Aleksandra Pajk - Canada-

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Kraków
Wrocław
Warszawa

Aleksandra Pajk - Canada-

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Aleksandra Pajk - Canada-

O mnie

Witam,Mam na imię Ola, mam 34 lata i zapraszam na zajęcia z Języka Angielskiego Online (na ZOOMie i Skype).Kwalifikacje:Ukończona  Filologia Angielska na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu

Ukończone studia magisterskie TESOL (Nauczanie Języka Angielskiego Jako Obcego) na Uniwersytecie w Dublinie (UCD) , w Irlandii.

Zrobiony TEFL oraz zdany TOEFL

Ukonczone kursy nauczania angielskiego PASE

Ukończony kurs ‘ Accent Reduction ’ (Redukcja Akcentu) w Bellevue College w  Bellevue, WA w Stanach Zjednoczonych.

Ukończony kurs TOEFL/IELTS Preparation na North Seattle College w Seattle, WA w Stanach Zjednoczonych.

Mieszkałam przez 2,5 roku w USA , 1 rok w Anglii i 1 rok w Irlandii , znam więc słownictwo z różnych anglojęzycznych krajów. 

Doświadczenie:Uczę języka angielskiego w najstarszej szkole językowej w Krakowie. Wcześniej uczyłam w podstawówce oraz szkołach językowych w Chinach.

Do czerwca tego roku przygotowywałam 23 studentów do egzaminu  FCE , kilku studentów do  CAE  i innych egzaminów językowych ( IELTS ,  TOEFL ,  matura podstawowa  i  rozszerzona , lektoraty i egzaminy do Erasmusa). Zdawalność moich studentów wynosi 100% , z czego kilku moich studentów z poprzedniego roku akademickiego zdało egzamin FCE na ponad 95% )

Prowadzę również zajęcia z  Business English  

Uczę obecnie studentów w wieku 8-55 lat na różnych poziomach zainteresowania- od A1 do C1.​​​​​​​

Podręczniki oraz wszystkie materiały dopasowuje bezpośrednio do poziomu jak i oczekiwań studenta. Używam najciekawszych podręczników na rynku. Materiały przesyłam studentom, których uczę online na adres e-mail. 

Jestem bardzo cierpliwa i atmosfera na moich zajęciach jest miła i bezstresowa.

Wystawiam  faktury  na życzenie studenta. Cennik:

145zł/ 60 min przy dwóch godzinach w tygodniu

160zł/ 60 min przy jednej godzinie w tygodniu

200zl/ 90 min (1.5h)

90zl/h od osoby ucząc 2 osobyKontakt: Jako, że uczę obecnie z zagranicy proszę o kontakt przez emaila: aleksandra.pajk@op [kropka] pl lub poprzez serwis e-korepetycjeMam nadzieję, że do usłyszenia! Ola

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 01.2017
Uniwersytet Mikołaja Kopernika
Licencjat
Filologia Angielska
08.2019 - 08.2020
University College Dublin
Magister
TESOL (Teaching English to Students of Other Languages)
Kursy i szkolenia
06.2017
TOEFL/IELTS Preparation na North Seattle College w Seattle, WA w USA
06.2018
Accent Reduction (Redukcja Akcentu) w Bellevue College w Bellevue, WA w USA
07.2018
TEFL
Doświadczenie
08.2017 - 02.2018
Yale School of Shunde, Foshan, Chiny
10.2018 - 08.2019
Schneider Electric
11.2020 - 01.2022
York School of English, Kraków

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Agnieszka W
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2023

Próbowałam wcześniej zajęć z 4 korepetytorami z angielskiego, ale za każdym razem współpraca z nimi kończyła się fiaskiem bo wyglądało na to, ze znałam angielski lepiej od nich (mój poziom to mocne C1). Też często brakowało im przygotowania do zajęć, pomysłów, tematów i czułam się jakbym to ja musiała wymyślać co robić z nimi na zajęciach. Do Oli trafiłam z polecenia od koleżanki z pracy, która chodziła do niej na zajęcia. Różnica miedzy nią a korepetytorami których miałam wcześniej jest ogromna. First things first, widać i słychać, że Ola jest po filologii angielskiej, a także ma magistra z nauczania angielskiego z dobrego, czy nawet najlepszego? uniwersytetu w Irlandii bo zna różne metody nauczania i umie je wprowadzić na zajęciach bardzo efektywnie (wiem bo interesuję się metodami nauczania). Second, jej angielski jest bez zarzutu. Nie znam chyba nikogo z Polski kto aż tak dobrze mówi po angielsku i zna każdy detal i wyjątek w języku angielskim. Nigdy nie miałam sytuacji, żeby nie umiała mi czegoś przetłumaczyć, czy podpowiedzieć słówko, którego nie mogłam znaleźć. Third, zajęcia są zawsze przygotowane. Ola ma mnóstwo materiałów, wie czego potrzebuję, zawsze pamięta błędy które mam zakorzenione i zwraca mi na nie uwagę. Fourth, wiem co mamy zaplanowane na miesiące z góry. Zajęcia z Olą to naprawdę pierwsze zajęcia kiedy mogę się zrelaksować podczas zajęć wiedząc, że ona wie co robi zamiast uczyć moich poprzednich korepetytorów zamiast oni mnie i wymyślać z nimi tematy na zajęcia bo oni nie wiedzieli co ze mną robić, ani czego potrzebowałam. Długo czekałam z opinią, żeby nie robić sobie konkurencji w godzinach, za co przepraszam, ale mam już zaklepane stałe godziny, więc mogę już napisać:) Polecam każdemu!

avatar
Milena Kwasek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2023

Współpracuję z Panią Olą od 2 lat i 2 miesięcy 3 razy w tygodniu. Od poziomu A1, więc prawie zerowego doprowadziła mnie do poziomu B1+ gdzie obecnie jestem. W pracy obecnie bez problemu rozmawiam z klientami z zagranicy, co bardzo pozytywnie dziwi mojego szefa i współpracowników, że tak szybko nauczyłam się angielskiego. Rownież oglądam już filmy po angielsku bez lektora, czy napisów. Jeśli chodzi o zajęcia to bardzo ciekawe materiały, nagrania i DVD dostaję na emaila. Zajęcia są zawsze na czas, odwołane zostały może 5 razy w przeciągu ostatnich 2 lat i to z wyprzedzeniem co jest dużym plusem. Pani Ola jest bardzo sympatyczna, a do tego ma ogromną wiedzę, dzięki czemu nauczyłam się od niej bardzo dużo o USA, UK, Kanadzie i innych krajach gdzie mieszkała i mieszka. Dziękuję za wszystko, pozdrawiam i polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.