Aleksandra Piskor

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online

Aleksandra Piskor

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Aleksandra Piskor

O mnie

Język niemiecki to moja pasja, którą chciałabym się dzielić z innymi! Językiem niemieckim posługuję się od siódmego roku życia. Kilka lat temu uzyskałam certyfikat Goethe-Institut potwierdzający moje kwalifikacje do nauczania języka niemieckiego na wybranych poziomach. Swój język szlifowałam od najmłodszych lat, uczestnicząc w wymianach międzynarodowych w szkole średniej oraz pracując podczas studiów w Niemczech. W nauczaniu koncentruję się przede wszystkim na praktycznym aspekcie nauki opartym na ciekawych konwersacjach. Razem ze mną przekonasz się, że język niemiecki wcale nie jest trudny, a komunikacja w nim potrafi sprawiać prawdziwą przyjemność!

Zainteresowany? Umówmy się na lekcję próbną! :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 02.2017
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Angelusa Silesiusa
Inżynier
Kursy i szkolenia
06.2013
Certyfikat Goethe-Institut
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2022

Pani Aleksandra to bardzo miła i profesjonalna osoba, uczy języka z pasją.
Polecam w 100 % :)

avatar
Nicole
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2021

Wspaniała korepetytorka z pasją :) Każde zajęcia przygotowane doskonale, nie ma mowy o nudzie! Polecam zarówno tym, którzy zaczynają swoją przygodę z niemieckim, jak i osobom na różnych poziomach zaawansowania.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.