Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Tychy
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski40 / 60 min

Ania

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Udzielę korepetycji z języka polskiego uczniom na poziomie podstawowym, gimnazjalnym, a także licealnym. Pomogę w lekcjach i lepszym zrozumieniu przerabianego materiału, a także przygotuję do testów oraz egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym zarówno pisemnym jak i ustnym. Moje wyniki z tych egzaminów to: matura pisemna podstawowa - 80%, matura ustna - 100%, a matura rozszerzona - 90%.  Serdecznie zapraszam! 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2019

Ania to bardzo życzliwa i miła osoba. Bardzo chętna do pomocy, tłumaczy wszelkie zagadnienia ze spokojem i cierpliwością. Jest osobą bardzo motywującą do nauki i wręcz zarażającą swoją pasją- językiem polskim. Uczęszczałam na korepetycje do Ani przez rok, w klasie maturalnej. Dzięki tym lekcjom dowiedziałam się jak będą wyglądały egzaminy, w części pisemnej jak i ustnej przez co nie były mi one straszne. Ania pomogła mi przezwyciężyć mój odwieczny problem, a dokładnie pisanie rozprawki, przerobiła również ze mną zadania typu maturalnego, przy czym każde starannie wyjaśniała. Już po miesiącu chodzenia na korepetycje moje oceny w szkole były znacznie lepsze od poprzednich. Matura natomiast poszła mi świetnie bo część pisemna na 70% a ustna na 100% Bardzo Ci dziękuje Aniu!
Pozdrawiam, Marta ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.