Alex Piechota

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Kraków
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski60 - 130 / 60 min

Alex Piechota

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3,5/516 opinii

Opis ogłoszenia

ROK NAUKI W 4 MIESIĄCE? Wśród moich Uczniów to STANDARD. Uczę praktycznej komunikacji i pozbawiam wymówek o braku talentu do języków. WOLNE MIEJSCA!

[W związku z tym, że nie są to ani korepetycje, ani lekcje, tylko uszyty na miarę Trening Indywidualny to tydzień próbny (tak, tydzień, a nie jedna lekcja) jest niezobowiązujący – abyś dokładnie zrozumiał/a, na czym polega moje podejście i zarażenie pasją do nauki języków]

Posiadam obywatelstwo USA i dzięki wymagająco-motywującemu podejściu pomogłem już ponad 170 osobom opanować język obcy. Jestem także trenerem technik efektywnej nauki i pasjonatem języków w ogóle. A pasja to ważna rzecz! :) Są tylko 2 rzeczy, które dają mi więcej frajdy, niż obserwowanie postępów moich Uczniów – jak chcesz wiedzieć, to zapytaj śmiało :-) Sam opanowałem od zera 3 języki obce (w tym m.in. niemiecki od 0 do poziomu B2 / matury rozszerzonej w 5 miesięcy), więc wiem nie tylko z jakimi problemami mierzą się Uczniowie, ale również wiem, jak znacząco skrócić drogę do optymalnych postępów i rezultatów. Zdaniem moich Podopieczych ciężko mnie nie lubić – mimo, że jestem wymagający :) [*Więcej o mnie dowiesz się klikając w moje imię. *]

Mogę Ci skutecznie pomóc jeśli:

a) brakuje Ci motywacji i chcesz wreszcie nauczyć się płynnie komunikować
b) oczekujesz widocznych rezultatów już po pierwszych 3 tygodniach nauki (zwłaszcza w mówieniu)
c) szukasz osoby, która Cię porządnie zmotywuje i przyciśnie oraz pozbawi barier/wymówek pt. "Nie mam talentu do nauki języka"
d) chcesz nauczyć się jak się uczyć języka skutecznie , aby robić znacznie szybsze postępy od osób, które uczęszczają na zwykłe kursy/lekcje

Nauka ze mną to dokładnie dobrany pod Twoje potrzeby program treningowy składający się z:

1. zajęć prowadzonych w języku angielskim (lub mieszanym – w zależności od stopnia zaawansowania)
2. dobrze przemyślanych zadań domowych (sprawdzam je i motywuję Cię systematycznie) rozplanowanych na cały cykl nauczania
3. opieki nad Twoimi postępami oraz motywacji Ciebie do nauki poprzez regularny kontakt między lekcjami (oczywiście w języku angielskim)
4. dyspozycyjności 7 dni w tygodniu i szybkiej odpowiedzi na Twoje pytania
5. +++ nie będziesz uczony "metodami szkolnymi", tylko sposobami, którymi uczą się poligloci i już samo to powoduje, że zrobisz postępy co najmniej 3 razy szybciej niż w szkołach językowych (spytaj moich Uczniów o rezultaty – służę referencjami)

Innymi słowy będziesz miał/a swojego własnego TRENERA PERSONALNEGO od języka angielskiego :)

UWAGA! Jeżeli wykażesz minimum niezbędnego zaangażowania (warunek konieczny) z Twojej strony, to możesz śmiało oczekiwać, że po ok. 4 miesiącach treningu pod moim okiem zrobisz postęp adekwatny do ~roku (lub więcej, jeśli się mocno zaangażujesz) nauki na kursie w szkole językowej – niezależnie od poziomu początkowego. To nie jest na wyrost – przekonaj się sam. Z resztą rzuć okiem poniżej na komentarze moich zadowolonych Uczniów.

Sam jestem wiecznym Uczniem - obecnie uczę się portugalskiego (odmiany brazylijskiej). Więc wiem jak to jest na samym początku :-)

Matura 2020, FCE, CAE i inne – prowadzę również kompleksowe przygotowania do egzaminów, współpracuję m.in. z egzaminatorem maturalnym czy Poliglotą mówiącym w 10 językach.

