Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Informatyka80 / 60 min

Adam

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Cześć,

Pracuję od wielu lat w dużej korporacji gdzie na co dzień tworzę programy i makra usprawniające rozmaite procesy oraz szkolę na wszystkich poziomach z MS Excel, VBA (Visual Basic for Applications) i VB. net. Tworzę programy współpracujące z bazami danych Access i SQL. Pomogę stworzyć program współpracujący ze stronami internetowymi i z platwormą Xceptor. Jeśli zależy Ci na nauce w miłej atmosferze z cierpliwym i doświadczonym nauczycielem, który przeszkolił już kilkaset osób to nie musisz szukać już dalej:)

Solidnie wyszkolę z Excela, VBA i VB. net. Pomogę przy tworzeniu makr i programów. Jeśli chcesz aplikować do firm, w których moźe się przydać wiedza i umiejętności z tego zakresu to pomogę Ci się do niej przygotować.

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 24:00
Wtorek
Środa17:00 - 24:00
Czwartek17:00 - 24:00
Piątek17:00 - 24:00
Sobota08:00 - 24:00
Niedziela08:00 - 24:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2020

Bardzo polecam naukę z Adamem, szybka i sprawna komunikacja, wszystko dobrze wyjaśnione w miłej atmosferze. Adam ma dużą wiedzę i jest bardzo cierpliwy.

avatar
Jarosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2019

Bardzo polecam Pana Adama,
posiada ogromną wiedzę, jest uprzejmy oraz profesjonalnie wytłumaczy każde zagadnienie. Zadania domowe także są super, niebanalne przykłady nad którymi, aż chce się posiedzieć.
Po długich poszukowaniach znalazłem w końcu kogoś kto jest wart mojego czasu.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.