Ania Woodcraft

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Warszawa (Ursynów +2)

Ania Woodcraft

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/518 opinii
Dla użytkownika Ania Woodcraft

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 18
avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2015

Pani Anna jest osobą o wysokiej kulturze i prawdziwej chęci pomocy swoim uczniom. Za każdym razem, gdy moja córka wraca z zajęć słyszę "Teraz już wszystko rozumiem". :-) Bardzo podoba mi się też zaangażowanie Pani Anny i to, że naprawdę interesuje się uczniami.

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2015

Pani Ania to nie tylko znakomita nauczycielka matematyki, ale także niesamowicie serdeczna osoba. Do każdego podchodzi indywidualnie i z olbrzymim zaangażowaniem, cierpliwie tłumacząc nawet najbardziej skomplikowane przykłady. Dla mnie, jako ucznia liceum, była (i jest) nieocenioną pomocą przed każdym testem i przy rozwiązywaniu każdego matematycznego problemu. Na prawdę polecam każdemu :)

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2015

Pani Ania jest nie tylko najlepszą nauczycielką matematyki jaką kiedykolwiek miałam, jest też przecudowną, sympatyczną i najbardziej cierpliwą osobą, do której z miłą chęcią przychodzi się po długim dniu w szkole (zwłaszcza w IB). Matematyka była dla mnie najgorszym przedmiotem, którego myślałam, że nie zdam. Dzięki Pani Ani stała się prosta, logiczna i przyjemna! Nareszcie też wiedziałam po co się uczę danych rzeczy. Szczerze przyznaję, że bez pomocy Pani Ani nigdy nie znalazłabym się na jednym z lepszych amerykańskich uniwersytetów stanowych. PS. W przyszłym semestrze zaczynam wykłady ze statystyki i już wiem kogo będę męczyła na skypie o wyjaśnienia! Polecam absolutnie każdemu! :)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2015

Pani Ania jest fantastycznym nauczycielem a przy tym bardzo serdeczną i przemiłą osobą.
Uczęszczałam do Liceum im. Stefana Żeromskiego z rozszerzoną matematyką. Zajęcia były prowadzone na bardzo wysokim poziomie, w bardzo szybkim tempie.
Po pierwszych zajęciach z Panią Anią odetchnęłam z ulgą. Niezrozumiałe wcześniej zadnia okazały się być nie takie trudne. Nauczyłam się również jak rozwiązywać cięższe przykłady w krótszym czasie. Dzięki temu czułam się bardzo dobrze przygotowana do matury (z której wyników jestem bardzo zadowolona).
Najbardziej w nauczaniu Pani Ani podoba mi się wielkie zaangażowanie. Ja dostawałam wiele dodatkowych materiałów, również wiele wyszukanych zadań.
Wszystkim bardzo serdecznie polecam te korepetycje i jestem pewna, że każdy wyjdzie zadowolony już po pierwszej godzinie.

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2015

Pani Ania to jedna z najwspanialszych osób jakie poznałam. Najlepszy nauczyciei matematyki, który mnie uczył. Dzięki niej matematyka stała się przyjemnością, a zadania, które kiedyś były dla mnie niezrozumiałe, zaczęłam rozwiązywać bez większych problemów. Szkoła i klasa w jakiej byłam stawiały mi duże wymagania, a zbliżająca się matura dodatkowo potęgowała stres. Pani Ania pokazała mi, że egzamin dojrzałości nie jest taki straszny, jak o nim mówią, przybliżyła wszystkie procedury, odpowiedziała na każde nurtujące mnie pytanie. Swoim uśmiechem i spokojem potrafi zarazić każdego, lecz jednocześnie wymaga i motywuje do systematycznej i owocnej pracy. Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego ucznia! Dzięki tym zajęciom dostałam się na Politechnikę Warszawską, na wymarzony kierunek. Polecam każdemu, niezależnie od umiejętności czy wieku!!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2015

Żałuję że z Anią spędziłam tak krótko czasu ale zadziwiające było przy tym to że, potrafiła mi przedstawić matme( mianowicie zagadnienia maturalne), tak że matematyka okazała się nie być taka straszna . Na zajęciach u Ani nie tylko były zadania ale równierz przyjemne rozmowy i miło spędzony czas a przy okazji okazało się że potrafię zrozumieć matmę i nie musi to byc dla mnie katorga. Polecam bardzo :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2015

