Karolina Michalska Trenerka Multijęzykowa

Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Online
Kraków
Faktura VAT

Karolina Michalska Trenerka Multijęzykowa

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/547 opinii
Dla użytkownika Karolina Michalska Trenerka Multijęzykowa

O mnie

Nauczyciel i trener z powołania. Poliglotka.

Jestem absolwentką dwóch kierunków na Uniwersytecie Jagiellońskim: filologii i psychologii. Doświadczenie w nauczaniu zdobyłam jako nauczyciel VI Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Krakowie oraz prywatny trener dla profesjonalistów: inżynierów, programistów, pracowników korporacji. W czasie studiów odbyłam stypendium Erasmusa w Edynburgu (Wielka Brytania).

Mam pięć lat doświadczenia w branży Human Resources, codziennie posługuję się w pracy angielskim, hiszpańskim, włoskim i francuskim jako HR Manager. Jestem również certyfikowanym trenerem soft skills.

W czerwcu 2014 zdałam Certyfikat CPE (Certificate of Proficiency in English) na ocenę A.

Oferuję profesjonalne lekcje angielskiego, hiszpańskiego i włoskiego, połączone z treningiem językowym (jak się uczyć, jakimi technikami etc). Ponadto, oferuję przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych, poprawki CV i listów motywacyjnych a także symulacje rozmów o pracę w języku angielskim.Proszę zapoznać się z moimi ogłoszeniami, w których oferuję nauczanie i trening języka angielskiego, hiszpańskiego i włoskiego oraz opiniami wystawionymi mi przez moich uczniów.See you soon!

¡Hasta luego!

À bientôt!

A presto!

Do zobaczenia :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - 06.2013
Uniwersytet Jagielloński
Magister
filologia
10.2008 - 06.2013
Uniwersytet Jagielloński
Magister
Psychologia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
02.2008 - aktualnie
Trener języka angielskiego, hiszpańskiego, włoskiego
09.2013 - aktualnie
Nauczyciel sekcji dwujęzycznej
06.2015 - aktualnie
Junior HR Manager

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 47
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2024

Lekcje z Karoliną to był naprawdę świetnie zainwestowany czas i budżet. Bardzo pomogła mi z biznesowym językiem angielskim oraz pewnością siebie podczas mówienia po angielsku, co było moją bardzo słabą stroną. Jestem jej niesamowicie wdzięczna jak bardzo lekcje były dopasowane do moich potrzeb i zainteresowań. Naprawdę nauka z nią była niesamowitą przyjemnością.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2023

Miałem ogromną przyjemność uczyć się z Karoliną dwóch języków - hiszpańskiego i angielskiego. W momencie startu każdy z nich miałem opanowany na zupełnie innym poziomie i dla nauki każdego miałem totalnie inne cele. Karolina nie tylko dostosowywała sposób nauki do moich aktualnych potrzeb, ale też z entuzjazmem reagowała na wszystkie moje pomysły. Mogło to być lekkim wyzwaniem, bo pomysły bywały odjechane, a potrzeby dość dynamicznie potrafiły ewoluować ;) Karolina jest wyjątkową nauczycielką - jej cierpliwość, zaangażowanie i szeroka wiedza sprawiły, że mogłem rozwijać swoje umiejętności językowe w bardzo komfortowy sposób. Jestem ogromnie wdzięczny Karolinie za to wspaniałe doświadczenie, które mi dostarczyła, i polecam ją wszystkim, którzy pragną doskonalić swoje językowe skille.

Karolina Michalska Trenerka Multijęzykowa

Jestem wzruszona, dziękuję za tak wspaniałą opinię! Życzę Ci wszystkiego najlepszego w dalszym rozwoju językowym, choć życzeń wcale nie potrzebujesz, bo na 100% z Twoimi kompetencjami super poradzisz sobie sam!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2022

Lekcje angielskiego z Karoliną podniosły moje umiejętności mówienia w języku angielskim na wyższy poziom. Różnorodne i ciekawe materiały wysyłane przed każdymi zajęciami pozwalają na rozszerzenie słownictwa z wielu dziedzin tematycznych. Przyjemna atmosfera na zajęciach i zaangażowanie Karoliny to dodatkowe atuty zajęć właśnie z nią.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2022

