Ania Woodcraft

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE , KURSY MATURALNE , IGCSE , IB , SAT

Matematyka to zagadka, do której potrzebujemy znaleźć wszystkie konieczne wskazówki i informacje, i następnie poukładać elementy w całość, by poznać rozwiązanie i z uczuciem ulgi i satysfakcji stwierdzić: "To jest łatwe."
I przede wszystkim z dobrą oceną zaliczyć kolejny sprawdzian , egzamin , zdać maturę - w tym także w zakresie programów międzynarodowych- IGCSE, IB, SAT .

Do rozwiązania zagadki można dojść różnymi ścieżkami, dlatego bardziej niż skłaniać moich uczniów do zakuwania wzorów i schematów rozwiązań - ‘Bo tak się robi’ - towarzyszę Im w ich własnym odkrywaniu rozwiązania. Pomagam Im odnaleźć Ich własny sposób, pilnując, by był on zgodny z logiką matematyczną.
Skutkiem tego, wychodząc z lekcji, uczeń potrafi samodzielnie stworzyć rozwiązanie , a nie tylko odtworzyć metodę, którą po dwóch dniach zapomina.

Staram się także pokazać sens tego, co robią . Dlatego bardzo lubię pytania: ‘A dlaczego?’, ‘A po co mi to?’, ‘Ale do czego mi się to przyda?’ Gdy widzimy cel naszego wysiłku i jego praktyczne przełożenie o wiele chętniej się uczymy. Zaczyna nas to interesować. I to jest dla mnie największa satysfakcja.

Ukończyłam matematykę na uniwersytecie. Posiadam uprawnienia pedagogiczne w tym zakresie oraz orientację w programach nauczania na wszystkich etapach kształcenia: szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła średnia, zakres egzaminów międzynarodowych IGCSE, IB, SAT.

Od 20 lat pracuję z dziećmi i młodzieżą, zgłębiając zagadki i tajniki matematyki, a także sposoby uczenia się i dostosowane do tego metody nauczania - zapraszam wszystkich, którzy chcą w miły, przystępny i efektywny sposób rozwinąć swoje umiejętności matematyczne czy też nadrobić zaległości, a może i odnaleźć pasję do rozwiązywania tych ‘logicznych łamigłówek’ :-)

W tym czasie przeprowadziłam ponad 20 tys. godzin zajęć , prowadząc przez świat matematyki ok. 600 uczniów . Prowadzę moich uczniów regularnie przez kolejne etapy edukacji - bardzo często nawiązujemy trwałą kilkuletnią współpracę. A w kolejnych latach na zajęcia dołącza rodzeństwo i przyjaciele moich uczniów :-)  - takie rekomendacje to moja największa radość i satysfakcja!

W swojej pracy, obok tradycyjnych zbiorów zadań, wykorzystuję także inne pomoce, m.in. gry, fizyczne modele, programy komputerowe, dzięki którym możemy także ‘dotknąć’ zagadnienia i doświadczyć go empirycznie.

Dla maturzystów mam dwojaką ofertę przygotowania się do egzaminu dojrzałości. Istnieje możliwość indywidualnych spotkań , bądź też uczestniczenia w kursie maturalnym na wybranym poziomie.
Małe grupy - 12-15 osób - dają możliwość wciąż indywidualnego podejścia do ucznia, przy jednoczesnym wykorzystaniu szerokiego wachlarza metod pracy z grupą i tym samym uatrakcyjnienia zajęć i zwiększenia ich efektywności.

Zajęcia prowadzę przez internet - i, jak twierdzą wszyscy moi uczniowie, czują się tak, jakby siedzieli obok mnie przy biurku . Zajęcia są bowiem bardzo aktywne , w nieustannej komunikacji i kontakcie , z wysoką dbałością o to, by moi uczniowie nie czuli się, jakby oglądali filmik na youtubie… ;-) Wykorzystuję bowiem nie tylko pracę z tabletem, ale głównie zupełnie inną formę pracy, dzięki czemu nie znikam uczniom w maleńkim okienku, co negatywnie wpływa na Ich koncentrację, ale cały czas jesteśmy twarzą w twarz, jakbyśmy siedzieli obok siebie. Taka praca bardzo zwiększa zaangażowanie i uważność moich uczniów!