Z panią Anią rozpoczełam zajęcia w podstawówce i kontynuowałam je także w gimnazjum. Czułam sie pewnie po zajęciach pisząc egzamin gimnazjalny. Dzięki miłej atmosferze i świetnemu podejsciu pani Ani z wielką ochota zawsze przychodziłam na zajęcia. Chciałabym powrócić do zajęć bo w planach mam studiować architekturę. Pani Ania jest najlepszym nauczycielem matematyki z jakim się kiedykolwiek spotkałam :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2014

Zajęcia z Panią Anią dostarczyły mi sporej dawki wiedzy. Przygotowywałam się zarówno do testu do 10 klasy programu amerykańskiego, jak i do egzaminu gimnazjalnego z matematyki. Do szkoły Amerykańskiej dostałam się bez problemu,nawet jeśli polski program nie pokrywa sporej części materiału jakiego musiałam się nauczyć. To tylko potwierdza jak dobrym nauczycielem jest Pani Ania, każdemu kto ma problemy z matematyką, a również chce dowiedzieć się czegoś więcej polecam. Naprawdę :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2012

Znakomity nauczyciel, który łączy w sobie prawdziwy talent dydaktyczny i wielką pasję. Pani Ania z takim wdziękiem i ciepłem prowadzi lekcje, że można wprost "zakochać" się w matematyce. Moja córka wyraznie dzieki lekcjom z p. Anią bardzo szybko nabrała pewności siebie i zdała wynik do gimnazjum z najlepszym wynikiem, przestała bać się trudnych matematycznych wyzwań. Dla mnie p. Ania to nieoceniona osoba, nie tylko z uwagi na jej zasługi pedagogiczne, ale przede wszystkim na rzadko dziś spotykane bardzo szczere i przyjazne podejście.

avatar
Klaudyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2012

Zaczęłam chodzić na zajęcia w połowie 2 klasy gimnazjum. Oceny miałam dosyć średnie, a mianowicie tróje. Z czasem zaczęło się wszystko zmieniać. W trzeciej klasie przygotowywałam się razem z Panią Anią do egzaminu gimnazjalnego, z którego osiągnęłam 97% i skończyłam gimnazjum z oceną celującą z matematyki.
Z zajęć jestem bardzo zadowolona i uważam, że nie mogłam trafić lepiej. Atmosfera na zajęciach jest fantastyczna i chodzę na nie z wielką przyjemnością. Jak najbardziej polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2012

Zajęcia są na wysokim poziomie, bardzo pomocne , umożliwiły mi napisanie matury bez żadnych problemów. Atmosfera jest bardzo przyjazna, zajęcia zdecydowanie pomagają, nawet jeśli wcześniej matematyka była czarną magią. Zdecydowanie polecam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2012

zajęcia dały mi bardzo wiele. byłam w 6 klasie i uczyłam się do testu po 6 klasie oraz do testu z matematyki do gimnazjum. Pani Ania jest bardzo cierpliwa, dobrze tłumaczy, jak się czegoś nie zrozumie to tłumaczy aż do skutku:). na lekcjach z Panią Anią była bardzo przyjazna atmosfera, a to pomaga w nauce. bardzo polecam.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2012

Zajecia daly mi bardzo wiele, po zaleglosciach z gimnazjum i kiepskim nauczaniu w liceum do matury przygotowanie jest bardzo dobre,wynik mialam bardzo zadowalajacy i zawdzieczam go przede wszystkim tym korepetycjom.Atmosfea jest wspaniala i matematyka staje sie odrazu duzo przyjemniejsza i prostsza.Goraco polecam!

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2012

Zajęcia super. Wszystko było dobrze i fajnie wytłumaczone. Miła atmosfera. Polecam

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2011

Bardzo dobra atmosfera, profesjonalne przygotowanie, z zagrożenia wyciągnęłam się na 3 na poziomie roszerzonym w liceum z matematyki. Polecam!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2011

Zajęcia w świetnej atmosferze . Bardzo przystępne i zrozumiałe wyjaśnienia zagadnień z matury międzynarodowej. Egzamin zdany na 6 ^^ Polecam :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2010

Solidnie przygotowane zajęcia i tłumaczenie do skutku. Bardzo efektywnie, a przy tym miło i przyjaźnie.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2010

Bardzo efektywne zajęcia,prowadzone w przyjaznej atmosferze! Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.