Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Łódź (także Zgierz +2)
Faktura VAT
Język włoskicena do ustalenia

Małgorzata

Opis ogłoszenia

Ogromne zamiłowanie do tego pięknego języka, duża praktyka i doświadczenie. Jestem absolwentką filologii włoskiej (posiadam również uprawnienia pedagogiczne). Udzielam korepetycji z języka włoskiego na wszystkich poziomach (młodzież i dorośli). Lekcje prowadzę w domu ucznia, u siebie lub przez skype.
Pragnę tylko dodać, że mieszkałam kilkanaście lat we Włoszech i pracowałam w środowisku włoskim. Zapoznałam się więc z wieloma zwyczajami i obyczajami panującymi w różnych regionach, co w tej chwili owocuje podczas moich lekcji.
W ten sposób, oprócz klasycznego "dręczenia" słówkami i regułami gramatycznymi swoich uczniów i słuchaczy, mogę przekazywać ciekawostki kulturowe - w których nierzadko uczestniczyłam osobiście - jak również językowe, muzyczne czy nawet kulinarne. Dysponuję również dużą ilością materiałów dydaktycznych, które cieszą się wielkim powodzeniem wśród moich słuchaczy. Wszystkie materiały wliczone są w cenę lekcji.

PS. BARDZO PROSZĘ O BEZPOŚREDNI KONTAKT TELEFONICZNY LUB PRZEZ SKYPE. DZIĘKUJĘ :-)

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Dowolne

Adres zajęć

Małgorzata
ul. Romanowska
91-174 Łódź
NIP: 7262471247

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 07.2011
Wyższa Szkoła Stosunków Międzynarodowych
Magister
Filologia włoska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.