Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Kraków

Adam

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Adam

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
ELA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2023

Bardzo polecam korepetycje u Pana Adama. Ogromna wiedza, pełen profesjonalizm, oraz duża cierpliwość.
Każde zagadnienie jest wytłumaczone z pełnym zaangażowaniem. Potrafi przekazać swoją wiedzę nawet bardzo " opornym " na zapamiętywanie.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2023

Polecam. Nauka z Panem Adamem to wielka przyjemność. Ogromna wiedza, każde zagadnienie dokładnie jest wytłumaczone. Duża cierpliwość jeśli trzeba coś kilka razy powtórzyć, oraz odpowiedzieć na milion pytań.

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2020

Bardzo polecam naukę z Adamem, szybka i sprawna komunikacja, wszystko dobrze wyjaśnione w miłej atmosferze. Adam ma dużą wiedzę i jest bardzo cierpliwy.

avatar
Jarosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2019

Bardzo polecam Pana Adama,
posiada ogromną wiedzę, jest uprzejmy oraz profesjonalnie wytłumaczy każde zagadnienie. Zadania domowe także są super, niebanalne przykłady nad którymi, aż chce się posiedzieć.
Po długich poszukowaniach znalazłem w końcu kogoś kto jest wart mojego czasu.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.