PS. Żeby usprawnić komunikację – podaj proszę Twój numer telefonu w wiadomości.

"Great teachers teach effectively. But great teachers also mentor, inspire, provoke, stimulate and awaken the latent curiosity"

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 16
avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
15 marca 2022

Na początku wszystko wyglądało świetnie. Szybki kontakt, propozycja nauczyciela, omówienie moich oczekiwań.
Lekcja sama w sobie bardzo miła, ale.. zwykła. Dostałam pełno zadań domowych, które wykonałam, ale przez czas trwania tygodnia próbnego mój "trener" nie skontaktował się ze mną ani razu.
Opisałam swoje wrażenia w mailu. Otrzymałam odpowiedź, że skontaktują się z moim nauczycielem i wyjaśnią sytuację.
Jednak nigdy już kontaktu ze strony tej "szkoły" nie było...
Efekt? Zapłaciłam dużą sumę za godzinę zajęć. Dobrze, że na tym się skończyło...

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
9 marca 2022

Absolutnie odradzam zajęcia z tym panem jak i jego szkołą językową Językowi Trenerzy Personalni. Ze względu na brak wypłat dla trenerów, zajęcia zostały odwołane. Pan Alexander zapadł się pod ziemie, my jako uczniowie zostaliśmy na lodzie z opłaconym kursem na miesiąc do przodu. Zero jakiegokolwiek kontaktu, widać umowa obowiązuje tylko w jedną stronę, gdyż ja za każdy miesiąc musiałam zapłacić z góry. Żenada i brak słów na takie karygodne zachowanie.
Ostrzegam przed zawieraniem umów z Panem Alexandrem i jego szkołą!!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
24 lutego 2022

Zgadzam się z komentarzami o oszustwie. Nie polecam. Omijać szerokim łukiem.

avatar
Lidia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
23 lutego 2022

Zgadzam się z ostatnio wystawionymi opiniami. Zostałam w podobny sposób oszukana. Zgodnie z regulaminem należy opłacić zajęcia z góry za cały miesiąc. Jak się okazało, p. Alex nie przekazał płatności swoim nauczycielom przez co zostali postawienie w bardzo niekomfortowej sytuacji.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
19 lutego 2022

Witam,
Zgadzam się ze wcześniejsza opinią. Przed rozpoczęciem nauki Pan Aleksander odpisywał szybko na maile, nie było problemu z komunikacja. Jednak również otrzymałam informacje że mój nauczyciel kończy współpracę, ponieważ nie otrzymał zapłaty za odbyte lekcje. Do tego czasu Pan Aleksander nie skontaktował sie ze mną, nie odpisał na maile, oraz nie odbiera telefonu, również zapłaciłam za miesiąc zajęć z góry. Nie polecam.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
15 lutego 2022

Zostałam oszukana, piszę to ku przestrodze dla wszystkich szukających nauczyciela. Alex Piechota nie jest dobrym wyborem jest oszustem. Początkowo bardzo zabiegał o kontakt, skuszona dobrymi opiniami oraz ofertą zdecydowałam się na lekcje, skierowano mnie do nauczyciela z jego szkoły byłam zadowolona po pierwszych zajęciach, więc zapisałam się na kolejne (warunkiem zajęć było opłacenie całego miesiąca) jakie było moje zdziwienie kiedy dostałam informacje od mojej nauczycielki (ktora jest także pokrzywdzona w tej sytuacji)że kolejnych lekcji nie będzie, ponieważ nie ma kontaktu z Aleksem, nie odpowiada na telefony, maile, nie otwiera drzwi... nauczyciele z jego szkoły nie dostali wypłat, uczniowie zostali z niczym.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2016

