Dariusz Łozdowski

Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
 
Online
Szczecin

Dariusz Łozdowski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3,0/52 opinie
Dla użytkownika Dariusz Łozdowski

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Zgłosiłam się na korepetycje na początku tego roku szkolnego, kiedy stanęłam przed zadaniem nadrobienia całego materiału z chemii w parę miesięcy. Każde zajęcia zaczynały się od wyjaśnienia teorii, a kończyły na przerobieniu różnych typów zadań. Czas został wykorzystany maksymalnie, czego efekty dostrzegłam na dzisiejszej maturze. Polecam każdemu komu wydaje się, że przygotowanie do tego egzaminu jest dla niego nieosiągalne, a o tym marzy!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
17 czerwca 2020

Z całego serca polecam korepetycje u Darka, dzięki jego pomocy świetnie poszło mi na dzisiejszej maturze z chemii, chociaz jeszcze kilka miesiecy temu sie na to nie zanosilo!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.