Andrzej Kovacs

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gdańsk (Jasień +3)

Andrzej Kovacs

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/513 opinii
Dla użytkownika Andrzej Kovacs

O mnie

Posiadam 5-letnie doświadczenie w pracy jako lektor języka węgierskiego. Jestem nativ speakerem, uczę języka węgierskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Dobieram metody nauczania do indywidualnych potrzeb ucznia. Posiadam doświadczenie w pracy zarówno z dorosłymi jak i dziećmi. Największy sukces: prowadzony przeze mnie od 3 lat uczeń osiągnął poziom pozwalający na publikację w węgierskim czasopiśmie naukowym "Múltunk".

Od 12 lat jestem tłumaczem języka węgierskiego. Dziedziny, w których posiadam największe doświadczenie: historia, moda, waleologia, medycyna, e-commerce. Jednym z największych moich osiągnięć jest wykonanie ponad 80h polskich napisów do węgierskiego cyklu filmów z dziedziny waleologii, co umożliwiło stworzenie i funkcjonowanie kanału na YouTube.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2022

Zdecydowanie polecam lekcje u Andrzeja! Na zajęciach jest nie tylko dużo słownictwa i gramatyki, ale też zwrotów używanych w codziennym życiu. Dodatkowo nauka jest prowadzona w miłej atmosferze :)

avatar
Darinka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2020

W nauce języka najważniejsze to mieć dobrego nauczyciela, który będzie wiedział jak sprawić, żeby jego uczeń potrafił i chciał dać z siebie wszystko. Andrzej jest zawsze chętny do pomocy, lekcje są przemyślane i dobrze przygotowane, a przy tym przyjemne i za nic w świecie nie są nudne. Jest też przede wszystkim cierpliwy i odpowiada na tysiące pytań dotyczących gramatyki czy słownictwa. Widać, że robi to z ogromną pasją. Zanim zaczęłam swoją przygodę z węgierskim, słyszałam niejednokrotnie, że NIE DA się go nauczyć. Bardzo cieszy mnie, kiedy z każdym kolejnym dniem i z każdą kolejną lekcją potrafię powiedzieć więcej i więcej oraz udowodnić sobie i innym, że się da! :)

Köszönök mindent!

avatar
Tristan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2018

Top 2 moich najlepszych nauczycieli jakich miałem. A miałem ich sporo... Węgierski to 9 język którego się uczę i z Andrzejem będę w stanie po roku intensywnej nauki (spotkania raz w tyg + własna praca w domu) osiągnąć poziom podtrzymania w miarę swobodnej rozmowy z rodowitymi węgrami na podstawowe tematy. Olbrzymim atutem którym bije na głowę większość konkurencji jest fakt iż jest nativem zarówno w języku nauczanym jak i tym którym posługuje się uczeń. Dzięki temu umie w najjaśniejszy z możliwych sposobów wytłumaczyć nieraz kosmiczne dla Polaków zasady węgierskiej gramatyki. Dodatkowo jest zawsze przygotowany, wymagający, nakręca i mobilizuje go sam fakt robienia postępów przez ucznia a lekcje są ciekawe. Nuda i zastój nie wchodzi w grę. Prywatnie zawsze uśmiechnięty, radosny facet. Gorąco polecam każdemu masochiście, który chce stanąć w szranki z z językiem węgierskim.
PS: jedyny minus - CZĘSTO NIE MA MLEKA DO KAWY:)):)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2017

Andrzej to profesjonalista w każdym calu - wymaga od ucznia i od siebie, co buduje świetną atmosferę na zajęciach i zachęca do cięższej pracy. Jest pełen żywiołowego entuzjazmu, który udziela się uczniowi. Dzięki niemu węgierski to czysta przyjemność i - choć zabrzmi to może jak tekst z reklamy - prawdziwa przygoda. Nigdy nie miałem lepszego lektora. Jeżeli kiedykolwiek wątpiłeś w to, że węgierskiego można się nauczyć, Andrzej udowodni Ci że można. Polecam z całego serca!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2017

Andrzej to nauczyciel pełen pasji, zawsze dobrze przygotowany i zaangażowany w lekcję! Uczniów traktuje w sposób indywidualny, dostosowując tematykę zajęć i metody nauczania do ich zainteresowań oraz potrzeb. Lekcje przebiegają w przemiłej atmosferze, co pozwala przełamać lęk przed tym (jakże trudnym!) językiem. Andrzej jest nauczycielem, który korzysta z całego wachlarza metod, urozmaicając w ten sposób naukę i znacznie ułatwiając zrozumienie wielu trudnych zagadnień. Jedno ostrzeżenie: UWAGA, pasja Andrzeja jest ZARAŹLIWA, co skutkuje uzależnieniem od wszelkich madziaryzmów, motywuje do samodzielnych poszukiwań i zgłębiania tajników języka "bratanków" na własną rękę każdego dnia, nie tylko w dniu lekcji. Polecam, polecam, polecam!