Lekcje angielskiego z Karoliną to czysta przyjemność nauki i świetne rezultaty. Bardzo doceniam kierunkowe przygotowanie Karoliny do zajęć (wybór tematów, materiały przesyłane z wyprzedzeniem oraz ich formę) i pełne zaangażowanie podczas lekcji. Polecam każdemu kto szuka profesjonalnych lekcji języka oraz świetnej atmosfery!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2022

Karolina sprawiła, że ​​nauka była zabawą, ale jednocześnie rzuciła mi wyzwanie. Była bardzo kompetentna i odpowiadała na wszystkie moje pytania. Nigdy nie sądziłem, że będę wiedział tyle co wiem. Karolina jest profesjonalistką i bardzo polecam ją każdemu

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2022

Bardzo polecam naukę u Karoliny! Pomogła przygotować mi się do egzaminu IELTS Academic - który potrzebny był mi do zdobycia Visy. Dostawałam od Karoliny zawsze w terminie materiały potrzebne do przygotowywania się na spotkania i egzamin. Ćwiczyłyśmy te części z którymi Karolina wiedziała, że mam problem - dostosowała zawsze materiał do moich potrzeb. Godziny spędzone na nauce angielskiego z Karoliną dawały mi najwięcej - wiedzę praktyczną , teorię i dopasowane materiały do nauki. Dzięki konwersacji, słuchaniu - wiedziała jakie tematy przychodzą mi najtrudniej a które najłatwiej i które warto ćwiczyć lub gdzie warto uzupełnić zasób słów. Dzięki Karolinie dużo się nauczyłam i w końcu osiągnęłam potrzebną mi ilość punktów na egzaminie! Mogę powiedzieć że dzięki niej i zdaniu egzaminu moje życie zmieniło się i osiągnęłam cel nad którym od dawna pracowałam związany w wyjazdem. Dziękuje Karolina ! Teraz z chęcią kontynuuje lekcje już nie dla zdania punktów , ale aby dalej szkolić swój poziom !

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 grudnia 2021

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Karoliną! Przygotowanie do egzaminu CAE było z jej pomocą przyjemnością. W pół roku przerobiłyśmy bardzo dużo materiału, lekcje były ciekawe, tematyka różnorodna. Największą poprawę widzę w zakresie mówienia, nad czym najwięcej pracowałyśmy podczas zajęć, a co zaowocowało bardzo dobrą oceną ze speakingu na egzaminie. Pozdrawiam i polecam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2021

Bardzo polecam Karolinę. Szukałam osoby, która na poważnie podchodzi do zajęć, która faktycznie jest skupiona na zajęciach i pełną uwagę poświęca mi. Żadnej ze wspomnianych rzeczy nie brakowało na zajęciach, Karolina za każdym razem robi obszerne notatki, tak, żebyśmy my nie poświęcali na to czasu tylko skupili się na (w moim przypadku) mówieniu. Stuprocentowa uwaga, wyłapywanie błędów i poprawianie, świetne przygotowanie materiałów przed każdą lekcją. Mimo dość krótkiej współpracy (4 miesiące) zakończonej z powodów niezależnych ode mnie śmiało mogę polecić Karolinę każdemu kto na poważnie podchodzi do nauki języka :)

Karolina Michalska Trenerka Multijęzykowa

Bardzo dziękuję za opinię i życzę wszystkiego najlepszego w dalszym zgłębianiu języka!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2021

Zgłosiłam się do Karoliny po tym, jak dostałam ofertę pracy, w której wymagany jest codzienny kontakt w języku angielskim. W ciągu miesiąca intensywnej nauki zmieniła moje podejście do języka - czuję się o niebo pewniej i w końcu nie boję się odezwać. Karolina jest świetna w tym co robi, a jej zajęcia pełne profesjonalizmu, ale też wesołej, luźnej atmosfery - aż chce się na nich być:D Tematy, które przygotowywała były ciekawe i w sumie, poza oczywiście językiem, sporo się z nich nauczyłam:) Trzeba przyznać, że Karolina to osoba wymagająca, choćby ze względu na materiały, jakie przed każdymi zajęciami wysyła. Bardzo podobało mi się też jej podejście, bo pytała, jakimi tematami chce się zająć, co może mi pomóc w pracy, z jakimi partiami gramatycznymi mam problem itp. Zdecydowanie polecam zajęcia z Karoliną, bo jest wymagająca, ale też przesympatyczna, więc lekcje są i skuteczne i przyjemne!

