Agnieszka Krotke

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Gdańsk (Śródmieście)
Warszawa
Gdynia
Sopot
Faktura VAT

Agnieszka Krotke

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/519 opinii
Dla użytkownika Agnieszka Krotke

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1995 - 02.2002
Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Doktor
Biologia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2013 - aktualnie
Nowa Era Sp. z o.o.
Zajmuję się opracowywaniem podręczników oraz innych materiałów dydaktycznych.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 19
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2023

Bardzo polecam zajęcia z Panią Agnieszką, wszystko było wytłumaczone w sposób zrozumiały i przede wszystkim ciekawy - zawsze z chęcią w nich uczestniczyłam. Pani Agnieszka jest gotowa do odpowiadania na niezliczone pytania i wątpliwości różnej natury. Co tydzień oprócz wstępu teoretycznego z najważniejszych zagadnień, robiłyśmy zadania, więc omówione były kompleksowo. Dodatkowo Pani Agnieszka tłumaczyła dany temat wyświetlając podręcznik Nowej Ery, który posiada większość uczniów, co ułatwiało łączenie wiedzy ze szkoły z tą z zajęć. Jestem zadowolona z tego jak napisałam maturę, a zajęcia niewątpliwie mi w tym pomogły! Były efektywnym i przyjemnym wykorzystaniem czasu w klasie maturalnej:) Warto dodać, że uczestniczyłam w wersji online.

avatar
Maksymilian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2023

Osobiście jestem zachwycony korepetycjami i polecam je każdemu, kto chce się dobrze przygotować do matury z biologii. Prowadzone zajęcia były profesjonalne i na bardzo wysokim poziomie merytorycznym. Wszystkie niezrozumiałe zagadnienia i inne biologiczne zawiłości Pani Agnieszka tłumaczy w niesamowicie przystępny sposób. Gorąco polecam :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2023

Bardzo polecam korepetycje u Pani Agnieszki!
Profesjonalne podejście, bardzo ciekawe i zrozumiałe lekcje nawet dla osób tak jak ja z innego profilu niż biologiczny. W rok przerobiłyśmy cały materiał do matury i czuję się na prawdę dobrze przygotowana :)

Agnieszka Krotke

Dziękuję i trzymam kciuki:))

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2021

Szczególnie polecam korepetycje u pani Agnieszki, która świetnie tłumaczy najtrudniejsze tematy i zagadnienia z biologii, dając do nich autorskie zadania, które lepiej przygotowują do matury niż zbiory, które można normalnie kupić. Bardzo fajna atmosfera na zajęciach, można o wszystko pytać bez problemu.

avatar
Sonia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2020

Pani Agnieszka nie tylko świetnie uczy biologii, ale także ciężkiej pracy i wytrwałości niezbędnych do napisania matury na wysoki wynik. Dzięki naszej współpracy dostałam się na wymarzone studia w Anglii na kierunku neurobiologia. Szczerze polecam :)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2020

Szczerze polecam zajęcia z Panią Agnieszką. Przygotowywała mnie w tym roku do matury z biologii. Pomogła mi zrozumieć każde zagadnienie i pilnowała intensywnej nauki do egzaminu końcowego. Dzięki temu zdałem maturę z biologii rewelacyjnie i dostałem się na studia weterynaryjne w Olsztynie. Bardzo się cieszę, że trafiłem akurat na Panią Agnieszkę.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2019

Bardzo polecam korepetycje u Pani Agnieszki. Ogrom wiedzy, którą posiada Pani Agnieszka i sposób w jaki tłumaczy zagadnienia biologiczne pozwala na łatwiejsze przyswojenie wiedzy. Duża ilość autorskich zadań tworzonych przez Panią Agnieszkę ( niedostępnych w innych zbiorach zadan ) jest kluczem do sukcesu w rozumieniu zadań maturalnych oraz odpowiedniemu ujęciu odpowiedzi zgodnej z 'kluczem' maturalnym. Na każdej lekcji widać zaangażowanie ze strony korepetytora motywujące ucznia do ciężkiej pracy umożliwiającej dotarcie do wymarzonego celu. Warto dodać, ze pasja związana z biologią jest widoczna już od pierwszych minut zajęć. Bardzo polecam korepetycje z Panią Agnieszką!

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2018

Bardzo polecam korepetycje u Pani Agnieszki, prowadzi je w sposób profesjonalny, zawsze jest przygotowana do prowadzonych zajęć, oraz wykazuje się dużą cierpliwością. Potrafi wytłumaczyć wiele rzeczy w prosty sposób. Świetnie motywuje do nauki.

