Anastazja Dobrynina

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Warszawa
Kraków
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem native speakerem, filologiem, tłumaczem z wieloletnim dyplomowanym doświadczeniem. Oferuję indywidualne i dopasowane do klienta lekcje języka rosyjskiego.

Indywidualny tok nauki gwarantuje szybkie, bezstresowe i gruntowne opanowanie języka rosyjskiego w warunkach własnego domu lub biura. Twój rosyjski staje się płynny wraz z prawidłowym akcentem.
Bezpośredni kontakt ze mną zapewni Państwu satysfakcję i szybkie wyniki w nauce a także pewność, że są Państwo pod opieką nauczyciela, który dba o Państwa szybkie postępy w nauce.
TO NIE SĄ "KOREPETYCJE", TYLKO PROFESJONALNY TRENING ROSYJSKIEGO. ZAPRASZAM NA:
• Lekcje dla dzieci, młodzieży oraz dla osób dorosłych z całego kraju i zza granicy,
• Zajęcia z języka biznesowego, prawnego i prawniczego
• Rosyjski specjalistyczny, Rosyjski dla księgowych i finansistów, Rosyjski medyczny, turystyczny,
• Nauka języka w grupie
• Lekcje przygotowujące do wszystkich rodzajów certyfikatów TRKI 1,2,3, C1, C2
• Przygotowanie do najnowszego EGZAMINU MATURALNEGO (Matura 2016 podstawowa i rozszerzona) i do EGZAMINU GIMNAZJALNEGO, przygotowanie do EGZAMINU SZÓSTOKLASISTY,
• Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej o pracę lub na studia w języku rosyjskim,
• Język rosyjski dla pracowników firm,
• Przygotowanie studentów do egzaminów z języka rosyjskiego,
• Przygotowanie do egzaminów na Filologię Rosyjską,
• Indywidualne konwersacje z nauczycielem,
• Pomoc w odrobieniu zadań domowych,
• Język rosyjski dla planujących podjęcie pracy
• Język rosyjski w firmie
Pracując ze mną nad swoim rosyjskim uczysz się przez cały czas (nie tylko podczas lekcji).

Proponowane zajęcia przeze mnie są przemyślane i niezwykle nowatorskie.
Materiały do nich w postaci multimediów otrzymujesz kilka dni przed lekcją. Na ich podstawie przygotowujesz się do zajęć. Lekcja ma na celu utrwalenie w formie mini wywiadów, mini dialogów treści zawartej w materiałach, z którą zapoznałeś w domu. Dzięki temu każda minuta zajęć wykorzystana jest na odpowiednio sterowaną i mającą określone cele rozmowę. Zajęcia bowiem tak naprawdę rozpoczynają się z chwilą, gdy otrzymujesz odpowiednio przemyślane, spójne i bardzo atrakcyjne wizualnie materiały.
W czasie naszej rozmowy na Skype tworzę dla Ciebie plik, w którym zapisana jest cała nasza rozmowa: moje wypowiedzi, Twoje wypowiedzi w dwóch wersjach: poprawionej i błędnej, jeśli popełniłaś/eś błąd – dzięki temu wiesz, na co zwrócić uwagę, by mówić poprawnie. Taka innowacyjna forma jest możliwa, bo jestem dwujęzyczna i potrafię pisać na komputerze w tempie normalnej rozmowy w obu językach.
Od razu po zajęciach otrzymujesz ten plik z naszą rozmową, dzięki czemu możesz prześledzić później każdą minutę zajęć. Lekcja nie jest ulotna, masz ją na zawsze tak jak i wszystkie materiały.
Jest to metoda, dzięki której możesz bardzo szybko zrobić ogromne postępy w nauce.
Zapewniam ciekawe i współczesne materiały do nauki.

Zapraszam na mój blog na FB: Imperium – kultura i język rosyjski

Możliwa pomoc doraźna – powtórka jakiejś konkretnej partii materiału, tłumaczenia, pomoc w przygotowaniu wystąpień, referatów, prezentacji firmy, pisaniu wypracowań itp.

ZAPRASZAM SERDECZNIE!

