Aleksandra Piskor

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Język niemiecki to moja pasja, którą chciałabym się dzielić z innymi! Językiem niemieckim posługuję się od siódmego roku życia (ze względu na życie prywatne, przez 15 lat miałam żywy kontakt z językiem niemieckim). Kilka lat temu uzyskałam certyfikat Goethe-Institut potwierdzający moje kwalifikacje do nauczania języka niemieckiego na wybranych poziomach. Swój język szlifowałam uczestnicząc w wymianach międzynarodowych w szkole średniej oraz podczas studiów w Niemczech. Razem ze mną przekonasz się, że język niemiecki wcale nie jest trudny, a komunikacja w nim potrafi sprawiać prawdziwą przyjemność!

Mam doświadczenie w nauczaniu różnych grup wiekowych, a moi uczniowie odnoszą sukcesy w postaci doskonale zdanych matur, certyfikatów i zdobywaniu pracy w krajach niemieckojęzycznych.

Na życzenie udostępniam referencje od moich uczniów, żeby każdy z moich przyszłych kursantów mógł zapoznać się z obiektywnymi opiniami innych na mój temat.

Zainteresowany? Umówmy się na lekcję próbną! :)

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 20:30
Wtorek17:00 - 20:30
Środa17:00 - 20:30
Czwartek17:00 - 20:30
Piątek17:00 - 20:30
Sobota09:00 - 20:30
Niedziela09:00 - 20:30

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 02.2017
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Angelusa Silesiusa
Inżynier
Kursy i szkolenia
06.2013
Certyfikat Goethe-Institut
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2022

Pani Aleksandra to bardzo miła i profesjonalna osoba, uczy języka z pasją.
Polecam w 100 % :)

avatar
Nicole
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2021

Wspaniała korepetytorka z pasją :) Każde zajęcia przygotowane doskonale, nie ma mowy o nudzie! Polecam zarówno tym, którzy zaczynają swoją przygodę z niemieckim, jak i osobom na różnych poziomach zaawansowania.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.