Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Gliwice
Kraków
Sosnowiec
Ziemięcice
Zabrze
Zawiercie

Alicja

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Alicja

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2020

Pani Alicja pomogła mi opanować bardzo rozległe tematy w krótkim czasie. Pełen profesjonalizm, super podejście do ucznia, luźna atmosfera na zajęciach połączona z ogromną wiedzą :) Opierając się tylko na lekcjach w szkole, nie dałabym rady w pełni zrozumieć kluczowych tematów. W tym ogromna zasługa Pani Alicji za precyzję w dobieraniu słów pod klucz egzaminacyjny. Przerobiłyśmy wspólnie masę zadań, arkuszy egzaminacyjnych i testów które zaowocowały wysokim wynikiem. Uważam, że nie mogłam lepiej trafić! :) wynik uzyskany po korepetycjach pozwolił mi się dostać na studia medyczne, które były moim marzeniem od dziecka. Pani Alicjo, dziękuję ❤️

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2020

P. Alicja pomogła mi poprawić maturę z biologii na 72% dzięki czemu udało mi się dostać na fizjoterapię z pierwszej listy. Bardzo miła ale i wymagająca - potrzebowałem takiej presji, żeby konsekwentnie przykładać się do nauki. Lekcje odbywały się online - szczególnie polecam taką formę zajęć. Dziękuję.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2020

Bardzo sympatyczna i konkretna korepetytorka. Dzięki niej uzyskałam 88% z biologii rozszerzonej na maturze i dostałam się na medycynę z pierwszej listy! Dużo zadaje, a sprawdzone zadania gdzie występowały błędy omawiałyśmy. Dodatkowo na każdych zajęciach Alicja sprawdzała moje przygotowanie do lekcji np. w formie pytań, kartkówek, zadań maturalnych. Stawia na naukę rozwiązywania zadań pod klucz. Polecam z całego serca i jeszcze raz dziękuję Alicjo :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.