Zapraszam serdecznie!

telefon: 0 600 82 75 83

cena: 160 PLN/60 minut
programy międzynarodowe:  220 PLN/ 60 min

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 21:00
Wtorek07:00 - 21:00
Środa07:00 - 21:00
Czwartek07:00 - 21:00
Piątek07:00 - 21:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1999 - 06.2004
Uniwersytet Wrocławski
Magister
Matematyka
Kursy i szkolenia
06.2010
Szkoła Trenerów Rozwoju Osobistego oraz Komunikacji opartej na Empatii
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 18
avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2015

Pani Anna jest osobą o wysokiej kulturze i prawdziwej chęci pomocy swoim uczniom. Za każdym razem, gdy moja córka wraca z zajęć słyszę "Teraz już wszystko rozumiem". :-) Bardzo podoba mi się też zaangażowanie Pani Anny i to, że naprawdę interesuje się uczniami.

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2015

Pani Ania to nie tylko znakomita nauczycielka matematyki, ale także niesamowicie serdeczna osoba. Do każdego podchodzi indywidualnie i z olbrzymim zaangażowaniem, cierpliwie tłumacząc nawet najbardziej skomplikowane przykłady. Dla mnie, jako ucznia liceum, była (i jest) nieocenioną pomocą przed każdym testem i przy rozwiązywaniu każdego matematycznego problemu. Na prawdę polecam każdemu :)

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2015

Pani Ania jest nie tylko najlepszą nauczycielką matematyki jaką kiedykolwiek miałam, jest też przecudowną, sympatyczną i najbardziej cierpliwą osobą, do której z miłą chęcią przychodzi się po długim dniu w szkole (zwłaszcza w IB). Matematyka była dla mnie najgorszym przedmiotem, którego myślałam, że nie zdam. Dzięki Pani Ani stała się prosta, logiczna i przyjemna! Nareszcie też wiedziałam po co się uczę danych rzeczy. Szczerze przyznaję, że bez pomocy Pani Ani nigdy nie znalazłabym się na jednym z lepszych amerykańskich uniwersytetów stanowych. PS. W przyszłym semestrze zaczynam wykłady ze statystyki i już wiem kogo będę męczyła na skypie o wyjaśnienia! Polecam absolutnie każdemu! :)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2015

Pani Ania jest fantastycznym nauczycielem a przy tym bardzo serdeczną i przemiłą osobą.
Uczęszczałam do Liceum im. Stefana Żeromskiego z rozszerzoną matematyką. Zajęcia były prowadzone na bardzo wysokim poziomie, w bardzo szybkim tempie.
Po pierwszych zajęciach z Panią Anią odetchnęłam z ulgą. Niezrozumiałe wcześniej zadnia okazały się być nie takie trudne. Nauczyłam się również jak rozwiązywać cięższe przykłady w krótszym czasie. Dzięki temu czułam się bardzo dobrze przygotowana do matury (z której wyników jestem bardzo zadowolona).
Najbardziej w nauczaniu Pani Ani podoba mi się wielkie zaangażowanie. Ja dostawałam wiele dodatkowych materiałów, również wiele wyszukanych zadań.
Wszystkim bardzo serdecznie polecam te korepetycje i jestem pewna, że każdy wyjdzie zadowolony już po pierwszej godzinie.

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2015

Pani Ania to jedna z najwspanialszych osób jakie poznałam. Najlepszy nauczyciei matematyki, który mnie uczył. Dzięki niej matematyka stała się przyjemnością, a zadania, które kiedyś były dla mnie niezrozumiałe, zaczęłam rozwiązywać bez większych problemów. Szkoła i klasa w jakiej byłam stawiały mi duże wymagania, a zbliżająca się matura dodatkowo potęgowała stres. Pani Ania pokazała mi, że egzamin dojrzałości nie jest taki straszny, jak o nim mówią, przybliżyła wszystkie procedury, odpowiedziała na każde nurtujące mnie pytanie. Swoim uśmiechem i spokojem potrafi zarazić każdego, lecz jednocześnie wymaga i motywuje do systematycznej i owocnej pracy. Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego ucznia! Dzięki tym zajęciom dostałam się na Politechnikę Warszawską, na wymarzony kierunek. Polecam każdemu, niezależnie od umiejętności czy wieku!!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2015

Żałuję że z Anią spędziłam tak krótko czasu ale zadziwiające było przy tym to że, potrafiła mi przedstawić matme( mianowicie zagadnienia maturalne), tak że matematyka okazała się nie być taka straszna . Na zajęciach u Ani nie tylko były zadania ale równierz przyjemne rozmowy i miło spędzony czas a przy okazji okazało się że potrafię zrozumieć matmę i nie musi to byc dla mnie katorga. Polecam bardzo :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2015

