Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Online
Opole

Aleksander

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/57 opinii
Dla użytkownika Aleksander

O mnie

Serdecznie witam, udzielam od 7 lat korepetycji z języka angielskiego dla osób w każdej grupie wiekowej. Służę pomocą w przygotowaniu do egzaminu gimnazjalnego, matury podstawowej jak i rozszerzonej, w nadrobieniu zaległości szkolnych oraz w opanowaniu języka do poziomu komunikatywnego jak i biegłego.Specjalizuję się w wykonywaniu tlumaczeń zarówno specjalistycznych jak i niespecjalistycznych z języka polskiego na angielski oraz z języka angielskiego na polski. Służe pomocą w napisaniu różnego typu pism, podań oraz pomogę w napisaniu bądź przetlumaczniu CV.Ważne dla mnie jest zadowolenie zlecajacego mi tłumaczenie klienta, tak więc oferuję darmową wycenę tekstu/podania/pisma. Wystarczy wysłać prośbę na mail podany w ogłoszeniu z dołączonym załącznikiem, a ja dokonam wycenyt i odpisze niezwłocznie.Zajęcia w obrębie województwa opolskiego mogą odbywać się trybie "u nauczyciela", "u ucznia" oraz "online". Reszta wymienionych miast jedynie "online"

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2012 - 02.2016
Uniwersytet Opolski
Inżynier
Inżynieria Środowiskowa
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2017

Studiuję filologię angielską, lekcje odbywają się przez Skype. Jestem bardzo zadowolona z zajęć, ponieważ dzięki temu zaczęłam swobodniej się wypowiadać i zrozumiałam niektóre zagadnienia gramatyczne, które były dla mnie samodzienie nie do opanowania. Podziwiam za cierpliwość i gorąco polecam

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
4 września 2017

Osobiście, jako uczennica liceum jestem bardzo zadowolona z zajęć u Pana Olka. Podczas 1,5h zajęć przerabiamy materiał zaproponowany przez niego lub to co aktualnie potrzebuje. Moim zdaniem warto uczęszczać do niego na korepetycje :)

avatar
Zbyszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2017

Witam
Chciałbym polecić Aleksandra jako dobrego nauczyciela języka angielskiego. Zaczynałem naukę praktycznie od zera a miałem na nią zaledwie 4 miesiące ponieważ wyjeżdżałem za granice. Lekcje przebiegały bezstresowo co nie znaczy że nie było na nich stawianych wymagań. Do lekcji Aleksander był zawsze przygotowany z zakresem odpowiedniego materiały do przerobienia Udało mi się opanować bardzo dużą część gramatyki i pewien zasób słownictwa.Zdobyłem solidne podstawy aby kontynuować naukę w szkole w Londynie od poziomu B1 ( test 15 min 50 pytań dość trudny i presja czasu) . Jeżeli ktoś naprawdę chce się nauczyć j. angielskiego to z Aleksandrem może to osiągnąć. Szczerze polecam.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2016

Pan Aleksander uczy mojego 11 letniego syna od kilku miesięcy a już widoczne są efekty.Jest osobą kompetentną i bardzo cierpliwą w tłumaczeniu gramatyki .Zawsze stara się jak najlepiej przekazać wiedzę.Zawsze profesjonalnie przygotowany do lekcji.Gorąco polecam

avatar
KAROLINA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2016

Aleksander uczy języka angielskiego moją 13-letnią córkę. Zawsze przygotowany do zajęć, miły, kompetentny, zależy mu na przekazaniu jak największej ilości informacji. Świetnie tłumaczy zagadnienia gramatyczne. Polecam każdemu kto w miłym towarzystwie chce nauczyć się języka.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2016

Aleksander jest świetnym nauczycielem. Zna się na rzeczy i na tym co robi. Zawsze pomocny, cierpliwy i wyrozumiały. Jego świetne oraz nieszablonowe podejście zachęca do nauki. Gorąco polecam!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2016

Chodzę na zajęcia do Pana Aleksandra od ponad roku. Zajęcia prowadzone są w bardzo profesjonalny sposób oraz miłej atmosferze. Zagadnienia tłumaczone są ciekawy i przejrzysty sposób. Pan Aleksander zawsze przygotowany jest do lekcji. Jak najbardziej polecam korepetycje, w szczególności dla osób mających problemy z mową po angielsku oraz gramatyka.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.