Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Online
Mysłowice
Katowice
Sosnowiec
Imielin
Tychy
Jaworzno
Dąbrowa Górnicza
Będzin

Aleksandra

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/512 opinii
Dla użytkownika Aleksandra

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
05.2013 - aktualnie
Udzielanie korepetycji od ponad 7lat
Wcześnie bo jeszcze, kiedy sama byłam uczniem gimnazjum pomagałam w nauce kolegom i koleżankom z klasy na prośbę nauczycieli. Natomiast korepetytorem z powołania i z poczuciem wypełniania wspaniałej misji jestem już 7 lat. :)

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2020

Jestem bardzo zadowolona z efektów korepetycji z panią Olą! Wynik egzaminu ósmoklasisty z matematyki przewyższył moje oczekiwania dzięki czemu dostałam się do mojego wymarzonego liceum. Pani Ola zawsze była zaangażowana i cierpliwa, tłumaczyła tak długo aż załapałam temat. Podobało mi się też to, że lekcje były zupełnie inne niż w szkole, bez stresu, a nawet były okazje by pożartować. Super :) dziękuję i pozdrawiam

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2020

Trafiłam do Oli we wrześniu rok temu i bardzo się cieszę, że tak się stało. Choć szkoda, że tak późno. Jestem bardzo zadowolona z lekcji. Nigdy nie miałam talentu do języków obcych i bardzo obawiałam się egzaminu osmoklasisty. Wreszcie wiedziałam na czym mam się skupić, wszystko zawsze było tłumaczone bardzo zrozumiale. Okazało się, że nawet naukę nowych słówek da się usprawnić. Najważniejsze jakimś cudem poszłam na egzamin bez stresu i wiem, że dobrze mi poszło. W dodatku atmosfera była świetna. Ola to osoba z mega dużym poczuciem humoru i zawsze potrafiła mnie wysłuchać :). Polecam z całego serca

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2019

Polecam lekcje u Pani Oli, Pani Ola jest ciepłą osobą, z ogromnym pokładem cierpliwości w dodatku widać, że lubi to co robi i wkłada w to całe swoje serce, w przeciwieństwie do wielu nauczycieli w szkołach...w dodatku posiada dużą wiedzę z wielu przedmiotów i potrafi pomóc moim dzieciom nie tylko z matematyki, ale także chemii, fizyki czy angielskiego gdy zachodzi taka potrzeba.Dzieci chętnie uczestniczą w zajęciach, a to dla mnie najważniejsze, dziękuję Pani Olu.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2019

W tym roku szkolnym musiałam zmienić korepetytora i mama dostała nr do Pani Oli, bardzo się cieszę, że tak się stało. Jestem mega zadowolona, zawsze kończyłam z 3 na koniec roku, a teraz na koniec mam 4 z matmy! Wszystko tłumaczyła cierpliwie aż do skutku, ale co najfajniejsze, Pani Ola jest po prostu bardzo sympatyczna, dziękuję Pani Olu.

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2018

Szkoda, że dopiero w tym roku zacząłem korepetycje u Pani Oli... Poprzedni korepetytor z matmy nie oszczędził mi nerwów wiecznymi spóźnieniami lub odwoływaniem korepetycji. Jestem w klasie maturalnej i wiem że z Panią Olą jestem w stanie ją napisać na 100%(zarówno matematykę jak i mój nieszczęsny angielski). Pani Ola tłumaczy w niesamowicie łatwy sposób, że wszystko wydaje się bardzo proste, w dodatku panuje luźna atmosfera w przeciwieństwie do mojego poprzedniego profesora

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2017

Gorąco polecam! Moje dzieciaki (13-letni Michał i 11-letnia Marcela) uczą się z Panią Olą od zeszłego roku szkolnego. Oboje to typowi humaniści, języki czy wypracowania nie stanowią dla nich najmniejszego problemu, ale przedmioty ścisłe to istny koszmar. Od zawsze poświęcaliśmy dużo czasu matematyce, ale oceny na poziomie 3 były największym sukcesem. Przerobiliśmy co najmniej kilku różnych korepetytorów, ale dopiero Pani Ola okazała się strzałem w 10! Do obojga moich dzieci ma indywidualne podejście, dostosowuje tok i sposób nauczania w zależności od potrzeb. Wstydliwy i małomówny Michaś potrafi się otworzyć i współpracować, a wiecznie wiercąca się Marcelka jest spokojna i uważna. Oceny moich pociech znacząco się poprawiły, prawie za każdym razem przynoszą 4, a czasem nawet 5! Serdecznie polecam Panią Olę, bardzo cierpliwa, ciepła i kreatywna osoba, która wytłumaczy i nauczy tak, że każde dziecko zrozumie. Moje dzieciaki na pewno będą uczyć się z Panią Olą także i w tym roku!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2017

Od zawsze miałam problemy z matematyką, zwłaszcza z geometrią. Wzory szybko ulatywały mi z pamięci, jednak Pani Ola w zrozumiały sposób pokazała mi możliwości na ich zapamiętanie i nie tylko. Godziny spędzone z Panią Olą to czas spędzony pożytecznie i przyjemnie. Polecam, pełen profesjonalizm.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2017

Jestem bardzo zadowolona z udzielanych mi korepetycji przez panią Ole. Jest ona bardzo cierpliwą i sympatyczną osobą. Dzięki niej poprawiłam stopnie i zrozumiałam matematykę. Serdecznie polrcam :-)

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2016

Jako mama 13-letniej Oliwii mogę szczerze polecić korepetycje u Pani Oli. Córka zawsze miała problemy z matematyką i prowadziło ją wielu korepetytorów, jednak dopiero zajęcia u Pani Oli przyniosły oczekiwane efekty. Oliwka znacznie poprawiła oceny z przedmiotu, ale co ważniejsze z rozmów z córką wynika, że nie czuje już takiego lęku przed matematyką i rozwiązywaniem zadań przy tablicy także kamień spadł mi z serca...wszyscy zadowoleni.

Aleksandra

Bardzo dziękuję Pani Iwono za tak miłe słowa. Cieszę się, że są Państwo zadowoleni, i że będziemy się widywać również w tym roku.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2016

Pani Ola w bardzo przejrzysty sposób udziela korepetycji. Wszystko wytłumaczy na spokojnie z wielką cierpliwością . Panuje naprawdę bardzo miła atmosfera. Bardzo polecam!

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2015

Bardzo polecam :)
Idealne podejście Pani Oli do ucznia jak i sposobu nauczania.
Jest osobą, dzięki której matematyka może stać się przyjemna.
Pełen profesjonalizm ;)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2015

Pomimo młodego wieku korepetycje przeprowadzane są w profesjonalny sposób. Pani Ola bardo przejrzyście tłumaczy aż do skutku, posiada ogromną cierpliwość, polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.