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania dotyczące zajęć.
Tel. 795 703 175

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Anastazja Dobrynina
ARMII KRAJOWEJ
19-300 Ełk
NIP: 8481874916

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 06.2016
Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
Magister
Filologia Rosyjska, Stosunki międzynarodowe
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2017

Wszystkim, którzy chcą zrealizować swoje pragnienia i marzenia o solidnym nauczeniu się języka rosyjskiego zdecydowanie polecam lekcje z Panią Anastazją. Miałam kontakt z wieloma nauczycielami języka rosyjskiego, ale z całą pewnością stwierdzam, że Pani Anastazja jest nauczycielem wyjątkowym, NAJLEPSZYM z NAJLEPSZYCH. Cechuje Ją niesamowita fachowość, rzetelność i kreatywność, a także profesjonalne podejście do ucznia, którego potrafi skutecznie motywować. Lekcje z Panią Anastazją są niezwykle interesujące i odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze. Pani Anastazja to wybitny fachowiec, ale przede wszystkim Człowiek z wielką pasją w różnych dziedzinach, którą chętnie dzieli się z innymi. Zajęcia z Panią Anastazją to czysta przyjemność i z niecierpliwością czekam na kolejne.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2017

Polecam wszystkim, którzy oczekują nietuzinkowych lekcji z profesjonalnie przygotowanym, inteligentnym i bardzo konkretnym (wymagającym) nauczycielem. P. Anastassia potrafi bezbłędnie dopasować materiał do poziomu i preferencji (tematycznych) ucznia. Kładzie nacisk na wszystkie aspekty nauki języka. Do tego jej poczucie humoru i pozytywne nastawienie do świata powodują, że lekcje są nie tylko owocne ale i baaardzo przyjemne :)

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2017

Jestem bardzo zadowolony z zajęć online z Anastazją. Przyjemna atmosfera i dopasowanie lekcji do potrzeb i wymagań ucznia to zdecydowane plusy.
Polecam!

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA LARREN ANASTAZJA MANDZIARZ

Спасибо большое! Мне очень приятно, я стараюсь изо всех сил :)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2016

Bardzo polecam.Lekcje sa ciekawe i bardzo przyjemne. Pani Anastazja dopasowuje zagadnienia do potrzeb ucznia co pozwala podtrzymac motywacje przez dlluzszy czas. Bardzo duza wartoscia sa materialy dosylane zaraz po lekcji, jak slowka, zwroty czy odmiany slow z ktorymi byly problemy w trakcie zajec. Uwazam, ze jezeli chcesz sie nauczyc rosyjskiego to z pomoca Pani Anastazji mozesz to realnie zrobic.

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2016

Pani Anastazja jest najlepszym lektorem / nauczycielem z jakim miałem okazję uczyć się języków obcych. Nieprawdopodobna znajomość języka, kompetencje i talent pedagogiczny Pani Anastazji pozwalają na BARDZO SZYBKĄ naukę rosyjskiego bez względu na poziom wykształcenia, wiek, i poziom znajomości języka w każdej grupie wiekowej.

avatar
M
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2016

Nauka na bardzo wysokim poziomie. Z rzeczy ważnych dla mnie: umiejętności dydaktyczne, rozległa wiedza, inteligencja, umiejętność zmotywowania i koncentracji. Anastazja jest wymagająca (przynajmniej w stosunku do mnie:) ale również podchodzi do zajęć profesjonalnie i z zaangażowaniem. Plus za elastyczność i dostosowywanie do wymagań/pomysłów. Plus za bardzo miłą atmosferę. Dzięki:)

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2016

Pani Anastazja jest osobą nietuzinkową. jej profesjonalizm, entuzjazm i niezwykle życzliwy stosunek do ucznia jest wyjatkowy. Uczę się z Panią Anastazją już od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona. Jeszcze nie miałam tak dobrego nauczyciela (a miałam juz wielu z różnych językow)

avatar
Andre
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2015

Świetne lekcje, godne polecenia! Anastazja jest bardzo cierpliwą, wyrozumiałą wymagającą korepetytorką, o wysokiej kulturze osobistej i co równie ważne bardzo sympatyczną :) . Dzięki pomocy Anastazji został uzyskany przez mnie dobry wynik na eg maturalnym.

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2014

Polecam, nauka dostosowana indywidualnie do poziomu zaawansowania ucznia, miła kompetentna , wymagająca ale i dobrze ucząca prowadząca. Polecam profesjonalistka.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2014

Bardzo kompetentna osoba, przygotowująca lekcje zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. Każdy kto spróbuje nie pożałuje. Można się szybko przekonać, że to dobrze wydane pieniądze

avatar
Elsa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2014

Jestem naprawdę zadowolona z korepetycji, są prowadzone profesjonalnie, a Pani Anastacja jest bardzo zoragnizowana. Atmosfera miła i przyjemna, polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.