Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Poznań (grunwald)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Nauczanie początkowe45 - 50 / 60 min

Alicja

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Jestem nauczycielem mianowanym edukacji wczesnoszkolnej. 
Pracuję 10 lat jako nauczyciel klas początkowych.
Pomogę w czytaniu ze zrozumieniem,  ortografii, nauce czytania.
Jestem osobą cierpliwą, kontaktową,  szybko nawiązuje dobre relacje z uczniami.
Posiadam bogaty zasób pomocy dydaktycznych. 
Dojadę do ucznia na terenie Grunwaldu a także Skórzewo,  osiedle Kwiatowe, Plewiska , Wysogotowo, Baranowo, Lusowo i okolice.
Pozdrawiam

Dostępność

Poniedziałek14:00 - 19:00
Wtorek16:00 - 19:00
Środa13:00 - 19:00
Czwartek16:00 - 19:00
Piątek13:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2011 - aktualnie
Szkoła Podstawowa
Nauczyciel mianowany edukacji wczesnoszkolnej, obecnie wychowawca klasy pierwszej. Pracuję w szkole od dziesięciu lat. Jestem osobą cierpliwą, kontaktową.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2021

Witam,
Mój 9 letni syn od 2 miesięcy uczęszcza na zajęcia 60 minutowe do pani Alicji. Ma problemy z czytaniem i pisaniem oraz ze skupieniem się. Od momentu rozpoczęcia zajęć do chwili obecnej, zauważamy znaczną poprawę w nauce a syn chętniej siada do nauki. Pani Alicja jest osobą sumienną, dokładną i co bardzo ważne, pogodną i spokojną. Mój syn jest raczej nerwusem nie lubiącym skupiać się nad nauką. Z panią Alicją siada do zajęć z przyjemnością i przez godzinę jest w stanie bez problemu skupić się nad zadaniami które przygotowuje pani Alicja. Zajęcia są dla niego ciekawe i zrozumiałe. Nauczyciel godny polecenia.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2021

Pani Alicja to bardzo miła i kompetentna osoba.Ma bardzo dobre podejście do dziecka.Jest cierpliwa i spokojna.Zawsze wysłucha,podpowie ,doradzi .Syn bardzo lubi spotkania z Panią Alicją.Oby więcej takich nauczycieli.Serdecznie polecam.

avatar
Nadia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2021

Pani Alicjia to wspaniały nauczyciel i człowiek ze świetnym podejściem do ucznia. Jest bardzo miła, kompetentna w swoim fachu.
Dziękujemy za ogromne zaangażowanie, cierpliwość i indywidualne podejście do syna.

Szczerze polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2021

Pani Alicja obecnie wspiera naszego syna, urodzonego za granicą, w nadrobieniu zaległości z języka polskiego. Pani Alicja prowadzi zajęcia z synem z ogromnym zaangażowaniem, cierpliwością i indywidualnym podejściem do potrzeb dziecka. Ponadto zajęcia prowadzone są w sposób ciekawy i interesujący dla syna, a co za tym idzie dziecko nie tylko nadrabia zaległości, ale również polubiło język polski.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.