Karolina Michalska Trenerka Multijęzykowa

Pięknie dziękuję za opinię i życzę powodzenia w nowej pracy, nie mam najmniejszych wątpliwości, że językowo poradzisz sobie świetnie!

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2020

Z całego serca polecam Karolinę, która przez ostatnie 9 miesięcy uczyła mnie języka włoskiego. Każde zajęcia są profesjonalnie przygotowane, z dużą ilością różnorodnych materiałów, dostosowane do celu, który chce się osiągnąć. Jednakże ponad aspektami organizacyjnymi, Karolina przede wszystkim prowadzi zajęcia z ogromną pasją i zaangażowaniem. To ta nauczycielka, która tak wytłumaczy Ci trudne zagadnienia gramatyczne, że będą brzmiały jak 2+2. Miałam wielu korepetytorów, ale to właśnie metoda nauczania Karoliny sprawiła, że zmieniłam swoje podejście do nauki języków, a realny postęp jest widoczny z lekcji na lekcję. Polecam!

Karolina Michalska Trenerka Multijęzykowa

Serdecznie dziękuję za opinię i życzę Ci powodzenia w dalszej podróży językowej :)

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2020

Karolina jest bardzo profesjonalna, a lekcje odbywają się w przyjemnej atmosferze. Indywidualnie podchodzi do każdego ucznia, materiały dostosowuje nie tylko do poziomu angielskiego ale także do zainteresowań, czy potrzeb zawodowych. Polecam Karolinę każdemu, jest to najlepsza korepetytorka!

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2020

Z pełnym przekonaniem polecam Karolinę jako indywidualna nauczycielkę j.angielskiego.
Z usług korzystałem ok 2 lata. W tym czasie zrealizowałem cel, który sobie i jej postawiłem. Karolina mocno skupia się na tym co chcesz osiągnąć, fachowo dobiera program którym podążasz. Lekcje są bardzo ciekawe nieszablonowe a lektorka ZAWSZE przygotowana. Nigdy nie zdarzyło się aby zajęcia nagle zostały odwołane lub wystąpiło kilkuminutowe spóźnienie.
Jakość i wartość lekcji warta jest swojej ceny.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2020

Długo szukałam najlepszej metody i najlepszego nauczyciela do nauki lekcji angielskiego, aż w końcu trafiłam na Karolinę i już tutaj zostaję ;). To przede wszystkim połączenie profesjonalizmu Karoliny oraz miłej atmosfery, którą potrafi ona stworzyć już od pierwszego spotkania. Materiały są super ciekawe, z różnych źródeł, co jest dla mnie bardzo istotne, ponieważ czuję, że rozwijają mnie nie tylko językowo, że również intelektualnie. Karolina potrafi stworzyć bezpieczną przestrzeń, co zdecydowanie pomogło mi pokonać barierę językową, z którą zawsze miałam duży problem. Osobiście również bardzo odpowiada mi poczucie humoru Karoliny, dzięki któremu lekcje są prawdziwą przyjemnością ;). Bardzo serdecznie polecam każdemu kto szuka wyjątkowych lekcji i wyjątkowego nauczyciela.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2020

Witam. Uczę się angielskiego przez 15 lat, używam na codzień w pracy, moim celem jest płynna poprawna gramatycznie rozmowa oraz zwiększenie zasobu słów.
Miałam kilku różnych nauczycieli z angielskiego, ale takiego jak Karolina jeszcze nie spotkałam. Karolina jest bardzo profesjonalna, pełna pasji i wiedzy, ma indywidualne podejście do każdego, podczas lekcji nie zdarza mi się patrzeć na zegarek z nudy, czuję bardzo dużo energii po każdym zajęciu. Rewelacja! Serdecznie polecam zainwestować swój czas w naukę języka z Karoliną :)

