Aleksandra Pajk - Canada-

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Kraków
Wrocław
Warszawa
Poznań
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Nauczycielka po filologii angielskiej w Polsce i Irlandii oraz kursach w USA. Przełamywanie bariery mówienia. Przygotowanie do egzaminów. Faktury VAT.

Nie współpracuje ze szkołami językowymi, nie podpisuje ze studentami żadnych umów, chyba że sami takiej umowy potrzebują. Nie pobieram żadnych zaliczek, czy opłat z góry za zajęcia. 

Witam,

Mam na imię Ola, mam 34 lata, od 4 lat zajmuję się nauczaniem angielskiego full-time i od 2.5 lat uczę tylko Online (na ZOOMie lub Skype), jako że mieszkam za granicą, obecnie w Kanadzie. Mimo pobytu za granicą mam polskie konto bankowe i odprowadzam podatki w Polsce, stąd mam możliwość wystawiania faktur. Zajęcia prowadzę w godzinach 15:00-22:30 polskiego czasu. U mnie w Kanadzie to jest 8:00-15:30, także brak ziewania z mojej strony jest gwarantowany! :)

Kwalifikacje:

 • Ukończona  Filologia Angielska na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu
 • Ukończone studia magisterskie TESOL (Nauczanie Języka Angielskiego Jako Obcego) na Uniwersytecie w Dublinie (UCD) , w Irlandii.
 • Zrobiony TEFL oraz zdany TOEFL
 • Ukończone kursy przygotowujące do nauczania angielskiego  PASE
 • Ukończony kurs ‘ Accent Reduction ’ (Redukcja Akcentu) w Bellevue College w  Bellevue, WA w USA.
 • Ukończony kurs TOEFL/IELTS Preparation na North Seattle College w Seattle, WA w USA.
 • Mieszkałam przez 2,5 roku w USA , 1 rok w Anglii i 1 rok w Irlandii , znam więc słownictwo z różnych anglojęzycznych krajów. 

Doświadczenie:

 • Przed przestawieniem się na uczenie angielskiego wyłącznie online, uczyłam w szkole jezykowej w Krakowie i jeszcze wcześniej w szkołach językowych w Chinach.
 • W tamtym roku przygotowywałam 23 studentów do egzaminu  FCE , kilku studentów do  CAE  i innych egzaminów językowych ( IELTSTOEFLmatura podstawowa  i  rozszerzona , lektoraty i egzaminy do Erasmusa). Zdawalność moich studentów wynosi 100% , z czego kilku moich studentów z poprzedniego roku akademickiego zdało egzamin FCE na ponad 95% )
 • Prowadzę również zajęcia z  Business English  
 • Uczę obecnie studentów w wieku 8-55 lat na różnych poziomach zaawansowania- od A1 do C2.​​​​​​​
 • Podręczniki oraz wszystkie materiały dopasowuje bezpośrednio do poziomu jak i oczekiwań studenta. Używam według mnie najlepszych podręczników na rynku. Materiały przesyłam studentom, których uczę online na adres e-mail z wyprzedzeniem. 
 • Jestem bardzo cierpliwa i atmosfera na moich zajęciach jest miła i bezstresowa.
 • Pozwalam moim studentom na kontakt email’owy ze mną także poza zajęciami, jeśli potrzebują pomocy za co nie biorę pieniędzy.  Mogą oni również wysłać mi zdjęcia swojej pracy domowej , abym sprawdziła ją przed zajęciami za co również nie biorę pieniędzy. Może zabrzmi to cliché, ale nie uczę dla pieniędzy, tylko z pasji (zarówno do języka, jego uczenia jak i do pracy z ludźmi) i z chęci pomocy. Pieniądze są trzecie w kolejności .
 • Jako, że bardzo dużo czasu spędzam za granicą (zwłaszcza w USA), mam ciągły kontakt z obcokrajowcami, akcentami, słownictwem z USA, Australii, UK etc. dzięki czemu jestem na bieżąco ze slangiem i różnorodnymi zmianami jakie zachodzą w języku angielskim.

RADA OD SERCA:
Przy wybieraniu nauczyciela upewnij się, że osoba ta:    1. Ukończyła filologię angielską na porządnym uniwersytecie,
2. mieszkała przynajmniej przez jakiś czas w kraju anglojęzycznym oraz
3. uczyła wcześniej w szkole językowej, więc zna warsztat oraz posiada dobre materiały do uczenia.

Często przejmuje uczniów od "nauczycieli", którzy myślą, że znają angielski bo mieszkali kilka lat za granicą i potrafili dogadać się na ulicy lub dlatego, że studiowali na angielskiej uczelni i/lub po ludziach, którzy NIE MAJĄ ZIELONEGO POJĘCIA  jak uczyć bo nie mają odpowiedniego przygotowywania pedagogicznego, a to robią i później spędzamy ze studentami miesiące na wykorzenianiu błędów językowych z jakimi ich nauczono mówić bo nie mogą dostać lepszej pracy przez słaby angielski. Pamiętaj- nauczyć się z błędami jest łatwo, ale później wykorzenić te błędy 10 razy trudniej! Fakt mieszkania za granicą, chociażby przez 20 lat czy studiowania po angielsku nawet na najlepszych uniwersytetach nie ma nic wspólnego z dobrym angielskim bo studiując finanse czy biologię, angielski nie jest oceniany. A z wiedzą jak uczyć i jakich materiów używać z jakimi studentami nikt się nie rodzi, tego trzeba się nauczyć!

Moja rada dla Ciebie to- znajdź KOMPETENTNEGO  nauczyciela, który zna angielski od podszewki i wie jak go uczyć, abyś nie zmarnował swojego czasu,   energii i pieniędzy !

