Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Warszawa

Aleksander

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Aleksander

O mnie

Witam!

Oferuję:

 • lekcje indywidualne
 • konwersacje na wszystkich poziomach zaawansowania z języka włoskiego
 • korepetycje do matury podstawowej i rozszerzonej z języka włoskiego, francuskiego i języka łacińskiego i kultury antycznej
 • korepetycje do egzaminu gimnazjalnego z języka włoskiego i francuskiego
 • solidne przygotowanie do Olimpiady Języka Francuskiego, Olimpiady Języka Łacińskiego, ogólnopolskiego konkursu "Il Bel Paese", konkursu przedmiotowego z języka francuskiego i Konkursu Kultury Klasycznej dla uczniów gimnazjum

  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  Jestem absolwentem XXVII Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Czackiego w Warszawie, a od 2017 r. studiowałem Lingwistykę Stosowaną (kombinacja: francuski i japoński) na Uniwersytecie Warszawskim. Natomiast od września 2021 r. studiuję Stosunki Międzynarodowe i Europejskie ze specjalizacją Negocjacje międzynarodowe i międzykulturowe z językiem japońskim na francuskim uniwersytecie Aix-Marseille .  W drugiej klasie Liceum zdobyłem tytuł laureata Olimpiady Języka Francuskiego oraz finalisty Olimpiady Języka Łacińskiego co pozwoliło mi dostać się na wymarzone kierunki studiów.  Od urodzenia aż do dziesiątego roku życia mieszkałem we Włoszech . Podczas nauki w Liceum udzielałem lekcji języka włoskiego chętnym uczniom. Na maturze rozszerzonej z języka włoskiego uzyskałem 98% (setny centyl).  Z językami obcymi mam styczność niemalże od początku mojego życia. Dzięki rodzicom od chwili moich narodzin jestem dwujęzyczny i z łatwością przychodzi mi nauka kolejnych języków obcych. W gimnazjum rozpocząłem przygodę z językiem francuskim a w liceum z łaciną i kulturą antyczną.  Pod koniec liceum zacząłem się interesować językiem japońskim i z tego powodu zdecydowałem się podjąć naukę na UW na Lingwistyce Stosowanej ze specjalnością japońską i francuską. Trzyletnia nauka przyniosła owoce w postaci otrzymania od rządu japońskiego rocznego stypendium na Uniwersytecie Doshisha w Kioto .  Wracając co roku do Italii , czytając bajki de la Fontaine’a i tłumacząc teksty Cycerona i Cezara, rozmawiając codziennie z moimi japońskimi przyjaciółmi pozwala mi być w ciągłym kontakcie z tymi językami.  Jeśli chcesz się nauczyć jak mówić rzymskim akcentem, czytać w oryginale "Metamorfozy" Owidiusza , analizować teksty filozoficzne Alberta Camus’a, pisać sylabariuszami japońskimi i znakami chińskimi oraz jak zostać Olimpijczykiem zapraszam do kontaktu ze mną!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Lingwistyka Stosowana, specjalność: francuski i japoński
09.2020 - 07.2021
同志社大学 - Doshisha University, Kyoto
Center for Japanese Language and Culture, MEXT Scholar (Nikkensei)
09.2021 - aktualnie
Aix-Marseille Université
Etudes européennes et internationales, Négociation internationale et interculturelle (MASNI) - Japonais
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2020

Z całego serduszka polecam korepetycje z Aleksem. Super przygotowany do każdej lekcji, cierpliwy, bardzo dobrze tłumaczy nawet najbardziej skomplikowane rzeczy, przywiązuje uwagę do poprawnej wymowy oraz do komunikacji. Zajęcia mieliśmy przez ok. rok, Aleks przygotowywał mnie do matury z języka włoskiego na poziomie rozszerzonym, z której jestem bardzo zadowolona i z niecierpliwością czekam na wyniki. Jeśli masz zamiar zacząć się uczyć włoskiego, albo przypomnieć sobie język lekcje z Aleksem będą idealnym wyborem. Polecam serdecznie!

avatar
Halina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2019

Aleksander byl za kazdym razem swietnie przygotowany do zajec. Potrafil rozwiac wszystkie moje watpliwosci odnoscie wykorzystania danego slowka w roznych kontekstach. Jasno, przejrzyscie i cierpliwie tlumaczyl gramatyke. Podobalo mi sie, ze moglam decydowac czego bedziemy sie uczyc w zaleznosci od moich potrzeb. Bylam zachwycona jego entuzjazmem i pasja do nauczania. Podczas lekcji nie ma bylo mowy o nudzie, wrecz przeciwnie! Serdecznie polecam! :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2019

Człowiek, który nauczył mnie mówić po włosku. Bardzo kontaktowy i rzetelny, zawsze przygotowany do zajęć. Polecam bardzo serdecznie, genialna atmosfera i naprawdę fajna osoba :)

avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2018

Bardzo zaangażowany w swoją pracę korepetytor, mega pomocny, naprawdę świetnie zna włoski, natychmiastowo wychwytuje błędy u ucznia i je tłumaczy. Przygotowywał mnie do egzaminu ustnego CELI (poziom C1), dzięki naszym lekcjom na egzaminie nic mnie nie zaskoczyło. Miałam na przygotowanie raptem dwa miesiące, więc była to nauka iście ekspresowa, ale dzięki Panu Aleksandrowi z lekcji na lekcję coraz lepiej i płynniej wyrażałam swoje myśli, a dodatkowo nauczyłam się konstruować wypowiedź "pod egzamin". Polecam z całego serca!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2018

Dzień dobry.

Uczę się języka włoskiego oraz języka francuskiego z Panem Aleksanderem i mam wielką przyjemność z tego powodu. To był tak zwany pierwszy kontakt, ustalanie terminów itp. Pan Aleksander Świątek wysłał mi wszystkie materiały przed tym pierwszego spotkaniem. Wtedy od razu zdecydowałem, że bardzo chciałbym uczyć się języka włoskiego oraz języka francuskiego z Panem. Pan jest bardzo miłym, sympatycznym i traktuje obcokrajowców w fajnym stylu. Trudno mi wyrazić słowami moją wdzięczność i satysfakcję z spotkania z Panem, dziękuję pięknie.

Z wyrazami szacunku,

Kamil
Obywatelem świata

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.