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2019

Lekcje z Karoliną zaczęłam w 2017 kiedy szukałam nauczyciela przygotowującego do egzaminu CPE, czego większość światłych edukatorów nie podejmuje się w ogóle, później zaczęłyśmy spotykać się na zajęciach z hiszpańskiego, bo samo "Hasta la vista, baby" nie przynosi wiele pożytku poza salą kinową. Zgłębiając dalsze meandry językowej rzeki do zestawu dorzuciłyśmy rozmówki włoskie, z czego powstała mieszanka przyprawiająca o sensacje rodem z "Jeszcze dalej niż północ".
Z Karoliną każda lekcja jest inna, przystosowana do potrzeb i poziomu ucznia. Nie ważne jest wkucie na pamięć nazw czasów i regułek gramatycznych, jeśli tylko ich użycie, jeśli coś jest niejasne Karolina będzie opowiadać o tym tak długo i na tyle sposobów, że nawet ktoś odporny na gramatykę ją zrozumie. Karolina zawsze jest do lekcji w pełni przygotowana i z dokładnością karabinu snajperskiego wyłapuje w języku to czego tam być nie powinno ("Dimmi, Iwona, che e simplemente?"). O swoich uczniach myśli chyba cały czas, wyszukując nowe materiały, ciekawe artykuły czy ćwiczenia. Ma swoje sposoby uczenia się, ale nie zmusza do ich wykorzystywania, wyznając zasadę: jeśli to dla Ciebie działa to ucz się tak dalej.
Polecam lekcję z Karoliną osobom, które szukają nauczyciela dostosowującego się do ich potrzeb i tępa, chcących nauczyć się języka i go używać, a nie tylko zakuć słówka, wpisać je w lukę na teście i po tygodniu zapomnieć o ich istnieniu, a także tym, którzy nie boją się podjąć językowej rękawicy, bo tych z Karoliną nie brakuje.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2019

Serdecznie Wam polecam lekcje u Karoliny.
Jest niesamowitą osobą, która dzięki swojemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi, potrafi zachęcić każdego do nauki języków.
Karolina jest otwarta na potrzeby ucznia. Lekcje są bardzo ciekawe – oprócz różnych materiałów, przesyła także interesujące filmiki, z życia wzięte.
Karolina jest niesamowicie sympatyczną osobą, dzięki której lekcje angielskiego stały się przyjemnością :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2019

Karolina jest nauczycielką z powołania i pasji, która potrafi doskonale odpowiedzieć na Twoje potrzeby. Ponieważ sama zna biegle kilka języków obcych dobrze wie, z jakimi problemami zmagają się uczniowie i może Cię szybciej doprowadzić do porządanych efektów. Lekcje są bardzo ciekawe i różnorodne, bo Karolina wykorzystuje wiele materiałów – podręczniki, ćwiczenia, aktualne czasopisma, audycje i filmy. Jeśli chcesz szybko nauczyć się języka w miłej atmosferze wybierz Karolinę!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2018

Karolina jest nauczycielem z powołania! Lekcje z nią to prawdziwa przyjemność. Stosuje różnorodne techniki, włącza różne materiały i źródła pozyskiwania wiedzy, dzięki czemu zajęcia są bardzo interesujące i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Dopasowuje się do potrzeb ucznia, rozmawiamy na różne tematy, te życiowe i biznesowe. Ma ogromną wiedzę oraz doświadczenie i potrafi przekazać je przystępny sposób. Karolina ma bardzo duże poczucie humoru, podczas zajęć panuje bardzo swobodna i przyjazna atmosfera, co bardzo cenię. Jako osoba pracująca miałam już doświadczenia z różnymi nauczycielami, ale nigdy nie byłam tak zadowolona :) Polecam!!!

avatar
Marta D.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2017

Trafiłam do Karoliny na lekcje ponad rok temu. Przez ten czas spotykałyśmy się regularnie na konwersacje przeplatane babskimi plotkami (oczywiście po angielsku!), rozmowami o życiu, planami na przyszłość oraz dawką motywacji. Karolina prywatnie jest bardzo ciekawą osobą, dlatego lekcje u niej stają się dodatkowo interesujące. Potrafi wesprzeć kiedy trzeba, ale głównie zagrzać do dalszej walki oraz pokazać, że nie ma rzeczy niemożliwych! Jeśli chodzi o same lekcje, to uważam, że każdy znajdzie tu coś dla siebie - Karolina jest bardzo elastyczna jeśli chodzi o potrzeby ucznia. Chcesz rozmawiać całą godzinę? Żaden problem! Chcesz robić ćwiczenia? Wplecie trochę pomiędzy rozmowy, aby uczeń się nie zanudził. Potrzebujesz przygotować jakieś materiały na studia / do pracy? Karolina wrzuci Ci materiały pomocnicze i poda swoje sposoby. Oceniam lekcje bardzo dobrze, zarówno ze względu na indywidualne podejście, ale także dzięki temu, że Karolina używa różnych środków przekazu, korzysta z bardzo wielu materiałów, włączając aktualne publikacje w prasie, video, radio, dzięki czemu lekcje są ciekawe. Ma swój styl, ale jest otwarta na wszelkie sugestie. Z ręką na sercu polecam!

