Aleksandra Kątnik

Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Gdańsk
Kartuzy
Kościerzyna
Żukowo
Tczew
Starogard Gdański
Pruszków

O mnie

Hej, jestem absolwentką filologi hiszpańskiej na UAM w Poznaniu oraz lingwistyki stosowanej hiszpański-włoski na UMK. Mam 5 letnie doświadczenia w udzielaniu korepetycji głównie w języku hiszpańskim, ale rózwież angielskim i włoskim. Pracowałam również w szkole językowej przez 3 ostatnia lata. Przygotowywałam zarówno do egzaminów DELE jak i do matury. Prowadzę lekcję na wszystkich poziomach. Aktualnie mieszkam w Sewilli :)Moja przygoda z hiszpańskim zaczęła się kiedy jaki kilkuletnia dziewczynka zobaczyłam Zbuntowanego Anioła w telewizji i nauczyłam się piosenki Cambio Dolor :) Pierwsze 3 słowa których się nauczyłam to dinero - pieniądze, maldita - przeklęta i embarazada - w ciąży :)). Od tamtej pory wiedziałam, że to cudowny język i chcę go znać a dalej już poszło.Aktualnie mieszkam w Sewilli, dlatego też udzielam korepetycji online. Uwierzcie mi, że to nic strasznego, wręcz przeciwnie jest to bardzo wygodne zarówno dla Ciebie jak i dla mnie. Dzięki temu to ja robie dla Ciebie podsumowanie lekcji szczególnie ze słownictwa a Ty jeśli chcesz możesz je edytować :)Sama uczyłam się języka, więc wiem z czym to się je. Wiem gdzie mogą wystąpić trudności, ale również wypracowałam sobie stratagię na to żeby wiedzieć jak sobie z nimi poradzić i chętnie się nimi podzielę:)Serdecznie zapraszam

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 06.2016
Uniwersytet Mikołaja Kopernika
Licencjat
lingwistyka stosowana włoski z hiszpańskim
10.2016 - 10.2018
Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
Magister
filologia hiszpańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
11.2012 - 06.2013
La tasca Oxford
Praca w hiszpańskiej restauracji w Anglii.
03.2016 - 03.2018
FIFA UEFA
Tłumaczenie ustne podczas tygodniowej konferencji.
10.2016 - 07.2018
Kontakt Español
Prowadzenie zajęć zarówno grupowych jak indywidualnych na każdym poziomie. Przygotowywanie do matury
10.2016 - 05.2017
Gminny Ośrodek Kultury Głuchowo (Poznań)
Prowadzenie zajęć grupowych oraz indywidualnych głównie dla młodzieży.
02.2019 - aktualnie
The Language Centre
02.2019 - aktualnie
English Connection
Nauczanie angielskiego osoby hiszpańskojęzyczne

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2019

Ola jest świetną nauczycielką, zaangażowaną, kompetentną, cierpliwą :) Lekcje z nią to przyjemność :) Zdecydowanie polecam!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2019

Zajęcia bardzo ciekawe i urozmaicone, indywidualnie przygotowane. Chcesz się nauczyć języka szybko i mieć z tego przyjemność? Z Olą to możliwe. Serdecznie polecam!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2019

Najlepsza lektorka spośród wszystkich, z którymi do tej pory miałam przyjemność współpracować!!! Konkretna i bardzo obowiązkowa, wszystkie zajęcia były indywidualnie dopasowane pod moje oczekiwania;-) Mnóstwo konwersacji połączonych z ćwiczeniami z gramatyki (a nie należę do osób, które uwielbiają ją wałkować;-/). Przy pomocy Alejandry nauczysz się biegle posługiwać językiem (nie zastanawiając się nad tym;-)) oraz otrzymasz wiele cennych wskazówek, jak się poruszać w hiszpańskojęzycznych krajach;-). To co w niej uwielbiam, to to ze jej energia i zaangażowanie sprawia, ze mnie tez się chce "chcieć"!!;-) w skali do 10, ZDECYDOWANE 15!!!! (p.s. jestem po kursach w wiodących poznańskich szkołach językowych i widzę diametralną różnicę w podejściu do sposobu nauki i nabywania umiejętności)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2019

Wszystkim, którzy zastanawiają się nad zajęciami z języka hiszpańskiego z Olą, mogę powiedzieć: zdecydowanie warto! Uczę się z Olą od prawie 2 lat. Jest zawsze przygotowana do zajęć, pamięta, co robiłyśmy poprzednio i z czym miałam problem. Ola bardzo dobrze dostosowała tempo nauki do moich potrzeb (znając wcześniej francuski, mam wrażenie, że hiszpański „łapię” całkiem szybko).
Do zalet nauki z Olą na pewno można zaliczyć jej elastyczność. Nie było problemu, z przełożeniem terminu zajęć, a kiedy coś nie do końca rozumiałam, Ola poświęcała mi więcej czasu, nie patrząc na zegarek.
Polecam!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2019

Polecam lekcje z Olą, zawsze z energią i nieszablonowym podejściem do zagadnień!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.