Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Olsztyn
Język angielski50 - 60 / 60 min

Anna EC

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Business English, General English, angielski dla dzieci - profesjonalnie i w fajnym klimacie :)
Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu. Jestem magistrem filologii angielskiej o specjalnościach (dyplomy - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Uniwersytet Gdański): nauczycielskiej, tłumaczeniowej, językoznawstwo. Obecnie pracuję jako nauczyciel akademicki na prywatnej uczelni, lektor języka angielskiego w renomowanych szkołach językowych, prowadzę szkolenia biznesowe z języka angielskiego (in-company), a także pracuję jako specjalista ds. studentów międzynarodowych (English Division) na Uniwersytecie. Jestem tłumaczem języka angielskiego oraz dokonuję transkrypcji spotkań biznesowych, konferencji w języku angielskim (takich jak Startup Summit prowadzone przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości). Posiadam doskonałą znajomość języka angielskiego zdobytą podczas wielokrotnych wyjazdów do krajów anglojęzycznych, realizując kurs „Microeconomics of Competitiveness” oraz zdając egzaminy na kierunku Zarządzanie po angielsku na wymianie międzynarodowej programu Erasmus (mam również ukończone studia na kierunkach:Ekonomia i Zarządzanie Zasobami Ludzkimi).Swoje zdolności pedagogiczne rozwinęłam w wielu szkołach oraz nauczając prywatnie, przygotowując do egzaminów, prowadząc zajęcia korekcyjne dla dzieci oraz dorosłych. Nauczyło mnie to dużej cierpliwości, umiejętności pracy w trudnych warunkach i wykorzystywania w praktyce technik motywacyjnych, jakie nabyłam na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Łatwo nawiązuję kontakty oraz staram się zdobywać sympatię uczniów poczuciem humoru, zrozumieniem oraz zdrowym podejściem do życia. Nauczanie zarówno dzieci, jak i dorosłych jest dla mnie ogromną przyjemnością.
Staram się urozmaicać zajęcia oraz dostosowywać prowadzony program do potrzeb klientów. Wprowadzam dodatkowe materiały oraz wykazuję się kreatywnością aby osiągnąć wspólny cel.

Proszę o telefon, nie wiadomość :) !!Jeśli nie będę mogła odebrać, to oddzwonię.(694 460 674)

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2016

Bardzo profesjonalnie, miło i z jajem :) Materiały, sposób prowadzenia zajęć i energia na szóstkę :D Polecam i ślicznie dziękuję za wszystko!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.