Konkret: Alex pomógł mi dojść od poziomu "niemal nic nie mówię" do "komunikuję się pewnie w języku angielskim prywatnie i zawodowo" w niecały rok systematycznej pracy. To super uczucie zyskać taką pewność językową :) Wcześnie próbowałam uczyć się z kilkoma osobami, ale nikt chyba nie potrafił mnie docisnąć, odpowiednio podejść. Alex nie tylko inspiruje podrzucając ciekawe i rozwojowe materiały, ale przede wszystkim zaszczepia wiarę w siebie i motywację do pracy. Wymaga dużo, ale robi to w taki sposób, że chce się pracować. Z resztą nietrudno o motywację gdy tak szybo widzi się efekty swojego wysiłku. Praca domowa jest przyjemna (np. opracowanie ulubionych bajek po angielsku). Atmosfera na zajęciach jest BARDZO pozytywna i partnerska :) Takiego TRENERA (tak, nie nauczyciela, znamy różnicę :P ) życzę szczerze każdej osobie chcącej podszkolić język! Dzięki jeszcze raz za wszystko!!!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2016

Zajęcia prowadzone w zupełnie inny sposob niz w szkoła.Alex jest świetnym nauczycielem,kompetentny,wyrozumiały i przede wszystkim fajny. Na zajęciach nigdy się nie nudziłem i z chęcią przychodze na następne. Efekty naszej pracy widziałem juz po kilku lekcjach,co daje mi jeszcze wiecej motywacji do nauki. Polecam :)

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2015

Wg. Alex jest lata świetlne przed innymi nauczycielami. Pracuje w branży IT i chciałem przejść o poziom w wyżej w dwa miesiące, ponieważ pracuje w międzynarodowym środowisku. Mam problem z efektywnością oraz dyscypliną. To się zmieniło zaraz po tym, jak poznałem Alexa. Pokazał im jak dokładnie powinien uczyć się języka oraz zmotywował do samodzielnej pracy, co było w moim przypadku sporym problemem. Ma bardzo innowacyjnego podejście, którego nie spotkałem u żadnego nauczyciela. Jest dla mnie trochę, jak osobisty trener językowy, który pilnuje abym dowiózł zakładane przez siebie rezultaty. Polecam, bo warto za każde pieniądze :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2015

Lekcje są świetne i dobrze, ciekawie prowadzone. Nie brakuje materiału do nauki. Jest dużo nauki ale myślę, że warto bo są rezultaty :) Nie znam żadnego nauczyciela z takim podejściem do lekcji i nauczania więc naprawdę polecam :)

avatar
Syla
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2015

Niebanalny sposób prowadzenia lekcji. Zawsze ciekawie, tematyka dobrana na podstawie zainteresowań ucznia. Zdecydowanie polecam :)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2015

Alek jest nauczycielem konkretnym. Zna fajne i zachęcające metody nauki, romowy przeprowadzane na poziomie a ponadto po godzinach można się z nim kontaktować emailowo z zapytaniami odnośnie niejasności językowych.
NAPRAWDĘ POLECAM :)

avatar
Grzesiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2015

...przyjazne nastawienie do ucznia....profesjonalizm...indywidualne podejście...ciekawe konwersacje na interesujące tematy...nowoczesne materiały...zanurzenie się w języku...szybkie postępy...
To tylko niektóre cechy lekcji angielskiego z Alexem.
Polecam, naprawdę warto :)

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2015

Wraz z Alexem pracuję nad moim angielskim, od kilku miesięcy. Jestem bardzo zadowolony z indywidualnego podejścia, oraz przekazanego "know-how" w zakresie samodzielnej nauki. Szczególnie polecam osobą które mają problem z dyscypliną, Alex potrafi zmotywować.

avatar
Tomasz K.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2015

Alex jest genialnym trenerem. Polecam każdemu kto szuka konkretnego szkolenia językowego. Pierwsze efekty widzimy już po paru dniach!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2015

Niezwykle ciekawe i badzo "wartosciowe" lekcje oraz wsparcie merytoryczne pomiędzy zajeciami. Uwielbiam też wszystkie zadania domowe, które dzięki nowoczesnym aplikacjom i oczywiście kreatywności prowadzącego nigdy nie są nudne :)
Zdecydowanie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.