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2017

O Karolinie mogę pisać tylko w superlatywach – jest profesjonalistką, zawsze przygotowana do zajęć, wyrozumiała w dodatku koleżeńska i cierpliwa. Zgłosiłem się do niej opisując siebie jako „totalne beztalencie i najgorszy przypadek z jakim miała do czynienia”. Jedyne co posiadałem to motywację, którą Karolina potrafiła doskonale wykorzystać, podtrzymać i w przeciągu kilkunastu tygodni całkowicie odmienić moje postrzeganie dotyczące moich zdolności językowych. Po roku czasu od naszej pierwszej lekcji bez przeszkód posługuję się językiem angielskim w kraju i za granicą. I to na pewno nie koniec naszej współpracy. Jest najlepszą nauczycielką z jaką przyszło mi współpracować. Dodatkowo mogę napisać, że na języku angielskim się nie skończy i dzięki motywacji Karoliny postanowiłem uczyć się kolejnego języka . Gorąco polecam !

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2017

Karolina jest definicją profesjonalizmu w nauce języka. Posiada ogromną wiedzę, jest zaangażowana i podchodzi bardzo indywidualnie do potrzeb i możliwości zarówno językowych jak i czasowych ucznia. Nie ocenia, słucha i motywuje. Jest otwartą osobą, przy której nie czuje się skrępowania spowodowanego niewiedzą. Wybiera tematy "z życia wzięte", które często powodują, że lekcja zamienia się w ciekawą, koleżeńską dyskusję-tyle, że prowadzoną w języku angielskim :)
Gdybym mogła dałabym Karolinie 6 gwiazdeczek! Zdecydowanie polecam :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2016

Zgłosiłam sie do Karoliny, jakis rok temu. Osoba która w liceum miała angielski tylko przez 3 lata, musiała zdac egzamin B2 na studiach. Nie dosc, ze dzięki Karolinie zdałam egzamin, chodząc do niej 5 miesięcy to jeszcze znacznie poprawiłam mówienie (wczesniej miałam straszna barierę językowa), Karolina jest świetną nauczycielką, polecam ja każdemu!! Przede wszystkim jest strasznie miła, nigdy nie krzyczy, wszystko spokojnie tłumaczy i zasypuje masa ciekawych artykułów. Najlepszym plusem jest kontakt, gdzie nie czuje sie tego, ze to nauczyciel tylko znajoma z która można porozmawiać, tylko, ze po angielsku ;) jednoczesnie Karolina tez sporo wymaga od ucznia, czego konsekwencja jest swietna współpraca. Lekcje sa zawsze interesujace, dzięki Karolinie moja niechęć do angielskiego zniknęła całkowicie i dzięki niej sama chce sie uczyc języka, by ciagle rozwijać swoje umiejętności, dlatego na zajęcia chodzę do dziś :) Zdecydowanie najlepsza nauczycielka :)!!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2016

Lekcje, na które uczęszczałam do Karoliny miały na celu przygotowanie do egzaminu z języka angielskiego na poziomie B2 w zaledwie trzy miesiące. Karolina podjęła wyzwanie, pomimo mojej bardzo słabej znajomości języka. Egzamin zdałam w pierwszym, czerwcowym terminie, pokazując, że dla Karoliny nie ma rzeczy niemożliwych :) Forma zajęć została dostosowana do moich potrzeb i preferencji. Dodatkową zaletą była możliwość umawiania się na zajęcia " z tygodnia na tydzień", z uwagi na mój nieregularny plan zajęć. Czas lekcji wykorzystywany był maksymalnie, otrzymywałam także mnóstwo materiałów do domu. Z nauczycielką pozostawałam w stałym kontakcie mailowym (chętnie pomagała mi w sprawdzaniu drobnych tłumaczeń i form wypowiedzi). Karolina jest nie tylko profesjonalną, sumienną, wymagającą nauczycielką, ale przede wszystkim ciepłą, sympatyczną i wyrozumiałą osobą. Serdecznie polecam zajęcia z Karoliną!

