Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Olsztyn
Język angielski50 / 60 min

Anna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Uwaga :) Obecnie jedynie on-line !! Ale za to w genialnej aplikacji zoom :) nauczmy się czegoś nowego i bądźmy bezpieczni.

Jestem magistrem filologii angielskiej o specjalnościach (dyplomy - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Uniwersytet Gdański): nauczycielskiej (dodatkowy kurs), tłumaczeniowej, językoznawstwo. Posiadam również tytuł licencjata z ekonomii oraz tytuł magistra z Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Obecnie pracuję jako nauczyciel akademicki lektoratów języka angielskiego na prywatnej uczelni, prowadzę szkolenia biznesowe in-company z języka angielskiego. Przeprowadziłam kursy między innymi w takich firmach jak: Budimex S.A.; Leroy Merlin; Zalando (FIEGE E-COM NORTH); Saint-Gobain Construction Products Polska; Energa S.A.; Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o.; Michelin (XPO Logistics), Roche Laboratories, Takeda Pharma, Jeronimo Martins, Allergan, PZU, Rohlig SUUS Logistics, Kates Polska, ZF Friedrichshafen AG, ZF Aftermarket, czy Inspektorat Rybołówstwa w Gdyni. Zajmuję się także rekrutacją zagranicznych studentów (English Division) na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Studiowałam Zarządzanie po angielsku na wymianie międzynarodowej studentów oraz posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy w korporacji, co sprawia, że dobrze rozumiem potrzeby klientów biznesowych. Jestem tłumaczem języka angielskiego oraz dokonuję transkrypcji spotkań biznesowych, konferencji w języku angielskim (takich jak Startup Summit prowadzone przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości).

Proszę o telefon, nie wiadomość :) !!Jeśli nie będę mogła odebrać, to oddzwonię.(694 460 674)

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2016

Bardzo profesjonalnie, miło i z jajem :) Materiały, sposób prowadzenia zajęć i energia na szóstkę :D Polecam i ślicznie dziękuję za wszystko!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.