Anastazja Dobrynina

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Warszawa
Kraków
Faktura VAT

Anastazja Dobrynina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii
Dla użytkownika Anastazja Dobrynina

O mnie

Profesjonalne lekcje z języka rosyjskiego na wszystkich poziomach od A1 do C2.

Zapraszam na swoją stronkę https://www.facebook.com/AnastazjaDobryn inaLekcje języka rosyjskiego przygotowywane są indywidualnie pod ucznia i jego poziom, ponieważ każdy uczeń jest inny, każdy ma inne wymagania i każdy uczy się inaczej. Lekcje są dostosowywane do osobistych potrzeb, które w zależności od gramatyki, słownictwa bądź używania języka rosyjskiego na co dzień, mogą się znacznie różnić. To Ty jesteś najważniejszy, a ja pomagam Ci wykorzystać i rozwinąć swoje umiejętności.Gwarantuję materiały do nauki, dodatkowe materiały, tj. wszystkie ćwiczenia, listy słówek, dodatkowe lektury, filmy i pomoce np. do pisania wypracowań. W ramach nauki, uczeń otrzymuje także wsparcie on-line.Rodzaje lekcji:Konwersacje bądź wg potrzeb ucznia dobiera się odpowiedni program nauczaniaPodczas zajęć możemy:- mówić na dowolny temat

- bazować na temacie przygotowanym przez nauczyciela

- oprócz standardowej wypowiedzi ‘co myślisz o…’ przeprowadzamy również dialogi w różnych sytuacjach oraz debaty i inne ćwiczenia komunikacyjne.

- korzystamy z Internetu, np. ze strony z ofertami sklepów, wybieramy produkty spożywcze, na bazie strony sklepu odzieżowego odgrywamy dialog w sklepie

- rozmowy mogą być również oparte o film bądź lekturę książki.Lekcje gramatyczne:Gramatyka nie musi być nudna. Duży nacisk kładę na materiały wizualne, na podstawie których omawiamy gramatykę, prowadzimy również dialogi, aby zobaczyć jak funkcjonuje dana struktura w użyciu, oraz przeprowadzamy inne ćwiczenia konwersacyjne w celu utrwalenia gramatyki. Ćwiczenia typowo gramatyczne jak i teorię dostarczam uczniom, a przerobiony materiał przynoszą lub wysyłają e-mailowo w celu sprawdzenia opanowania materiału.EgzaminyPrzygotowuję do egzaminów, np. matury, ze znajomości praktycznej na studiach licencjackich oraz magisterskich w zakresie j. rosyjskiegoLekcję od podstaw dla dzieci oraz dorosłych, są to lekcje dla osób, które rozpoczynają naukę j. rosyjskiego lub chcą sobie odświeżyć znajomość języka od podstaw.InneJeżeli masz inne potrzeby lub jesteś ukierunkowany na coś innego, daj znać, a z pewnością przygotuję odpowiednie dla Ciebie materiały.Ze względu na brak stałego harmonogramu zajęć, prosimy o kontakt e-mail, przez serwis, bądź sms – oddzwonię lub odpiszę.LEKCJA TRWA TYLE ILE CHCESZ! 15, 30, 40, 45, 60 lub 90 MINUT.Jeżeli chcesz sprawdzić jak wyglądają zajęcia, umów się na darmową lekcję próbną (30 min – sama lekcja, wszystkie sprawy techniczne lub pytania odnośnie zajęć omawiane są przed lub po czasie zajęć)Doświadczenie:

Od 5 lat nauczam języka rosyjskiego. Posiadam podwójne obywatelstwo polskie i rosyjskie, więc gwarantuję wysoką jakość języka rosyjskiego na wszystkich poziomach. Język rosyjski jest moją pasją, z chęcią pomagam i tłumaczę cierpliwie wszystkie zagadnienia.Certyfikaty:

Filologia rosyjska- studia dzienne. Udział w szkoleniach metodycznych organizowanych przez najlepsze szkoły europejskie oraz rosyjskie.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 06.2016
Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
Magister
Filologia Rosyjska, Stosunki międzynarodowe
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2017

