Alex Piechota

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Kraków
Warszawa

Alex Piechota

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii
Dla użytkownika Alex Piechota

O mnie

Jestem trenerem technik efektywnej nauki, jak również trenerem skutecznej nauki języków obcych (sam osobiście opanowałem "od zera" 3 języki, więc wiem, z jakimi problemami borykają się Uczniowie) , pasjonatem języków obcych w ogóle oraz fanem wszystkiego, co związane z komunikacją międzyludzką.

Wierzę, że każdy - przy odrobinie samozaparcia i odpowiedniego podejścia do nauki - może szybko i sprawnie nauczyć się władać językiem obcym. Ponad 170 zadowolonych podopiecznych i ich rezultaty to potwierdzają :-) A ta liczba ciągle rośnie… Z czego wynika ten sukces?

Osobiście testuję różne techniki wykorzystywane przez pasjonatów-poliglotów (z którymi intensywnie współpracuję) i wybieram te najskuteczniejsze, co pozwoliło mi m.in. opanować język hiszpański od ZERA do poziomu B2/C1 (wg. CEF) w niecałe 10 miesięcy (potwierdzone certyfikatem) i język niemiecki do poziomu B2 w niecałe 6 miesiące (akceptacja na kurs B2+ w renomowanej szkole, z której nie skorzystałem, ponieważ wielokrotnie efektywniej jest uczyć się indywidualnie). Tak, to jest intensywna praca. I mimo, że brzmi to dość nierealnie, to jest możliwe i odpowiednio zmotywowani Uczniowie osiągają również imponujące tempo postępów… A obecnie cisnę portugalski (odmiana brazylijska - Rio de Janeiro - nadchodzę!) :-)

Dzięki tej wiedzy i przede wszystkim doświadczeniu Podopieczni robią postępy 3-4 razy szybsze niż w "szkołach językowych" - oszczędzając przy tym czas, pieniądze i… nierzadko nerwy.

Obecnie zajmuję się pomaganiem osobom, które borykają się z takimi problemami jak:

  • bariera w mówieniu w języku obcym
  • wieczny słomiany zapał do nauki i brak konsekwencji
  • potrzeba szybkiego podszkolenia języka, aby otrzymać upragnioną pracę
  • wieczne rozpoczynanie nauki i jej niekończenie/poddanie się
  • doszlifowanie języka do bardzo wysokiego poziomu, czyli nauka elokwencji i skutecznej komunikacji

    Brzmi znajomo? Zapraszam do kontaktu :-)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2016

Konkret: Alex pomógł mi dojść od poziomu "niemal nic nie mówię" do "komunikuję się pewnie w języku angielskim prywatnie i zawodowo" w niecały rok systematycznej pracy. To super uczucie zyskać taką pewność językową :) Wcześnie próbowałam uczyć się z kilkoma osobami, ale nikt chyba nie potrafił mnie docisnąć, odpowiednio podejść. Alex nie tylko inspiruje podrzucając ciekawe i rozwojowe materiały, ale przede wszystkim zaszczepia wiarę w siebie i motywację do pracy. Wymaga dużo, ale robi to w taki sposób, że chce się pracować. Z resztą nietrudno o motywację gdy tak szybo widzi się efekty swojego wysiłku. Praca domowa jest przyjemna (np. opracowanie ulubionych bajek po angielsku). Atmosfera na zajęciach jest BARDZO pozytywna i partnerska :) Takiego TRENERA (tak, nie nauczyciela, znamy różnicę :P ) życzę szczerze każdej osobie chcącej podszkolić język! Dzięki jeszcze raz za wszystko!!!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2016

Zajęcia prowadzone w zupełnie inny sposob niz w szkoła.Alex jest świetnym nauczycielem,kompetentny,wyrozumiały i przede wszystkim fajny. Na zajęciach nigdy się nie nudziłem i z chęcią przychodze na następne. Efekty naszej pracy widziałem juz po kilku lekcjach,co daje mi jeszcze wiecej motywacji do nauki. Polecam :)

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2015

Wg. Alex jest lata świetlne przed innymi nauczycielami. Pracuje w branży IT i chciałem przejść o poziom w wyżej w dwa miesiące, ponieważ pracuje w międzynarodowym środowisku. Mam problem z efektywnością oraz dyscypliną. To się zmieniło zaraz po tym, jak poznałem Alexa. Pokazał im jak dokładnie powinien uczyć się języka oraz zmotywował do samodzielnej pracy, co było w moim przypadku sporym problemem. Ma bardzo innowacyjnego podejście, którego nie spotkałem u żadnego nauczyciela. Jest dla mnie trochę, jak osobisty trener językowy, który pilnuje abym dowiózł zakładane przez siebie rezultaty. Polecam, bo warto za każde pieniądze :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2015

Lekcje są świetne i dobrze, ciekawie prowadzone. Nie brakuje materiału do nauki. Jest dużo nauki ale myślę, że warto bo są rezultaty :) Nie znam żadnego nauczyciela z takim podejściem do lekcji i nauczania więc naprawdę polecam :)

avatar
Syla
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2015

Niebanalny sposób prowadzenia lekcji. Zawsze ciekawie, tematyka dobrana na podstawie zainteresowań ucznia. Zdecydowanie polecam :)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2015

Alek jest nauczycielem konkretnym. Zna fajne i zachęcające metody nauki, romowy przeprowadzane na poziomie a ponadto po godzinach można się z nim kontaktować emailowo z zapytaniami odnośnie niejasności językowych.
NAPRAWDĘ POLECAM :)

avatar
Grzesiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2015

...przyjazne nastawienie do ucznia....profesjonalizm...indywidualne podejście...ciekawe konwersacje na interesujące tematy...nowoczesne materiały...zanurzenie się w języku...szybkie postępy...
To tylko niektóre cechy lekcji angielskiego z Alexem.
Polecam, naprawdę warto :)

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2015

Wraz z Alexem pracuję nad moim angielskim, od kilku miesięcy. Jestem bardzo zadowolony z indywidualnego podejścia, oraz przekazanego "know-how" w zakresie samodzielnej nauki. Szczególnie polecam osobą które mają problem z dyscypliną, Alex potrafi zmotywować.

avatar
Tomasz K.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2015

Alex jest genialnym trenerem. Polecam każdemu kto szuka konkretnego szkolenia językowego. Pierwsze efekty widzimy już po paru dniach!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2015

Niezwykle ciekawe i badzo "wartosciowe" lekcje oraz wsparcie merytoryczne pomiędzy zajeciami. Uwielbiam też wszystkie zadania domowe, które dzięki nowoczesnym aplikacjom i oczywiście kreatywności prowadzącego nigdy nie są nudne :)
Zdecydowanie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.