Aleksandra Kątnik

Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Chcesz nauczyć się hiszpańskiego nie wychodząc z domu? Ta oferta skierowana jest do Ciebie :) To niesamowicie wygodne, nie musisz dojeżdżać ani tracić czasu. Spróbuj raz a zobaczysz że warto. Udzielam lekcji przez Skype , ponieważ aktualnie mieszkam w Sewilli. Zajęcia przez Skype mają naprawde mnóstwo ZALET jeśli masz wątpliwości zadzwoń, a chętnie Ci opowiem jak prowadzę swoje zajęcia. Większość moich uczniów po zmianie lekcji na lekcje online nie chciała wrócić do wersji 1×1. Mam zajęcia zarówno z dorosłymi jak i dziećmi, jest to dziecinnie proste :)

Jeśli chcesz nauczyć się hiszpańskiego od osoby, która na własnej skórze doświadczyła trudy nauki ZAPRASZAM! :) Staram sie aby każda lekcja była ciekawa, oraz dopasowywuje się do potrzeb indywidualnych. Często sama opracowywuję materiały by były jaknajbardziej adekwatne. To ja po każdej lekcji wysyłam Ci podsumowanie ze słownictwem, a na lekcjach robie mini kartkówki bądź pytanie ustne by powtarzać materiał. Próbuje by każdy uczeń pokonał wraz ze mną barierę językową, z którą boryka się każdy kto uczy się języka

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 06.2016
Uniwersytet Mikołaja Kopernika
Licencjat
lingwistyka stosowana włoski z hiszpańskim
10.2016 - 10.2018
Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
Magister
filologia hiszpańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
11.2012 - 06.2013
La tasca Oxford
Praca w hiszpańskiej restauracji w Anglii.
03.2016 - 03.2018
FIFA UEFA
Tłumaczenie ustne podczas tygodniowej konferencji.
10.2016 - 07.2018
Kontakt Español
Prowadzenie zajęć zarówno grupowych jak indywidualnych na każdym poziomie. Przygotowywanie do matury
10.2016 - 05.2017
Gminny Ośrodek Kultury Głuchowo (Poznań)
Prowadzenie zajęć grupowych oraz indywidualnych głównie dla młodzieży.
02.2019 - aktualnie
The Language Centre
02.2019 - aktualnie
English Connection
Nauczanie angielskiego osoby hiszpańskojęzyczne

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2019

Ola jest mega pozytywna osoba i swietna nauczycielka z bardzo obszerna wiedza. Nauka przebiega bez spiny i w przyjaznej atmosferze. Polecam serdecznie tego allegrowicza! ;)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2019

Olka jest przede wszystkim wspaniałym człowiekiem! Moje dzieci pracują z Olką od wielu lat. Między innymi dzięki Jej zaangażowaniu zrobiły ogromny postęp. Starsza córka za Jej sprawą jest otwarta na konwersację. Widać, że Olka do każdej lekcji skrupulatnie się przygotowuje. Postara się o ciekawe materiały i korzysta z niestandardowych narzędzi w trakcie lekcji. Czuje się, że do każdego ucznia podchodzi indywidualnie i systematycznie pyta o aktualne potrzeby. Wszystkie trudne dla moich dzieci tematy przedstawia w bardzo przystępny sposób. Moje dzieci są w Olce zakochane!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2019

Ola jest świetną nauczycielką, zaangażowaną, kompetentną, cierpliwą :) Lekcje z nią to przyjemność :) Zdecydowanie polecam!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2019

Zajęcia bardzo ciekawe i urozmaicone, indywidualnie przygotowane. Chcesz się nauczyć języka szybko i mieć z tego przyjemność? Z Olą to możliwe. Serdecznie polecam!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2019

Najlepsza lektorka spośród wszystkich, z którymi do tej pory miałam przyjemność współpracować!!! Konkretna i bardzo obowiązkowa, wszystkie zajęcia były indywidualnie dopasowane pod moje oczekiwania;-) Mnóstwo konwersacji połączonych z ćwiczeniami z gramatyki (a nie należę do osób, które uwielbiają ją wałkować;-/). Przy pomocy Alejandry nauczysz się biegle posługiwać językiem (nie zastanawiając się nad tym;-)) oraz otrzymasz wiele cennych wskazówek, jak się poruszać w hiszpańskojęzycznych krajach;-). To co w niej uwielbiam, to to ze jej energia i zaangażowanie sprawia, ze mnie tez się chce "chcieć"!!;-) w skali do 10, ZDECYDOWANE 15!!!! (p.s. jestem po kursach w wiodących poznańskich szkołach językowych i widzę diametralną różnicę w podejściu do sposobu nauki i nabywania umiejętności)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2019

Wszystkim, którzy zastanawiają się nad zajęciami z języka hiszpańskiego z Olą, mogę powiedzieć: zdecydowanie warto! Uczę się z Olą od prawie 2 lat. Jest zawsze przygotowana do zajęć, pamięta, co robiłyśmy poprzednio i z czym miałam problem. Ola bardzo dobrze dostosowała tempo nauki do moich potrzeb (znając wcześniej francuski, mam wrażenie, że hiszpański „łapię” całkiem szybko).
Do zalet nauki z Olą na pewno można zaliczyć jej elastyczność. Nie było problemu, z przełożeniem terminu zajęć, a kiedy coś nie do końca rozumiałam, Ola poświęcała mi więcej czasu, nie patrząc na zegarek.
Polecam!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2019

Polecam lekcje z Olą, zawsze z energią i nieszablonowym podejściem do zagadnień!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.