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2017

Zdecydowanie godny polecenia nauczyciel języka! Widać,że nauczanie jest jego pasją :) Rzetelny, uśmiechnięty i z doskonałym akcentem!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2016

Andrzej to zdecydowanie godny polecenia nauczyciel. Nauka z nim to czysta przyjemność, dzięki której nauka tego bardzo trudnego języka staje się przyjemnością, a dwie godziny lekcji mijają błyskawicznie. Ciekawe i nietuzinkowe metody nauczania, połączone z dopasowaniem materiału do zainteresowań i predyspozycji uczniów są ogromnym walorem pracy z Andrzejem. Dzięki niemu można się łatwo przełamać i zacząć rzeczywiście posługiwać się językiem obcym.
Ocena bardzo dobra to zdecydowanie za mało!

avatar
Sofija
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2016

Andrzej ma bardzo fajne podejście do nauczania, zajęcia mijają w miłej i luźnej atmosferze a wówczas są dobrze zorganizowane, ani chwili się nie marnuje. Polecam naukę tego pięknego języka z Andrzejem!

avatar
bogdan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2016

Andrzej to świetny nauczyciel, z którym nauka to prawdziwa przyjemność.

avatar
gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2016

Pan Andrzej to świetny tłumacz.Bardzo mi pomógł w nietypowej sytuacji ,gdzie potrzebne było tłumaczenie ustne jak i pisemne. Jestem bardzo zadowolona nie tylko z wysokiej jakości tłumaczenia, ale również z wykonania pracy w ustalonym terminie oraz miłego kontaktu. Polecam z pełnym przekonaniem!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2016

Andrzej to świetny nauczyciel, z którym nauka to prawdziwa przyjemność. Innowacyjne metody nauczania sprawiają, że język wchodzi do głowy szybciej, a nauczone słówka nigdy nie wypadną już z głowy.
Polecam 10/10!

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2015

Już od pewnego czasu uczęszczam na zajęcia i nie żałuję ani minuty spędzonej na lekcjach językowych. Andrzej to nauczyciel ze wszech miar godny polecenia. To korepetytor z pasją, kochający język węgierski, który chce i potrafi uczyć innych tego języka.
To co mi najbardziej odpowiada w sposobie nauczania Andrzeja, to konwersacja i odejście od tradycyjnego nauczania książkowego. Dzięki lekcjom powoli przełamuję swoją barierę i strach przed mówieniem po węgiersku. Każde zajęcia są inne, ciekawe, dobrze przygotowane. Dzięki temu i każdorazowym pracom domowym mam motywację do dalszej nauki.
Niełatwy, ale piękny język węgierski to moja pasja, dzięki Andrzejowi, jestem przekonamy, stale pogłębiana :)
Dzięki !

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2015

Andrzej był moją deską językowego ratunku przed rocznym wyjazdem na Węgry. W dwa miesiące zdołał mi w niezmiernie przyjacielskiej atmosferze włożyć do głowy nie tylko niezbędne słówka i gramatykę, lecz również podzielić się bogatą wiedzą na temat węgierskiej kuchni, historii czy polityki, sprawiając, że na kilka dni przed wyjazdem nie boję się nawet w połowie tak bardzo, jak oczekiwałam :)
Każda lekcja była dostosowana do moich potrzeb, jej tempo i tematyka. Andrzej brał pod uwagę moje zainteresowania i typ nauczania, który najbardziej mi odpowiadał. Do zajęć przykładał się w 100% i naprawdę zależało mu, by w mojej głowie coś pozostało, zawsze rozpierała go energia i entuzjazm, dzięki któremu nawet dwugodzinne sesje zajęciowe były czystą przyjemnością.
Zdecydowanie polecam, takiego nauczyciela ze świecą szukać! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.