Z panią Anią rozpoczełam zajęcia w podstawówce i kontynuowałam je także w gimnazjum. Czułam sie pewnie po zajęciach pisząc egzamin gimnazjalny. Dzięki miłej atmosferze i świetnemu podejsciu pani Ani z wielką ochota zawsze przychodziłam na zajęcia. Chciałabym powrócić do zajęć bo w planach mam studiować architekturę. Pani Ania jest najlepszym nauczycielem matematyki z jakim się kiedykolwiek spotkałam :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2014

Zajęcia z Panią Anią dostarczyły mi sporej dawki wiedzy. Przygotowywałam się zarówno do testu do 10 klasy programu amerykańskiego, jak i do egzaminu gimnazjalnego z matematyki. Do szkoły Amerykańskiej dostałam się bez problemu,nawet jeśli polski program nie pokrywa sporej części materiału jakiego musiałam się nauczyć. To tylko potwierdza jak dobrym nauczycielem jest Pani Ania, każdemu kto ma problemy z matematyką, a również chce dowiedzieć się czegoś więcej polecam. Naprawdę :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2012

Znakomity nauczyciel, który łączy w sobie prawdziwy talent dydaktyczny i wielką pasję. Pani Ania z takim wdziękiem i ciepłem prowadzi lekcje, że można wprost "zakochać" się w matematyce. Moja córka wyraznie dzieki lekcjom z p. Anią bardzo szybko nabrała pewności siebie i zdała wynik do gimnazjum z najlepszym wynikiem, przestała bać się trudnych matematycznych wyzwań. Dla mnie p. Ania to nieoceniona osoba, nie tylko z uwagi na jej zasługi pedagogiczne, ale przede wszystkim na rzadko dziś spotykane bardzo szczere i przyjazne podejście.

avatar
Klaudyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2012

Zaczęłam chodzić na zajęcia w połowie 2 klasy gimnazjum. Oceny miałam dosyć średnie, a mianowicie tróje. Z czasem zaczęło się wszystko zmieniać. W trzeciej klasie przygotowywałam się razem z Panią Anią do egzaminu gimnazjalnego, z którego osiągnęłam 97% i skończyłam gimnazjum z oceną celującą z matematyki.
Z zajęć jestem bardzo zadowolona i uważam, że nie mogłam trafić lepiej. Atmosfera na zajęciach jest fantastyczna i chodzę na nie z wielką przyjemnością. Jak najbardziej polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2012

Zajęcia są na wysokim poziomie, bardzo pomocne , umożliwiły mi napisanie matury bez żadnych problemów. Atmosfera jest bardzo przyjazna, zajęcia zdecydowanie pomagają, nawet jeśli wcześniej matematyka była czarną magią. Zdecydowanie polecam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2012

zajęcia dały mi bardzo wiele. byłam w 6 klasie i uczyłam się do testu po 6 klasie oraz do testu z matematyki do gimnazjum. Pani Ania jest bardzo cierpliwa, dobrze tłumaczy, jak się czegoś nie zrozumie to tłumaczy aż do skutku:). na lekcjach z Panią Anią była bardzo przyjazna atmosfera, a to pomaga w nauce. bardzo polecam.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2012

Zajecia daly mi bardzo wiele, po zaleglosciach z gimnazjum i kiepskim nauczaniu w liceum do matury przygotowanie jest bardzo dobre,wynik mialam bardzo zadowalajacy i zawdzieczam go przede wszystkim tym korepetycjom.Atmosfea jest wspaniala i matematyka staje sie odrazu duzo przyjemniejsza i prostsza.Goraco polecam!

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2012

Zajęcia super. Wszystko było dobrze i fajnie wytłumaczone. Miła atmosfera. Polecam

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2011

Bardzo dobra atmosfera, profesjonalne przygotowanie, z zagrożenia wyciągnęłam się na 3 na poziomie roszerzonym w liceum z matematyki. Polecam!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2011

Zajęcia w świetnej atmosferze . Bardzo przystępne i zrozumiałe wyjaśnienia zagadnień z matury międzynarodowej. Egzamin zdany na 6 ^^ Polecam :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2010

Solidnie przygotowane zajęcia i tłumaczenie do skutku. Bardzo efektywnie, a przy tym miło i przyjaźnie.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2010

Bardzo efektywne zajęcia,prowadzone w przyjaznej atmosferze! Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.