Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Tychy
Katowice

Ania

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Ania

O mnie

Jestem absolwentką klasy biologiczno-chemicznej w III Liceum Ogólnokształcącym im.Stanisława Wyspiańskiego w Tychach. Jestem osobą miłą i otwartą, a także systematyczną i ambitną. Oferuję korepetycje dla uczniów na poziomie szkoły podstawowej z zakresu: język polski, język angielski i matematyka; przygotuję również do egzaminu 8-klasisty. Oferuję także przygotowanie do matury z języka polskiego na poziomie podstawowym oraz do egzaminu ustnego. Zapraszam serdecznie!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2019

Ania to bardzo życzliwa i miła osoba. Bardzo chętna do pomocy, tłumaczy wszelkie zagadnienia ze spokojem i cierpliwością. Jest osobą bardzo motywującą do nauki i wręcz zarażającą swoją pasją- językiem polskim. Uczęszczałam na korepetycje do Ani przez rok, w klasie maturalnej. Dzięki tym lekcjom dowiedziałam się jak będą wyglądały egzaminy, w części pisemnej jak i ustnej przez co nie były mi one straszne. Ania pomogła mi przezwyciężyć mój odwieczny problem, a dokładnie pisanie rozprawki, przerobiła również ze mną zadania typu maturalnego, przy czym każde starannie wyjaśniała. Już po miesiącu chodzenia na korepetycje moje oceny w szkole były znacznie lepsze od poprzednich. Matura natomiast poszła mi świetnie bo część pisemna na 70% a ustna na 100% Bardzo Ci dziękuje Aniu!
Pozdrawiam, Marta ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.