Wszystkim, którzy chcą zrealizować swoje pragnienia i marzenia o solidnym nauczeniu się języka rosyjskiego zdecydowanie polecam lekcje z Panią Anastazją. Miałam kontakt z wieloma nauczycielami języka rosyjskiego, ale z całą pewnością stwierdzam, że Pani Anastazja jest nauczycielem wyjątkowym, NAJLEPSZYM z NAJLEPSZYCH. Cechuje Ją niesamowita fachowość, rzetelność i kreatywność, a także profesjonalne podejście do ucznia, którego potrafi skutecznie motywować. Lekcje z Panią Anastazją są niezwykle interesujące i odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze. Pani Anastazja to wybitny fachowiec, ale przede wszystkim Człowiek z wielką pasją w różnych dziedzinach, którą chętnie dzieli się z innymi. Zajęcia z Panią Anastazją to czysta przyjemność i z niecierpliwością czekam na kolejne.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2017

Polecam wszystkim, którzy oczekują nietuzinkowych lekcji z profesjonalnie przygotowanym, inteligentnym i bardzo konkretnym (wymagającym) nauczycielem. P. Anastassia potrafi bezbłędnie dopasować materiał do poziomu i preferencji (tematycznych) ucznia. Kładzie nacisk na wszystkie aspekty nauki języka. Do tego jej poczucie humoru i pozytywne nastawienie do świata powodują, że lekcje są nie tylko owocne ale i baaardzo przyjemne :)

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2017

Jestem bardzo zadowolony z zajęć online z Anastazją. Przyjemna atmosfera i dopasowanie lekcji do potrzeb i wymagań ucznia to zdecydowane plusy.
Polecam!

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA LARREN ANASTAZJA MANDZIARZ

Спасибо большое! Мне очень приятно, я стараюсь изо всех сил :)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2016

Bardzo polecam.Lekcje sa ciekawe i bardzo przyjemne. Pani Anastazja dopasowuje zagadnienia do potrzeb ucznia co pozwala podtrzymac motywacje przez dlluzszy czas. Bardzo duza wartoscia sa materialy dosylane zaraz po lekcji, jak slowka, zwroty czy odmiany slow z ktorymi byly problemy w trakcie zajec. Uwazam, ze jezeli chcesz sie nauczyc rosyjskiego to z pomoca Pani Anastazji mozesz to realnie zrobic.

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2016

Pani Anastazja jest najlepszym lektorem / nauczycielem z jakim miałem okazję uczyć się języków obcych. Nieprawdopodobna znajomość języka, kompetencje i talent pedagogiczny Pani Anastazji pozwalają na BARDZO SZYBKĄ naukę rosyjskiego bez względu na poziom wykształcenia, wiek, i poziom znajomości języka w każdej grupie wiekowej.

avatar
M
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2016

Nauka na bardzo wysokim poziomie. Z rzeczy ważnych dla mnie: umiejętności dydaktyczne, rozległa wiedza, inteligencja, umiejętność zmotywowania i koncentracji. Anastazja jest wymagająca (przynajmniej w stosunku do mnie:) ale również podchodzi do zajęć profesjonalnie i z zaangażowaniem. Plus za elastyczność i dostosowywanie do wymagań/pomysłów. Plus za bardzo miłą atmosferę. Dzięki:)

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2016

Pani Anastazja jest osobą nietuzinkową. jej profesjonalizm, entuzjazm i niezwykle życzliwy stosunek do ucznia jest wyjatkowy. Uczę się z Panią Anastazją już od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona. Jeszcze nie miałam tak dobrego nauczyciela (a miałam juz wielu z różnych językow)

avatar
Andre
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2015

Świetne lekcje, godne polecenia! Anastazja jest bardzo cierpliwą, wyrozumiałą wymagającą korepetytorką, o wysokiej kulturze osobistej i co równie ważne bardzo sympatyczną :) . Dzięki pomocy Anastazji został uzyskany przez mnie dobry wynik na eg maturalnym.

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2014

Polecam, nauka dostosowana indywidualnie do poziomu zaawansowania ucznia, miła kompetentna , wymagająca ale i dobrze ucząca prowadząca. Polecam profesjonalistka.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2014

Bardzo kompetentna osoba, przygotowująca lekcje zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. Każdy kto spróbuje nie pożałuje. Można się szybko przekonać, że to dobrze wydane pieniądze

avatar
Elsa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2014

Jestem naprawdę zadowolona z korepetycji, są prowadzone profesjonalnie, a Pani Anastacja jest bardzo zoragnizowana. Atmosfera miła i przyjemna, polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.