Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań (grunwald)

Alicja

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/513 opinii
Dla użytkownika Alicja

O mnie

Z wykształcenia jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej.

Pracuję od 13 lat w szkole podstawowej jako wychowawca edukacji wczesnoszkolnej.

Pomogę w odrabianiu lekcji, uzupełnianiu braków edukacyjnych, nauce czytania, czytania ze zrozumieniem, zadaniach matematycznych różnego typu ,

ortografii i wiele innych. Przygotuję również do testu trzecioklasisty.

Prowadzę również zajęcia z polskiego i matematyki dla uczniów klas 4- 5.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2024

Z całego serca polecam, bardzo kompetentna, rzeczowa i konkretna osoba -lekcje prowadzone są w miłej atmosferze :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2024

Z Panią Alicją nasz syn ma zajęcia od pół roku. Obecnie jest w klasie drugiej i pod opieką Pani Ali trenuje czytanie ze zrozumieniem, koncentrację, pamięć , ortografię , tworzenie wypowiedzi pisemnych oraz rozwiązywanie zadań tekstowych z matematyki.
Syn lubi te zajęcia, ponieważ Pani Ala jest bardzo życzliwą, cierpliwą miłą osobą .
Przynosi na zajęcia dużo ciekawych pomocy typu gry do nauki, przez co zajęcia są ciekawe i syn bardzo je lubi.
Zawsze po zajęciach Pani Ala poświęca kilka minut na omówienie ich, omówienie postępów syna.
Jest osobą bardzo kontaktową. Zajęcia trwają pełne 60 minut a czasem zdarza się, że nawet chwilkę dłużej na korzyść ucznia.
Szczerze polecam zajęcia z Panią Alą tym, którzy chcą bezstresowo, kompetentnie i w miłej atmosferze znaleźć zajęcia dla swojej pociechy.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2024

Zajęcia prowadzone przez panią Alicję są zawsze sumiennie przygotowane i przebiegają w miłej, przyjaznej atmosferze. Syn jest zadowolony, nam tez bardzo dobrze sie współpracuje. Poza tym, pani Alicja jest bardzo ciepłą i życzliwą osobą i na bieżąco informuje o postępach, co działa zdecydowanie budująco :) Jeszcze raz bardzo polecamy :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2024

Pani Alicja jest bardzo sympatyczną osobą, kompetentną w swojej dziedzinie.
Moja córka szybko opanowała naukę czytania oraz rozwiązywanie zadań tekstowych z matematyki dzięki Pani Ali.
Jest cierpliwa i życzliwa dla dzieci, umie do nich dotrzeć i przede wszystkim naprawdę czuć chęci, pomoc i troskę.
Polecam bardzo.

avatar
Julita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2024

Pani Ala jest osobą z dużym pokładem cierpliwości, wszystko dobrze tłumaczy i nawet najmniejszy problem zostaje rozwiązany i przestaje mieć znaczenie.Bardzo empatyczna ze wspaniałym przygotowaniem pedagogicznym-dzieci ją uwielbiają!!Polecam w 100%

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2022

Pani Alicja jest bardzo dobrym nauczycielem, podchodzi do zajęć profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem. Potrafi zainteresować dziecko nauką. Syn bardzo lubi zajęcia z panią Alicją. Gorąco polecam!

avatar
Angela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2021

Pani Alicja jest bardzo dobrym nauczycielem. Pani Ala wie na jakich obszarach się skupić, szuka różnych metod nauczania, aby dotrzeć do dziecka. Szczerze polecam.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2021

Pani Alicja uczyła mojego syna czytania i pisania bo z tym miał problem. Jest to nauczycielka która podchodzi z sercem i ma podejście do dziecka. Jest zaangażowana w to co robi i sumienna.Syn cieszył się na każde spotkanie z Panią Alicją iz chęcią podchodzi teraz do nauki.W dodatku to przemiła osoba z mnóstwem pozytywnej energii. Zawsze uśmiechnięta.Polecam z całego serca

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2021

Pani Alicja to cudowna korepetytorka. Prowadzi zajęcia z pełnym zaangażowaniem oraz profesjonalizmem. To przemiła i zawsze uśmiechnięta osoba z anielskim głosem. Wszystko tłumaczy powoli i na spokojnie. Moja córka uwielbiala naukę z Panią Alicja. Szczerze polecam!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2021

Witam,
Mój 9 letni syn od 2 miesięcy uczęszcza na zajęcia 60 minutowe do pani Alicji. Ma problemy z czytaniem i pisaniem oraz ze skupieniem się. Od momentu rozpoczęcia zajęć do chwili obecnej, zauważamy znaczną poprawę w nauce a syn chętniej siada do nauki. Pani Alicja jest osobą sumienną, dokładną i co bardzo ważne, pogodną i spokojną. Mój syn jest raczej nerwusem nie lubiącym skupiać się nad nauką. Z panią Alicją siada do zajęć z przyjemnością i przez godzinę jest w stanie bez problemu skupić się nad zadaniami które przygotowuje pani Alicja. Zajęcia są dla niego ciekawe i zrozumiałe. Nauczyciel godny polecenia.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2021

Pani Alicja to bardzo miła i kompetentna osoba.Ma bardzo dobre podejście do dziecka.Jest cierpliwa i spokojna.Zawsze wysłucha,podpowie ,doradzi .Syn bardzo lubi spotkania z Panią Alicją.Oby więcej takich nauczycieli.Serdecznie polecam.

avatar
Nadia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2021

Pani Alicjia to wspaniały nauczyciel i człowiek ze świetnym podejściem do ucznia. Jest bardzo miła, kompetentna w swoim fachu.
Dziękujemy za ogromne zaangażowanie, cierpliwość i indywidualne podejście do syna.

Szczerze polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2021

Pani Alicja obecnie wspiera naszego syna, urodzonego za granicą, w nadrobieniu zaległości z języka polskiego. Pani Alicja prowadzi zajęcia z synem z ogromnym zaangażowaniem, cierpliwością i indywidualnym podejściem do potrzeb dziecka. Ponadto zajęcia prowadzone są w sposób ciekawy i interesujący dla syna, a co za tym idzie dziecko nie tylko nadrabia zaległości, ale również polubiło język polski.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.