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2016

Mimo, że nie należę, do uczniów szczególnie sumiennych, po półtora roku z Karoliną czuję, że mój hiszpański polepsza się z każdą lekcją i to tylko przy godzinie tygodniowo. Wiedza, otwartość i poczucie humoru sprawiają, że po każdej lekcji wychodzi się dosłownie zawalonym wiedzą (w postaci słówek, kserówek i przeróżnych zadań), co jest bardzo satysfakcjonujące. Dodatkowym atutem lekcji jest uroczy kot, który towarzyszy uczniom w szczęściu i niedoli. Serdecznie polecam Karolinę wszystkim, którzy stracili wiarę w dobrych nauczycieli :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2016

Karolina zdecydowanie jest nauczycielem wartym polecenia. Co najważniejsze, jej umiejętności językowe są po prostu godne pozazdroszczenia. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego ucznia świetnie sprawdza się w roli dydaktyka. Na jej zajęciach odnajdzie się świetnie zarówno osoba ambitna i pracowita, której Karolina zawsze zapewni tony kserówek do zrobienia, ale kiedy nie dysponujesz aż taką ilością czasu albo energii nie martw się, ona rozumie. Zajęcia u Karoliny to nie tylko zadania, zadania i zadania (choć ich nigdy nie brakuje), ale głównie przyjemna rozmowa po hiszpańsku i zawsze czekająca ciepła herbata. Czysta przyjemność!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2016

Bardzo polecam lekcje z Karoliną, dzięki niej udało mi się bardzo dobrze zdać egzamin IELTS i dostać na uczelnię w UK. Jeden z najlepszych nauczycieli języków u jakich się uczyłem.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2016

Najlepsza korepetytorka w Krakowie pełna profesjonalizmu i optymizmu. Co najważniejsze oprócz wiedzy lingwistycznej Karolinę cechuje bardzo indywidualne i psychologiczne podejście do każdego kursanta.
Serdecznie polecam !

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2016

Serdecznie polecam wszystkim lekcje języka angielskiego u Karoliny. Są one prowadzone w bardzo profesjonalny i rzetelny sposób , a sama nauczycielka posiada niesamowicie obszerną wiedzę. Dodatkowo jest ona bardzo sympatyczną osobą, dzięki czemu wszystko odbywa się w przyjaznej i całkowicie bezstresowej atmosferze. Z czystym sumieniem wystawiam ocenę bardzo dobrą.

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2016

Bardzo,bardzo polecam korepetycje u Karoliny. Profesjonalnie uczy i jest super osobą. Chodziłam do Karoliny na język hiszpański i bardzo się cieszę, że właśnie do niej trafiłam.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2016

Karolina to bardzo dobra i profesjonalna nauczycielka angielskiego, a na dodatek przesympatyczna osoba. Lekcje są ciekawe i nigdy takie same. Za każdym razem Karolina przygotowuje nowe, interesujące materiały właściwie na każdy temat: od nauki i polityki przez podróże, kulturę, społeczeństwo aż po współczesne wydarzenia, a poza tym świetnie tłumaczy gramatykę i dużo zadaje do domu :) Lekcje oprócz ćwiczeń, to przede wszystkim rozmowy na różne tematy, które są tak wciągające, że nawet nie zauważam końca lekcji.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2015

Ocena bardzo dobra - nie może byc inaczej :) Gorąco polecam Karolinę, bo potrafi tak przemycić słówka i gramatykę do głowy, że człowiek nawet nie wie kiedy się uczy :) Poza tym jest miłą osobą, kompetentną i utrzymującą kontakt z uczniem na bardzo wysokim poziomie. Ne odpuszcza i zachęca do nauki, poleca różne materiały i co najważniejsze dla mnie - radzi jak "żyć w danym języku", a co za tym idzie - jak najskuteczniej się go uczyć.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2015

Dużo się nauczyłam, bardzo fajne zajęcia, Karolina trochę ciśnie i trzeba się przygotowywać, ale po to przecież się chodzi na takie lekcje. Uczę się z nią hiszpańskiego od podstaw i po paru lekcjach już mogłam się wypowiedzieć na proste tematy, Karolina potrafi tez prosto wyjaśnić zgadnienia gramatyczne i nie siedzimy ciągle w tym samym, ale mam poczucie, że z każdą lekcją idę do przodu. Polecam :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2015

Polecam Karolinę jeśli ktoś chce poćwiczyć rozmowę, konwersacje i nabrać pewności i płynności w mówieniu po angielsku. Karolina daje ciekawe artykuły, lekcje są oparte na dyskusji na różne tematy, bardzo mi się podobają. Ucze się przy okazji nowych słówek i odświeżam zapomniane rzeczy.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2015

