmiechnięty i z doskonałym akcentem!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2016

Andrzej to zdecydowanie godny polecenia nauczyciel. Nauka z nim to czysta przyjemność, dzięki której nauka tego bardzo trudnego języka staje się przyjemnością, a dwie godziny lekcji mijają błyskawicznie. Ciekawe i nietuzinkowe metody nauczania, połączone z dopasowaniem materiału do zainteresowań i predyspozycji uczniów są ogromnym walorem pracy z Andrzejem. Dzięki niemu można się łatwo przełamać i zacząć rzeczywiście posługiwać się językiem obcym.
Ocena bardzo dobra to zdecydowanie za mało!

avatar
Sofija
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2016

Andrzej ma bardzo fajne podejście do nauczania, zajęcia mijają w miłej i luźnej atmosferze a wówczas są dobrze zorganizowane, ani chwili się nie marnuje. Polecam naukę tego pięknego języka z Andrzejem!

avatar
bogdan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2016

Andrzej to świetny nauczyciel, z którym nauka to prawdziwa przyjemność.

avatar
gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2016

Pan Andrzej to świetny tłumacz.Bardzo mi pomógł w nietypowej sytuacji ,gdzie potrzebne było tłumaczenie ustne jak i pisemne. Jestem bardzo zadowolona nie tylko z wysokiej jakości tłumaczenia, ale również z wykonania pracy w ustalonym terminie oraz miłego kontaktu. Polecam z pełnym przekonaniem!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2016

Andrzej to świetny nauczyciel, z którym nauka to prawdziwa przyjemność. Innowacyjne metody nauczania sprawiają, że język wchodzi do głowy szybciej, a nauczone słówka nigdy nie wypadną już z głowy.
Polecam 10/10!

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2015

Już od pewnego czasu uczęszczam na zajęcia i nie żałuję ani minuty spędzonej na lekcjach językowych. Andrzej to nauczyciel ze wszech miar godny polecenia. To korepetytor z pasją, kochający język węgierski, który chce i potrafi uczyć innych tego języka.
To co mi najbardziej odpowiada w sposobie nauczania Andrzeja, to konwersacja i odejście od tradycyjnego nauczania książkowego. Dzięki lekcjom powoli przełamuję swoją barierę i strach przed mówieniem po węgiersku. Każde zajęcia są inne, ciekawe, dobrze przygotowane. Dzięki temu i każdorazowym pracom domowym mam motywację do dalszej nauki.
Niełatwy, ale piękny język węgierski to moja pasja, dzięki Andrzejowi, jestem przekonamy, stale pogłębiana :)
Dzięki !

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2015

Andrzej był moją deską językowego ratunku przed rocznym wyjazdem na Węgry. W dwa miesiące zdołał mi w niezmiernie przyjacielskiej atmosferze włożyć do głowy nie tylko niezbędne słówka i gramatykę, lecz również podzielić się bogatą wiedzą na temat węgierskiej kuchni, historii czy polityki, sprawiając, że na kilka dni przed wyjazdem nie boję się nawet w połowie tak bardzo, jak oczekiwałam :)
Każda lekcja była dostosowana do moich potrzeb, jej tempo i tematyka. Andrzej brał pod uwagę moje zainteresowania i typ nauczania, który najbardziej mi odpowiadał. Do zajęć przykładał się w 100% i naprawdę zależało mu, by w mojej głowie coś pozostało, zawsze rozpierała go energia i entuzjazm, dzięki któremu nawet dwugodzinne sesje zajęciowe były czystą przyjemnością.
Zdecydowanie polecam, takiego nauczyciela ze świecą szukać! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.