Dariusz Łozdowski

Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
 
Online
Szczecin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia40 - 50 / 60 min

Dariusz Łozdowski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Witam

Jestem studentem pomorskiego uniwersytetu medycznego w szczecinie na kierunku lekarskim(5 rok)

Zapraszam na korepetycje z chemii podczas których pomogę ci przygotować się do matury rozszerzonej z chemii , tak abyś po jej napisaniu dostał/a się na wymarzony kierunek studiów, nadrobimy Twoje zaległości czy przygotuje Cie do kartkówek,sprawdzianów i semestralnych rac zaliczeniowych.

Z moją pomocą nauczysz się rozwiązywać najtrudniejsze zadania i zrozumiesz nawet najbardziej zawiłe zagadnienia wszystko to aby jak najwięcej rozumieć a jak najmniej bezmyślnie wkuwać

Swoją mature z chemii na poziomie rozszerzonym napisałem na 98% ,
z moją pomocą pójdzie ci równie dobrze Zapraszam na korepetycje w formie tradycyjnej na terenie Szczecina oraz na korepetycje online przy pomocy skype przez który udostępniam ekran i obraz z kamery hd na którym widać zapisywane przeze mnie notatki.

Korepetycji z chemii udzielam już od 4 lat , zaufaj doświadczeniu i przyjdź na pierwsze ,,próbne" zajęcia na których zdecydujesz o naszej daleszej wspołpracy, serdecznie zapraszam.

Zapraszm na pierwszą lekcję która trwa 1,5h, a jej koszt to 50zl

kontakt:
nr tel: 699 290 943
lub email 

serdecznie zapraszam :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Zgłosiłam się na korepetycje na początku tego roku szkolnego, kiedy stanęłam przed zadaniem nadrobienia całego materiału z chemii w parę miesięcy. Każde zajęcia zaczynały się od wyjaśnienia teorii, a kończyły na przerobieniu różnych typów zadań. Czas został wykorzystany maksymalnie, czego efekty dostrzegłam na dzisiejszej maturze. Polecam każdemu komu wydaje się, że przygotowanie do tego egzaminu jest dla niego nieosiągalne, a o tym marzy!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
17 czerwca 2020

Z całego serca polecam korepetycje u Darka, dzięki jego pomocy świetnie poszło mi na dzisiejszej maturze z chemii, chociaz jeszcze kilka miesiecy temu sie na to nie zanosilo!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.