Alicja Zielińska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Toruń

Alicja Zielińska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/54 opinie
Dla użytkownika Alicja Zielińska

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2016

Bardzo dobra korepetytorka przygotowana do zajęć. Dzięki niej zdałam test poprawkowy. Miła sympatyczna a przede wszystkim ma bardzo dobre podejście do ucznia. Polecam!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2016

Najlepsza korepetytorka jaka mnie kiedykolwiek uczyła. Nigdy nie byłam asem z matmy, a właśnie dzięki tym korepetycjom polepszyłam się i oczywiście zaczęłam ją rozumieć co przełożyło się na wysokie wyniki na arkuszu maturalnym:) dzięki Alicji nie bałam się o to, że mogłabym pisać poprawkę. Byłam pewna i polecam każdemu bo podchodzi do nauki z wielkim sercem i stara się zrobic naprawdę wiele by zrozumieć nawet te najgorsze działy. Jest sympatyczna i naprawdę bardzo fajna. Nie zastanawiaj się tylko umów się na lekcję!
POLECAM!!!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
23 października 2015

Jeżeli szukasz nie drogiego i solidnego korepetytora, to jest to właśnie pani Alicja.Ma dobry kontakt i podejście do ucznia, dobrze tłumaczy dane zagadnienia.Widać poprawę wyników, już po krótkim czasie.Polecam

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2015

Miłą atmosfera, profesjonalne przygotowanie zajęć, pomocne materiały, cierpliwość, rzetelność to kilka z wielu zalet zajęć z Alicją! Warto umówić się z nią na lekcje.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.