Aleksandra Pajk

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Kraków
Tarnów
Nowy Sącz
Wrocław
Legnica
Jelenia Góra
Nowy Targ
Wadowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski95 - 105 / 60 min

Aleksandra Pajk

Opis ogłoszenia

Lektorka po filologii angielskiej w Polsce i Irlandii oraz kursach w USA. Przełamywanie bariery mówienia. Przygotowanie do egzaminów. Faktury VAT.

Witam,

Mam na imię Ola, mam 32 lata i zapraszam na zajęcia z Języka Angielskiego zarówno osobiście (Stary Kleparz, Kraków) jak i Online (na ZOOMie i Skype).

Kwalifikacje:

 • Ukończona  Filologia Angielska na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu
 • Ukończone studia magisterskie TESOL (Nauczanie Języka Angielskiego Jako Obcego) na Uniwersytecie w Dublinie (UCD) , w Irlandii.
 • Zrobiony TEFL oraz zdany TOEFL
 • Ukończone kursy przygotowujące do nauczania angielskiego  PASE
 • Ukończony kurs ‘ Accent Reduction ’ (Redukcja Akcentu) w Bellevue College w  Bellevue, WA w USA.
 • Ukończony kurs TOEFL/IELTS Preparation na North Seattle College w Seattle, WA w USA.
 • Mieszkałam przez 2,5 roku w USA , 1 rok w Anglii i 1 rok w Irlandii , znam więc słownictwo z różnych anglojęzycznych krajów. 

Doświadczenie:

 • Uczę języka angielskiego w najstarszej szkole językowej w Krakowie. Wcześniej uczyłam w podstawówce oraz szkołach językowych w Chinach.
 • Do czerwca tego roku przygotowywałam 23 studentów do egzaminu  FCE , kilku studentów do  CAE  i innych egzaminów językowych ( IELTSTOEFLmatura podstawowa  i  rozszerzona , lektoraty i egzaminy do Erasmusa). Zdawalność moich studentów wynosi 100% , z czego kilku moich studentów z poprzedniego roku akademickiego zdało egzamin FCE na ponad 95% )
 • Prowadzę również zajęcia z  Business English  
 • Uczę obecnie studentów w wieku 8-55 lat na różnych poziomach zaawansowania- od A1 do C2.​​​​​​​
 • Podręczniki oraz wszystkie materiały dopasowuje bezpośrednio do poziomu jak i oczekiwań studenta. Używam według mnie najlepszych podręczników na rynku. Materiały przesyłam studentom, których uczę online na adres e-mail z wyprzedzeniem. 
 • Jestem bardzo cierpliwa i atmosfera na moich zajęciach jest miła i bezstresowa.
 • Pozwalam moim studentom na kontakt email’owy ze mną także poza zajęciami, jeśli potrzebują pomocy za co nie biorę pieniędzy.  Mogą oni również wysłać mi zdjęcia swojej pracy domowej , abym sprawdziła ją przed zajęciami za co również nie biorę pieniędzy. Może zabrzmi to cliché, ale nie uczę dla pieniędzy, tylko z pasji (zarówno do języka, jego uczenia jak i do pracy z ludźmi) i z chęci pomocy. Pieniądze są trzecie w kolejności .

RADA OD SERCA:
Przy wybieraniu nauczyciela upewnij się, że osoba ta:    1. Ukończyła filologię angielską na porządnym uniwersytecie,
2. mieszkała przynajmniej przez jakiś czas w kraju anglojęzycznym oraz
3. uczyła wcześniej w szkole językowej, więc zna warsztat oraz posiada dobre materiały do uczenia.

Często przejmuje uczniów od "nauczycieli", którzy myślą, że znają angielski bo mieszkali kilka lat za granicą i potrafili dogadać się na ulicy lub dlatego, że studiowali na angielskiej uczelni i/lub po ludziach, którzy NIE MAJĄ ZIELONEGO POJĘCIA  jak uczyć bo nie mają odpowiedniego przygotowywania pedagogicznego, a to robią i później spędzamy ze studentami miesiące na wykorzenianiu błędów językowych z jakimi ich nauczono mówić bo nie mogą dostać lepszej pracy przez słaby angielski. Pamiętaj- nauczyć się z błędami jest łatwo, ale później wykorzenić te błędy 10 razy trudniej! Fakt mieszkania za granicą, chociażby przez 20 lat czy studiowania po angielsku nawet na najlepszych uniwersytetach nie ma nic wspólnego z dobrym angielskim bo studiując finanse czy biologię, angielski nie jest oceniany. A z wiedzą jak uczyć i jakich materiów używać z jakimi studentami nikt się nie rodzi, tego trzeba się nauczyć!

Moja rada dla Ciebie to- znajdź KOMPETENTEGO nauczyciela, który zna angielski od podszewki i wie jak go uczyć, abyś nie zmarnował swojego czasu,   energii i pieniędzy !

Dodatkowe informacje o zajęciach:
Zajęcia prowadzę w języku angielskim jeśli poziom studenta na to pozwala. Polski jest dla nas dodatkowym narzędziem, żeby coś wyklarować, przetłumaczyć słówko czy rozjaśnić wątpliwości. Język angielski jest moją pasją co łatwo zauważyć i czym można się zarazić! Zdaniem moich podopieczych ciężko mnie nie lubić – mimo, że jestem wymagająca:) W ciągu ostatnich 12 lat mieszkałam w 7 różnych krajach i odwiedziłam ponad 30 różnych krajów, dzięki czemu można dużo się ode mnie nauczyć, dowiedzieć, a także dzięki czemu zajecia ze mną są bardzo ciekawe na co wskazuje frekwencja moich uczniów. Ponad 70% uczniów jest ze mną już ponad rok i nawet pomimo już bardzo zaawansowanego angielskiego u kilkorga z nich wciąż chodzą regularnie na zajęcia. Za nic nie można ich wykurzyć! ;)
Wystawiam  faktury  na życzenie studenta. 

Wstępne, niezobowiązujące spotkanie 20-30-sto minutowe żeby lepiej się poznać i nie kupować kota w worku  GRATIS na życzenie studenta! Nie wymagam od studentów podpisywania żadnej umowy.

Cennik :
95zł/ 60 min przy 2 godzinach w tygodniu
105zł/ 60 min przy jednej godzinie w tygodniu

Kontakt: Jako, że uczę obecnie z USA proszę o kontakt przez emaila: aleksandra.pajk@op [kropka] pl lub poprzez serwis e-korepetycje

Mam nadzieję, że do usłyszenia! 

Ola

Dostępność

Poniedziałek14:00 - 22:30
Wtorek14:00 - 22:30
Środa14:00 - 22:30
Czwartek14:00 - 22:30
Piątek14:00 - 22:30
Sobota16:00 - 22:30
Niedziela16:00 - 22:30

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 01.2017
Uniwersytet Mikołaja Kopernika
Licencjat
Filologia Angielska
08.2019 - 08.2020
University College Dublin
Magister
TESOL (Teaching English to Students of Other Languages)
Kursy i szkolenia
06.2017
TOEFL/IELTS Preparation na North Seattle College w Seattle, WA w USA
06.2018
Accent Reduction (Redukcja Akcentu) w Bellevue College w Bellevue, WA w USA
07.2018
TEFL
Doświadczenie
08.2017 - 02.2018
Yale School of Shunde, Foshan, Chiny
10.2018 - 08.2019
Schneider Electric
11.2020 - aktualnie
York School of English, Kraków

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.