Trafiłam do Karolina zrozpaczona, że będę zmuszona rzucić studia z powodu braku zaliczenia z języka hiszpańskiego. Nie mogłam lepiej trafić! Każde zajęcia z Karoliną wspominam strasznie dobrze, nie dość, że Karolina zawsze przygotowywała trafione materiały do nauki to jeszcze atmosfera spotkań jest niesamowita, bo Karolina nie dość, że ma bogatą wiedzę, którą potrafi w przyjemny i niemęczący sposób przekazać, to dodatkowo jest bardzo pozytywną osobą. Polecam Karolinę każdemu! Dzięki jej pomocy zdałam wszystko i mogę spać spokojnie ;)

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2014

Polecam Karolinę, jest naprawę zaangażowaną korepetytorką. Zdecydowałem się chodzic do niej na konwersacje, dlatego że po dziesięciu latach od ukończenia szkoły ciężko było mi coś wydukac po angielsku, pozapominałem bardzo dużo. Obecnie jest coraz lepiej, przypomniałem sobie słówka, Karolina potrafi rozmawiac na wiele tematów, od obecnej sytuacji ekonomicznej na świecie, poprzez podróże aż po nowinki technologiczne. Bardzo polecam, fajne, niekrępujące i ciekawe korepetycje.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2014

Chodziłam do Karoliny przez rok na angielski na poziomie C1. Obecnie nie mieszkam już w Krakowie i mamy zajęcia przez Skype, co też mi bardzo odpowiada, bo wątpię, czy znalazłabym na miejscu kogoś na takim poziomie jak ona jeśli chodzi o znajomość języka i podejście do nauczania :) Bardzo byłam zadowolona z jej zajęć, zawsze była przygotowana, dostosowywała się do moich aktualnych potrzeb, np w okresie kiedy szukałam pracy ćwiczyłyśmy rozmowy rekrutacyjne po angielsku, bardzo dużo rozmawiałyśmy na zajęciach. Karolina z każdym znajdzie nić porozumienia, na jej korepetycje po prostu chce się przychodzić. Oprócz tego ma ładny akcent, mówi naprawdę płynnie i widac, że angielski to jej pasja.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2014

Chodziłam na lekcje do Karoliny zarówno na hiszpański jak i na angielski i bez wątpienia mogę powiedzieć, że była moją najlepszą nauczycielką języka obcego. W rok przygotowała mnie do egzaminu na poziomie b1 z hiszpańskiego mimo iż mój poziom sięgał a1. Zawsze przygotowana do zajęć, bardzo dobrze tłumaczy i sporo wymaga. Do tego wszystkiego bardzo sympatyczna! Polecam wszystkim, którzy pragną się uczyć języków zarówno od podstaw jak i je doskonalić :)

avatar
Klaudiusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2014

Polecam Karolinę wszystkim, którzy chcą nauczyć się j. angielskiego na poziomie FCE / CAE, a nawet CPE. Karolina udzielała mi korepetycji do egzminu CAE przed wyjazdem na studia do UK. Miła atmosfera, dużo dodatkowych zadań i elastyczność. Zależało mi głównie na "speakigu" czasami miałem wrażenie, że zależy Jej bardziej na moim CAE niż mnie. Dużo dodatkowych zadań, rzetelność i obiektywność w sprawdzaniu. Zdecydowanie polecam - warto zainwestować w angielski, zwłaszcza jeżeli chcecie zarabiać w funtach ;)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2014

Karolina uczy mnie hiszpańskiego od niemal trzech lat. W tym czasie przeszłyśmy od poziomu podstawowego do zaawansowanego, co pokazuje jak świetnym jest pedagogiem. Zajęcia, zarówno stacjonarne, jak i przez Skype, odbywają się zawsze w miłej atmosferze. Karolina doskonale rozumie, że pojawią się okresy, kiedy na naukę w domu mogę poświęcić mniej czasu i nie męczy mnie wtedy gramatyką, której nie lubię ;) Wyłapuje też zagadnienia, z którymi mam trudności i zalewa mnie materiałami, żebym mogła poćwiczyć. Bez wątpienia jest osobą cierpliwą, tłumaczącą wszystko do skutku. Zajęcia z Karoliną to przyjemność :)

