Alex Piechota

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Kraków
Warszawa
Faktura VAT

O mnie

Jestem trenerem technik efektywnej nauki, jak również trenerem skutecznej nauki języków obcych (sam osobiście opanowałem "od zera" 3 języki, więc wiem, z jakimi problemami borykają się Uczniowie) , pasjonatem języków obcych w ogóle oraz fanem wszystkiego, co związane z komunikacją międzyludzką.

Wierzę, że każdy - przy odrobinie samozaparcia i odpowiedniego podejścia do nauki - może szybko i sprawnie nauczyć się władać językiem obcym. Ponad 170 zadowolonych podopiecznych i ich rezultaty to potwierdzają :-) A ta liczba ciągle rośnie… Z czego wynika ten sukces?

Osobiście testuję różne techniki wykorzystywane przez pasjonatów-poliglotów (z którymi intensywnie współpracuję) i wybieram te najskuteczniejsze, co pozwoliło mi m.in. opanować język hiszpański od ZERA do poziomu B2/C1 (wg. CEF) w niecałe 10 miesięcy (potwierdzone certyfikatem) i język niemiecki do poziomu B2 w niecałe 6 miesiące (akceptacja na kurs B2+ w renomowanej szkole, z której nie skorzystałem, ponieważ wielokrotnie efektywniej jest uczyć się indywidualnie). Tak, to jest intensywna praca. I mimo, że brzmi to dość nierealnie, to jest możliwe i odpowiednio zmotywowani Uczniowie osiągają również imponujące tempo postępów…

Dzięki tej wiedzy i przede wszystkim doświadczeniu Podopieczni robią postępy 3-4 razy szybsze niż w "szkołach językowych" - oszczędzając przy tym czas, pieniądze i… nierzadko nerwy.

Obecnie zajmuję się pomaganiem osobom, które borykają się z takimi problemami jak:

  • bariera w mówieniu w języku obcym
  • wieczny słomiany zapał do nauki i brak konsekwencji
  • potrzeba szybkiego podszkolenia języka, aby otrzymać upragnioną pracę
  • wieczne rozpoczynanie nauki i jej niekończenie/poddanie się
  • doszlifowanie języka do bardzo wysokiego poziomu, czyli nauka elokwencji i skutecznej komunikacji

    Brzmi znajomo? Zapraszam do kontaktu :-)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
9 lutego 2019

Cześć,
Alex,
Muszę powiedzieć, że przekonało mnie to co napisałeś o sobie i sposobie w jaki podchodzisz do lekcji. Byłem i jestem zainteresowany.. Niestety brak z Tobą kontaktu.
Nie chcę oceniać, być może coś się wydarzyło. Póki co czekam na kontakt.
Ocena, w tym przypadku nie ma znaczenia,.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
2 lutego 2019

Niestety jestem zmuszony wystawić bardzo negatywną opinię. Na początku stycznia wyraziłem chęć nauki. Przez kilka dni nikt nie odpisywał. Dzwoniłem, nikt nie odbierał. Po przypomnieniu się dostałem maila intro z dwoma plikami do uzupełnienia. Odesłałem tego samego dnia. Od tego momentu nikt nie odpisuje nie oddzwania. Podbijane kilka razy. Nie wiem co się wydarzyło, ale takie traktowanie przyszłych uczniów jest kompletnie nie profesjonalne. Nie polecam

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2016

Konkret: Alex pomógł mi dojść od poziomu "niemal nic nie mówię" do "komunikuję się pewnie w języku angielskim prywatnie i zawodowo" w niecały rok systematycznej pracy. To super uczucie zyskać taką pewność językową :) Wcześnie próbowałam uczyć się z kilkoma osobami, ale nikt chyba nie potrafił mnie docisnąć, odpowiednio podejść. Alex nie tylko inspiruje podrzucając ciekawe i rozwojowe materiały, ale przede wszystkim zaszczepia wiarę w siebie i motywację do pracy. Wymaga dużo, ale robi to w taki sposób, że chce się pracować. Z resztą nietrudno o motywację gdy tak szybo widzi się efekty swojego wysiłku. Praca domowa jest przyjemna (np. opracowanie ulubionych bajek po angielsku). Atmosfera na zajęciach jest BARDZO pozytywna i partnerska :) Takiego TRENERA (tak, nie nauczyciela, znamy różnicę :P ) życzę szczerze każdej osobie chcącej podszkolić język! Dzięki jeszcze raz za wszystko!!!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2016

Zajęcia prowadzone w zupełnie inny sposob niz w szkoła.Alex jest świetnym nauczycielem,kompetentny,wyrozumiały i przede wszystkim fajny. Na zajęciach nigdy się nie nudziłem i z chęcią przychodze na następne. Efekty naszej pracy widziałem juz po kilku lekcjach,co daje mi jeszcze wiecej motywacji do nauki. Polecam :)

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2015

Wg. Alex jest lata świetlne przed innymi nauczycielami. Pracuje w branży IT i chciałem przejść o poziom w wyżej w dwa miesiące, ponieważ pracuje w międzynarodowym środowisku. Mam problem z efektywnością oraz dyscypliną. To się zmieniło zaraz po tym, jak poznałem Alexa. Pokazał im jak dokładnie powinien uczyć się języka oraz zmotywował do samodzielnej pracy, co było w moim przypadku sporym problemem. Ma bardzo innowacyjnego podejście, którego nie spotkałem u żadnego nauczyciela. Jest dla mnie trochę, jak osobisty trener językowy, który pilnuje abym dowiózł zakładane przez siebie rezultaty. Polecam, bo warto za każde pieniądze :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2015

Lekcje są świetne i dobrze, ciekawie prowadzone. Nie brakuje materiału do nauki. Jest dużo nauki ale myślę, że warto bo są rezultaty :) Nie znam żadnego nauczyciela z takim podejściem do lekcji i nauczania więc naprawdę polecam :)

avatar
Syla
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2015

Niebanalny sposób prowadzenia lekcji. Zawsze ciekawie, tematyka dobrana na podstawie zainteresowań ucznia. Zdecydowanie polecam :)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2015

Alek jest nauczycielem konkretnym. Zna fajne i zachęcające metody nauki, romowy przeprowadzane na poziomie a ponadto po godzinach można się z nim kontaktować emailowo z zapytaniami odnośnie niejasności językowych.
NAPRAWDĘ POLECAM :)

avatar
Grzesiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2015

...przyjazne nastawienie do ucznia....profesjonalizm...indywidualne podejście...ciekawe konwersacje na interesujące tematy...nowoczesne materiały...zanurzenie się w języku...szybkie postępy...
To tylko niektóre cechy lekcji angielskiego z Alexem.
Polecam, naprawdę warto :)

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2015

Wraz z Alexem pracuję nad moim angielskim, od kilku miesięcy. Jestem bardzo zadowolony z indywidualnego podejścia, oraz przekazanego "know-how" w zakresie samodzielnej nauki. Szczególnie polecam osobą które mają problem z dyscypliną, Alex potrafi zmotywować.

avatar
Tomasz K.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2015

Alex jest genialnym trenerem. Polecam każdemu kto szuka konkretnego szkolenia językowego. Pierwsze efekty widzimy już po paru dniach!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2015

Niezwykle ciekawe i badzo "wartosciowe" lekcje oraz wsparcie merytoryczne pomiędzy zajeciami. Uwielbiam też wszystkie zadania domowe, które dzięki nowoczesnym aplikacjom i oczywiście kreatywności prowadzącego nigdy nie są nudne :)
Zdecydowanie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.