Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Online
Opole
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Serdecznie witam, udzielam od 7 lat korepetycji z języka angielskiego dla osób w każdej grupie wiekowej. Służę pomocą w przygotowaniu do egzaminu gimnazjalnego, matury podstawowej jak i rozszerzonej, w nadrobieniu zaległości szkolnych oraz w opanowaniu języka do poziomu komunikatywnego jak i biegłego.

Specjalizuję się w wykonywaniu tlumaczeń zarówno specjalistycznych jak i niespecjalistycznych z języka polskiego na angielski oraz z języka angielskiego na polski. Służe pomocą w napisaniu różnego typu pism, podań oraz pomogę w napisaniu bądź przetlumaczniu CV.

Ważne dla mnie jest zadowolenie zlecajacego mi tłumaczenie klienta, tak więc oferuję darmową wycenę tekstu/podania/pisma. Wystarczy wysłać prośbę na mail podany w ogłoszeniu z dołączonym załącznikiem, a ja dokonam wycenyt i odpisze niezwłocznie.

Zajęcia w obrębie województwa opolskiego mogą odbywać się trybie "u nauczyciela", "u ucznia" oraz "online". Reszta wymienionych miast jedynie "online"

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2012 - 02.2016
Uniwersytet Opolski
Inżynier
Inżynieria Środowiskowa
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2017

Studiuję filologię angielską, lekcje odbywają się przez Skype. Jestem bardzo zadowolona z zajęć, ponieważ dzięki temu zaczęłam swobodniej się wypowiadać i zrozumiałam niektóre zagadnienia gramatyczne, które były dla mnie samodzienie nie do opanowania. Podziwiam za cierpliwość i gorąco polecam

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
4 września 2017

Osobiście, jako uczennica liceum jestem bardzo zadowolona z zajęć u Pana Olka. Podczas 1,5h zajęć przerabiamy materiał zaproponowany przez niego lub to co aktualnie potrzebuje. Moim zdaniem warto uczęszczać do niego na korepetycje :)

avatar
Zbyszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2017

Witam
Chciałbym polecić Aleksandra jako dobrego nauczyciela języka angielskiego. Zaczynałem naukę praktycznie od zera a miałem na nią zaledwie 4 miesiące ponieważ wyjeżdżałem za granice. Lekcje przebiegały bezstresowo co nie znaczy że nie było na nich stawianych wymagań. Do lekcji Aleksander był zawsze przygotowany z zakresem odpowiedniego materiały do przerobienia Udało mi się opanować bardzo dużą część gramatyki i pewien zasób słownictwa.Zdobyłem solidne podstawy aby kontynuować naukę w szkole w Londynie od poziomu B1 ( test 15 min 50 pytań dość trudny i presja czasu) . Jeżeli ktoś naprawdę chce się nauczyć j. angielskiego to z Aleksandrem może to osiągnąć. Szczerze polecam.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2016

Pan Aleksander uczy mojego 11 letniego syna od kilku miesięcy a już widoczne są efekty.Jest osobą kompetentną i bardzo cierpliwą w tłumaczeniu gramatyki .Zawsze stara się jak najlepiej przekazać wiedzę.Zawsze profesjonalnie przygotowany do lekcji.Gorąco polecam

avatar
KAROLINA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2016

Aleksander uczy języka angielskiego moją 13-letnią córkę. Zawsze przygotowany do zajęć, miły, kompetentny, zależy mu na przekazaniu jak największej ilości informacji. Świetnie tłumaczy zagadnienia gramatyczne. Polecam każdemu kto w miłym towarzystwie chce nauczyć się języka.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2016

Aleksander jest świetnym nauczycielem. Zna się na rzeczy i na tym co robi. Zawsze pomocny, cierpliwy i wyrozumiały. Jego świetne oraz nieszablonowe podejście zachęca do nauki. Gorąco polecam!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2016

Chodzę na zajęcia do Pana Aleksandra od ponad roku. Zajęcia prowadzone są w bardzo profesjonalny sposób oraz miłej atmosferze. Zagadnienia tłumaczone są ciekawy i przejrzysty sposób. Pan Aleksander zawsze przygotowany jest do lekcji. Jak najbardziej polecam korepetycje, w szczególności dla osób mających problemy z mową po angielsku oraz gramatyka.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.