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2014

Do Karoliny miałam przyjemność uczęszczać na korepetycje z języka hiszpańskiego przez prawie 2 lata. Był to czas owocnej nauki i realnego spotkania z tym językiem i hiszpańską kulturą. Bardzo dużo się przez ten czas nauczyłam i to właśnie dzięki Karolinie i jej zaangażowaniu w lekcje, niezliczonej ilości prac domowych, słówek do nauczenia, itd. Jak na dobrego pedagoga przystało Karolina doskonale wykorzystała mój zapał do nauki i wszelkie predyspozycje by jak najbardziej przyswoić mi język hiszpański. Zajęcia zawsze były dobrze przygotowane, bogate w różne treści i materiały,a wszystko to w bardzo miłej atmosferze i przy dobrej kawie.

Jeśli chcesz się nauczyć języka hiszpańskiego to serdecznie polecam !

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2014

Karolina uczy mnie hiszpańskiego od trzech lat. Jest sympatyczna, wymagająca wobec ucznia ale także wobec samej siebie - zawsze przygotowuje się do zajęć. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Przede wszystkim lekcje z Karoliną dostosowane są do potrzeb ucznia, rozwijają różne umiejętności kluczowe dla nauki języka obcego. Bardzo odpowiada mi również możliwość prowadzenia zajęć poprzez Skype, w dniach kiedy nie mogę umówić się na spotkanie, albo przebywam poza Krakowem. Dla wszytskich wątpiących w skuteczność nauki poprzez Skype polecam spróbować po to żeby przekonać się że warto!

Pozdrawiam!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2014

Karolina jest idealna nauczycielka! Duzo wymaga, ale jednocześnie potrafi zmotywować i zachęci do nauki nawet największy leniuszków (zam to z własnego doświadczenia). Ma indywidualne podejście do ucznia i doskonale wie czemu poświecić większa uwagę. Ma mnóstwo pomysłów na to jak w interesujący sposób przekazach wiedzę. Naprawdę warto polecić Karolinę wszystkim tym, którym zależny na poprawie poziomu swojego języka! :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2014

Chodzę do liceum ogólnokształcącego z rozszerzonym angielskim ,Karolina pomaga mi w nauce tego języka. Prowadzi ze mną lekcje na skype,widać postępy. Świetna osoba.:)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2014

Nauka języka u Karoliny to ogromna praca, zarówno ze strony uczącego się, jak i nauczyciela. Ale za to jakie przynosi efekty! Dzięki lekcjom u Karoliny pokonałam barierę przed mówieniem w obcym języku, co było dla mnie zawsze wielkim stresem. Teraz już spokojnie mogę wyjechać do Hiszpanii, jak zaplanowałam, bez obaw o komunikację.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2014

Karolina jest osobą, która lubi uczyć i trzeba przyznać że robi to bardzo dobrze. Jej lekcje są rzeczowe, konkretne i zawsze świetnie przygotowane. Dzięki długiemu doświadczeniu w nauczaniu potrafi wszystko dobrze wytłumaczyć co skutkuje szybkim przyswajaniem języka :) To co wyróżnia ją wśród innych nauczycielek to fakt, że dopasowuje tempo zajęć i materiały indywidualnie dla ucznia, a nie powiela jednego i tego samego schematu jak wiele innych osób.
Generalnie z ręką na sercu polecam!

PS. Poza tym robi bardzo dobrą kawę, jest sympatyczna i kontaktowa, a to ważne w tym zawodzie.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2014

U Karoliny przygotowywałem się do egzaminu CAE. Z przyjemnością odpowiadam na jej prośbę o wystawienie opinii. Egzamin zdałem na ocenę A, co naprawdę było dla mnie ogromnym sukcesem, szczególnie że miałem wcześniej duże problemy z mówieniem. Jednakże po przerobieniu z Karoliną dziesiątek speakingów, ciężkiej pracy ze słownictwem i robieniu mnóstwa ćwiczeń, udało mi się tak dobrze zdać. Bardzo polecam, korepetycje naprawdę wysokiej jakości.

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2014

Karolina jest bardzo wymagającą i skuteczną nauczycielką. Po roku korepetycji u niej przeszłam z poziomu A2 do B2 w hiszpańskim. Tak intensywnie nigdy się nie uczyłam, polecam wszystkim. Jest poza tym bardzo miłą, cierpliwą i wyrozumiałą osobą.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.