Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Online
Gowarzewo
Swarzędz
Siekierki Wielkie
Tulce
Zalasewo
Koziegłowy

O mnie

Jestem magistrem filologii germańskiej z przeszło 20-letnim doświadczeniem w nauczaniu języka niemieckiego jak również autorką podręczników do języka niemieckiego dla maluchów.

Udzielam korepetycji z języka niemieckiego na każdym poziomie zaawansowania, przygotowuję do egzaminów maturalnych i 8-klasisty.

Zapraszam

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1992 - 05.1997
Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
Magister
Filologia Germańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.