Dodatkowe informacje o zajęciach:
Zajęcia prowadzę w języku angielskim jeśli poziom studenta na to pozwala. Polski jest dla nas dodatkowym narzędziem, żeby coś wyklarować, przetłumaczyć słówko czy rozjaśnić wątpliwości. Język angielski jest moją pasją co łatwo zauważyć i czym można się zarazić! Zdaniem moich podopieczych ciężko mnie nie lubić – mimo, że jestem wymagająca:) W ciągu ostatnich 13 lat mieszkałam w 7 różnych krajach i odwiedziłam ponad 30 różnych krajów (większość conajmniej dwukrotnie), dzięki czemu można dużo się ode mnie nauczyć, dowiedzieć, a także dzięki czemu zajecia ze mną są bardzo ciekawe na co wskazuje frekwencja moich uczniów. Ponad 70% uczniów jest ze mną już ponad rok i nawet pomimo już bardzo zaawansowanego angielskiego u kilkorga z nich wciąż chodzą regularnie na zajęcia. Za nic nie można ich wykurzyć! ;)
Wystawiam  faktury  na życzenie studenta. 

Wstępne, niezobowiązujące spotkanie 20-30-sto minutowe żeby lepiej się poznać i nie kupować kota w worku  GRATIS na życzenie studenta! Nie wymagam od studentów podpisywania żadnej umowy.

Cennik :
160zł/ 60 min. przy jednej osobie
200zl/ 90 min (1.5h)
90zl/h od osoby ucząc 2 osoby
 

Kontakt:  Proszę o kontakt przez emaila: aleksandra.pajk@op [kropka] pl lub poprzez serwis e-korepetycje

Mam nadzieję, że do usłyszenia! 

Ola

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 22:30
Wtorek15:00 - 22:30
Środa15:00 - 22:30
Czwartek15:00 - 22:30
Piątek15:00 - 22:30
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 01.2017
Uniwersytet Mikołaja Kopernika
Licencjat
Filologia Angielska
08.2019 - 08.2020
University College Dublin
Magister
TESOL (Teaching English to Students of Other Languages)
Kursy i szkolenia
06.2017
TOEFL/IELTS Preparation na North Seattle College w Seattle, WA w USA
06.2018
Accent Reduction (Redukcja Akcentu) w Bellevue College w Bellevue, WA w USA
07.2018
TEFL
Doświadczenie
08.2017 - 02.2018
Yale School of Shunde, Foshan, Chiny
10.2018 - 08.2019
Schneider Electric
11.2020 - 01.2022
York School of English, Kraków

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Agnieszka W
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2023

Próbowałam wcześniej zajęć z 4 korepetytorami z angielskiego, ale za każdym razem współpraca z nimi kończyła się fiaskiem bo wyglądało na to, ze znałam angielski lepiej od nich (mój poziom to mocne C1). Też często brakowało im przygotowania do zajęć, pomysłów, tematów i czułam się jakbym to ja musiała wymyślać co robić z nimi na zajęciach. Do Oli trafiłam z polecenia od koleżanki z pracy, która chodziła do niej na zajęcia. Różnica miedzy nią a korepetytorami których miałam wcześniej jest ogromna. First things first, widać i słychać, że Ola jest po filologii angielskiej, a także ma magistra z nauczania angielskiego z dobrego, czy nawet najlepszego? uniwersytetu w Irlandii bo zna różne metody nauczania i umie je wprowadzić na zajęciach bardzo efektywnie (wiem bo interesuję się metodami nauczania). Second, jej angielski jest bez zarzutu. Nie znam chyba nikogo z Polski kto aż tak dobrze mówi po angielsku i zna każdy detal i wyjątek w języku angielskim. Nigdy nie miałam sytuacji, żeby nie umiała mi czegoś przetłumaczyć, czy podpowiedzieć słówko, którego nie mogłam znaleźć. Third, zajęcia są zawsze przygotowane. Ola ma mnóstwo materiałów, wie czego potrzebuję, zawsze pamięta błędy które mam zakorzenione i zwraca mi na nie uwagę. Fourth, wiem co mamy zaplanowane na miesiące z góry. Zajęcia z Olą to naprawdę pierwsze zajęcia kiedy mogę się zrelaksować podczas zajęć wiedząc, że ona wie co robi zamiast uczyć moich poprzednich korepetytorów zamiast oni mnie i wymyślać z nimi tematy na zajęcia bo oni nie wiedzieli co ze mną robić, ani czego potrzebowałam. Długo czekałam z opinią, żeby nie robić sobie konkurencji w godzinach, za co przepraszam, ale mam już zaklepane stałe godziny, więc mogę już napisać:) Polecam każdemu!

avatar
Milena Kwasek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2023

Współpracuję z Panią Olą od 2 lat i 2 miesięcy 3 razy w tygodniu. Od poziomu A1, więc prawie zerowego doprowadziła mnie do poziomu B1+ gdzie obecnie jestem. W pracy obecnie bez problemu rozmawiam z klientami z zagranicy, co bardzo pozytywnie dziwi mojego szefa i współpracowników, że tak szybko nauczyłam się angielskiego. Rownież oglądam już filmy po angielsku bez lektora, czy napisów. Jeśli chodzi o zajęcia to bardzo ciekawe materiały, nagrania i DVD dostaję na emaila. Zajęcia są zawsze na czas, odwołane zostały może 5 razy w przeciągu ostatnich 2 lat i to z wyprzedzeniem co jest dużym plusem. Pani Ola jest bardzo sympatyczna, a do tego ma ogromną wiedzę, dzięki czemu nauczyłam się od niej bardzo dużo o USA, UK, Kanadzie i innych krajach gdzie mieszkała i mieszka. Dziękuję za wszystko, pozdrawiam i polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.