Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Czeladź
Będzin
Katowice
Dąbrowa Górnicza
Wojkowice
Sosnowiec
Siemianowice Śląskie

Aleksandra

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Aleksandra

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2015

Ogromny plus za atmosferę na zajęciach, profesjonalne podejście oraz świetne i ciekawe materiały. Aż chce się uczyć, polecam!!! :)

avatar
Krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2015

Pewnego dnia, podjęłam decyzję o rozpoczęciu nauki języka niemieckiego i ku mojej radości na swej edukacyjnej drodze spotkałam Panią Olę. Wspaniała atmosfera, zajęcia bardzo urozmaicone i interesujące. Pani Ola zawsze punkualna i przygotowana. Przekonałam się, że nauka języka niemieckiego może być naprawdę przyjemna. Dziekuję Pani Olu!

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2015

Bardzo dobry nauczycielka, wyrozumiała, rzetelna z indywidualnym podejściem. Daje dużo cennych wskazówek odnośnie języka. W chwilach zwątpienia - motywuje. Duży plus za przemiłą atmosferę na zajęciach.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2015

Profesjonalnie, miło, a Pani Ola zawsze zaangażowana i wzorowo przygotowana. Już po kilku zajęciach widzę ogromne postępy. Gorąco polecam naukę języka niemieckiego u Pani Oli!

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2015

Postanowiłam podjąć się nauki tego języka od podstaw. Całe szczęście, że trafiłam na Panią Olę. Odkąd pamiętam moje nastawienie do tego języka było negatywne. Pani Ola całkowicie zmieniła moje myślenie na jego temat. Zajęcia są prowadzone w bardzo miłej atmosferze, z dowcipem i z uśmiechem, co motywuje do dalszej pracy. Pani Ola jest zawsze sumiennie przygotowana do zajęć, a oprócz tego przygotowuje również materiały własnego autorstwa, które bardzo pomagają w nauce. POLECAM.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.