Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam!

Będąc Native Speakerem języka włoskiego oferuję:

  • lekcje indywidualne
  • konwersacje na wszystkich poziomach zaawansowania z języka włoskiego
  • korepetycje do matury podstawowej i rozszerzonej z języka włoskiego
  • korepetycje do egzaminu gimnazjalnego z języka włoskiego
  • solidne przygotowanie do ogólnopolskiego konkursu "Il Bel Paese"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Jestem absolwentem XXVII Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Czackiego w Warszawie, a od października 2017 r. studiuję  Lingwistykę Stosowaną (kombinacja: francuski i japoński) na Uniwersytecie Warszawskim.

W drugiej klasie Liceum zdobyłem tytuł laureata Olimpiady Języka Francuskiego oraz finalisty Olimpiady Języka Łacińskiego co pozwoliło mi bez trudu dostać się na wymarzone kierunki studiów.

Od urodzenia aż do dziesiątego roku życia mieszkałem we Włoszech . Podczas nauki w Liceum udzielałem lekcji języka włoskiego chętnym uczniom. Na maturze rozszerzonej z języka włoskiego uzyskałem 98% (setny centyl).

Z językami obcymi mam styczność niemalże od początku mojego życia. Dzięki rodzicom od chwili moich narodzin jestem dwujęzyczny i z łatwością przychodzi mi nauka kolejnych języków obcych. W gimnazjum rozpocząłem przygodę z językiem francuskim a w liceum z łaciną i kulturą antyczną.

Wracając co roku do Italii , czytając bajki de la Fontaine’a i tłumacząc teksty Cycerona i Cezara pozwala mi być w ciągłym kontakcie z tymi językami.

Jeśli chcesz się nauczyć jak mówić rzymskim akcentem , czytać w oryginale "Metamorfozy" Owidiusza , analizować teksty filozoficzne Alberta Camus ’a oraz jak zostać Olimpijczykiem zapraszam do kontaktu ze mną!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Lingwistyka Stosowana, specjalność: francuski i japoński
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2018

Bardzo zaangażowany w swoją pracę korepetytor, mega pomocny, naprawdę świetnie zna włoski, natychmiastowo wychwytuje błędy u ucznia i je tłumaczy. Przygotowywał mnie do egzaminu ustnego CELI (poziom C1), dzięki naszym lekcjom na egzaminie nic mnie nie zaskoczyło. Miałam na przygotowanie raptem dwa miesiące, więc była to nauka iście ekspresowa, ale dzięki Panu Aleksandrowi z lekcji na lekcję coraz lepiej i płynniej wyrażałam swoje myśli, a dodatkowo nauczyłam się konstruować wypowiedź "pod egzamin". Polecam z całego serca!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2018

Dzień dobry.

Uczę się języka włoskiego oraz języka francuskiego z Panem Aleksanderem i mam wielką przyjemność z tego powodu. To był tak zwany pierwszy kontakt, ustalanie terminów itp. Pan Aleksander Świątek wysłał mi wszystkie materiały przed tym pierwszego spotkaniem. Wtedy od razu zdecydowałem, że bardzo chciałbym uczyć się języka włoskiego oraz języka francuskiego z Panem. Pan jest bardzo miłym, sympatycznym i traktuje obcokrajowców w fajnym stylu. Trudno mi wyrazić słowami moją wdzięczność i satysfakcję z spotkania z Panem, dziękuję pięknie.

Z wyrazami szacunku,

Kamil
Obywatelem świata

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.