Albert Rusnak

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Kraków

Albert Rusnak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Albert Rusnak

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2003 - 06.2015
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia
09.2017 - 06.2022
Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2021 - aktualnie
Laureat plebiscytu Opiekun Talentów Roku 2023 województwa małopolskiego w zakresie nauki muzyki

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2024

Uczniem pana Alberta zostałem przez przypadek. Nie znając takich podstaw jak to, że nuty i klawisze oznacza się literami, nie wiedząc co znaczy C-dur czy a -mol szukałem kogoś, kto w celu zrobienia komuś niespodzianki nauczy mnie grać na pianinie refrenu popularnej melodii. Już po pierwszej lekcji kupiłem keyboard, bo wiedziałem, że na tym się nie skończy. Tak oto Pan Albert został moim nauczycielem pianina. Chodzę już 5 miesiąc. W tym czasie nauczyłem się kluczy, nut, znaków. Na każdej lekcji uczę się coraz trudniejszych melodii, ale także techniki grania. Pan Albert pokazuje jak ćwiczyć gamy i palce, jak je ułożyć na klawiaturze. Dzięki temu dla przyjemności nauczyłem się sam grania kilku rozrywkowych melodii, poza zadanymi. Mam już swoje lata, co sprawia, że nie wszystko mi łatwo przychodzi. Na szczęście Pan Albert wykazuje się ogromem cierpliwości. Gra na keyboardzie (z funkcją pianina) stała się ulubionym spędzaniem wolnego czasu, a lekcje to sama przyjemność. Urodzony nauczyciel.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.