Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Olsztyn

Opis ogłoszenia

I am a teacher of English with experience in teaching Polish of foreign students. In dailly life I am a recruiter and I take care of students of Medicine in English at Uiversity, I also teach  General English and Business English in many companies. I am also a tutor of English at private University. During my work with foreign students I was asked for lessons of Polish that is why I started my practice as a teacher of Polish. I am definitely aware of the fact that just being a perfect commander of Polish does not help foerigners to help them that is why English really helps in it. That is additional reason why I started carefully studying how to explain Polish grammar in details :)

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2016

Bardzo profesjonalnie, miło i z jajem :) Materiały, sposób prowadzenia zajęć i energia na szóstkę :D Polecam i ślicznie dziękuję za wszystko!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.