Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
 
Online
Łódź (także Zgierz +2)
Faktura VAT

O mnie

Kocham język i kulturę włoską, więc nauczanie nie jest dla mnie tylko kwestią zarobkową ale i ogromną pasją. Pragnę tylko dodać, że podczas mojego wieloletniego pobytu we Włoszech sporo podróżowałam, zapoznałam się z wieloma zwyczajami i obyczajami panującymi w różnych regionach, więc oprócz klasycznego "dręczenia" słówkami i regułami gramatycznymi swoich uczniów i słuchaczy mogę przekazywać ciekawostki kulturowe - w których nierzadko uczestniczyłam osobiście.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 07.2011
Wyższa Szkoła Stosunków Międzynarodowych
Magister
Filologia włoska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.