Ostatnia aktywność:
26 dni temu
 
Online
Gliwice
Kraków
Sosnowiec
Ziemięcice
Zabrze
Zawiercie
Myszków
Mierzęcice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia90 - 130 / 60 min

Alicja

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii

Opis ogłoszenia

Jeśli Twoim marzeniem są studia medyczne dobrze trafiłeś! Posiadam ponad 5 letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji z biologii!

Absolwenci autorskiego kursu obecnie studiują na uniwerystetach medycznych bądź okołomedycznych. 
Sama przechodziłam tę drogę, a obecnie sama jestem studentką ostatniego roku medycyny weterynaryjnej!  

W jasny i przystępny sposób przekaże wiedzę, która pozwoli jak najlepiej przygotować się do matury rozszerzonej z biologii ale też pomogę uzupełnić ewentulne braki. 

Wiedza jest regularnie sprawdzana, po każdym zakończonym dziale.
Uczę odpowiadać "pod klucz" tak aby żadne zadanie maturalne nie było zaskoczeniem. Na zajęciach uczymy się myśleć, a nie odtwarzać wiedzę z podręczników!

Pracuje głównie w trybie online ale też stacjonarnie, udostępniam materiały i prezentacje. Dyscyplina i regularna praca przynosi efekty!

Zapraszam do kontaktu!

Jeśli nie mogę odebrać, proszę o SMS’a oddzwonię.

Ostatnie wolne miejsca na nadchodzący rok szkolny!

Ze mną miejsce na medycynie będzie Twoje!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2023

Pani Alicja pomogła mi w kilka miesięcy nadrobić zaległości i powtórzyć materiał do matury z biologii. Zajęcia przebiegały w świetnej atmosferze i były naprawdę efektywne, a nauka przestała być dla mnie męcząca. Dzięki korepetycjom uzyskałam satysfakcjonujący wynik. Jestem ogromnie wdzięczna i będę miło wspominać nasze lekcje!

Alicja

Dziękuję serdecznie Maju! To była duża przyjemność przygotowywać Cię do matury!

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2022

Dzięki Pani Alicji udało mi się napisać maturę z biologii na 87% bez wątpienia to nasz wspólny sukces ze dzisiaj Jestem studentem medycyny. Pani Alicjo dziękuje jeszcze raz!

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2022

Z Panią Alicja przygotowywałam się dwa lata. Dzięki regularnej pracy udało mi się dostac na wymarzone studia. Dużo zadań, regularne powtórki sprawiły ze żadne zadanie nie było dla mnie zaskoczeniem. Dziękuje serdecznie to była ogromna przyjemność być Pani uczennicą!

Alicja

Dziękuje Zuziu! Powodzenia w dalszym rozwoju kariery :)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Przyjazna, atmosfera, niesamowita cierpliwość i ogrom wiedzy w jednym. Korepetycje z P. Alicją pomogły mi przyswoić dużą ilość materiału, a także pomogły w zrozumieniu nawet najtrudniejszych zagadnień, co zaowocowało wysokim wynikiem matury. Polecam z całego serca! :)

Alicja

Dziękuje Weroniko! To była przyjemność Cię uczyć! Dalszych sukcesów życzę! Pozdrawiam ;)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2020

Pani Alicja pomogła mi opanować bardzo rozległe tematy w krótkim czasie. Pełen profesjonalizm, super podejście do ucznia, luźna atmosfera na zajęciach połączona z ogromną wiedzą :) Opierając się tylko na lekcjach w szkole, nie dałabym rady w pełni zrozumieć kluczowych tematów. W tym ogromna zasługa Pani Alicji za precyzję w dobieraniu słów pod klucz egzaminacyjny. Przerobiłyśmy wspólnie masę zadań, arkuszy egzaminacyjnych i testów które zaowocowały wysokim wynikiem. Uważam, że nie mogłam lepiej trafić! :) wynik uzyskany po korepetycjach pozwolił mi się dostać na studia medyczne, które były moim marzeniem od dziecka. Pani Alicjo, dziękuję ❤️

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2020

P. Alicja pomogła mi poprawić maturę z biologii na 72% dzięki czemu udało mi się dostać na fizjoterapię z pierwszej listy. Bardzo miła ale i wymagająca - potrzebowałem takiej presji, żeby konsekwentnie przykładać się do nauki. Lekcje odbywały się online - szczególnie polecam taką formę zajęć. Dziękuję.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2020

Bardzo sympatyczna i konkretna korepetytorka. Dzięki niej uzyskałam 88% z biologii rozszerzonej na maturze i dostałam się na medycynę z pierwszej listy! Dużo zadaje, a sprawdzone zadania gdzie występowały błędy omawiałyśmy. Dodatkowo na każdych zajęciach Alicja sprawdzała moje przygotowanie do lekcji np. w formie pytań, kartkówek, zadań maturalnych. Stawia na naukę rozwiązywania zadań pod klucz. Polecam z całego serca i jeszcze raz dziękuję Alicjo :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.