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2018

Naprawdę jestem szczęśliwa, że uczęszczałam na zajęcia do Pani Agnieszki. Jest najlepszym specjalistą w swojej dziedzinie i z całym przekonaniem uważam, że nie można dokonać lepszego wyboru w poszukiwaniu korepetytora z biologii. Ogromna wiedza i przede wszystkim zdolność przekazania jej uczniowi czyni zajęcia bardzo ciekawymi, dzięki czemu najtrudniejsze zagadnienia stawały się zrozumiałe. Kolejną kwestią jest tzw. pisanie zadań według "klucza", na co Pani Agnieszka zwraca szczególną uwagę. Jest to bardzo istotne, równie ważne jak posiadanie wiedzy teoretycznej przy pisaniu matury z biologii w "nowej" formule, dlatego na każdych zajęciach zadania są skrupulatnie sprawdzane, co przekłada się na polepszanie pisowni. Dodatkowo podczas lekcji panuje miła atmosfera i sukcesywne dążenie do pogłębiania wiedzy bez stresu. Polecam każdemu kto ma chęci do nauki, nie mogłam trafić lepiej.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2016

Uczę się u Pani Agnieszki od zeszłego roku szkolnego. Pani Agnieszka jest doświadczonym nauczycielem, wymagającym , ale świetnie tłumaczącym zawiłe zagadnienia. W miłej atmosferze przyswajam wiedzę i zawsze mogę liczyć na pomoc. Szczerze polecam naukę u Pani Agnieszki.

avatar
Mirosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2016

Profesjonalizm, wiedza i duże zdolności pedagogiczne potwierdzają nadany Pani doktor tytuł naukowy.. POLECAM ..tym, którzy naprawdę chcą się uczyć biologi czy chemii na rozszerzonym poziomie

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2016

Uczyłam się u Pani Agnieszki od drugiej klasy liceum i szczerze polecam zajęcia u niej. Początkowo miałam spore problemy z chemia ale dzięki pomocy i sposobie w jaki przekazuje Pani Agnieszka wiedzę, czułam się dobrze przygotowana do matury. Szczególnie polecam zajęcia z biologii, która dla "początkujących" wydaje się być jedynie przysłowiową "pamięciówą". Pani Agnieszka w logiczny i zrozumiały sposób wyjaśni KAŻDEMU nawet polaryzację błon komórkowych, którą maturzyści po prostu wkuwają :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2015

Jak najbardziej polecam zajęcia z P. Agnieszką. Z wielka checia dojeżdżam na zajecia 125km. Wiadomości są przekazywane w bardzo zrozumiały dla mnie sposób, jestem naprawdę zadowolona i zawsze mogę liczyć na pomoc z zakresu biologii jak i chemii rozszerzonej

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2015

Witam zainteresowanych,

Pani Agnieszka udzialała mi korepetycji z zakresu biologii i chemii na poziomie rozszeżonym, lekcje były prowadzone bardzo solidnie, widać było staranne przygotowania ze strony nauczyciela. Wiedza była przekazywana w sposób prosty i przyjemny. Długo można by wymieniać plusy zajęć z Panią Agnieszką jednak nadmienię tylko, że skończyłem liceum o profilu językowym a moim marzeniem były studia biologiczno-chemiczne. W dniu dzisiejszym jestem już na V roku studiów na których chciałem się znaleźć oraz obroniłem licencjat wykonując badania w Instytucie Biochemii i Biofizykii Polskiej Akademii Nauk w Warszawie a obecnie jestem w trakcie badań magisterskich w Instytucie Biologii Doświadczalnej im.Marcelego Nenckiego również Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Dzięki pracy jaką Pani Agnieszka włożyła w moją edukację stawiając solidne filary mogłem osiągnąć to co chciałem.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2015

Pani Agnieszka w przyjaznej atmosferze świetnie przygotowała mnie do matury zarówno z chemii jak i z biologii. Dzięki jej pomocy udało mi się dostać na wymarzone studia.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2014

Polecam serdecznie korepetycje u p. Agnieszki, miła atmosfera oraz solidne przygotowanie do matury zagwarantowane. Szeroka wiedza biologiczna oraz chemiczna, doskonale opracowany system pracy na zajęciach zapewnia dostanie sie na takie kierunki jak lekarski, lekarsko-dentystyczny, czy farmacja.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2014

Super atmosfera na lekcjach i życzliwe podejście do ucznia. Świetnie tłumaczy. Na plus - doskonała orientacja w tym, co było na maturze w ostatnich latach oraz w materiałach do nauki dostępnych na rynku.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2013

Profesjonalne podejście do ucznia.
W łatwy i prosty sposób wiedza przekazywana na ucznia wszystko tłumaczone z dokładnością. Pozdrawiam

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2012

Bardzo przyjemna atmosfera na lekcji, profesjonalne podejście do ucznia, ogromna umiejętność przekazywania wiedzy.
Polecam! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.