Agnieszka Popczyk

Ostatnia aktywność:
29 dni temu
 
Online
Warszawa (Śródmieście +1)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem lektorką j. francuskiego i udzielami korepetycji na wszystkich poziomach zaawansowania.Przygotowuję do matury 2020, poziom podstawowy i rozszerzony oraz egzaminu Delf I Dalf. Posiadam 10 lat doświadczenia jako lektor j. francuskiego. Zapewniam Indywidualne podejście do ucznia oraz cierpliwość.Oferuję zniżki dla grup. Gwarantuję efektywnie spędzony czas, poprawę w wynikach. Możliwy dojazd do ucznia, dodatkowo płatny.
Ukończyłam Kolegium Nauczycielskie Języka Francuskiego i mam dyplom licencjata. W czasie studiów w Międzynarodowej Szkole Nauk Politycznych z językiem wykładowym francuskim przebywałam na stypendium naukowym w Science Politique w Bordeaux.
Proszę o kontakt , tel : 510 555 824.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2016

Bardzo polecam Panią Agnieszkę! Lekcje są interesujące i merytoryczne, z Panią Agnieszką zawsze można się pośmiać i przede wszystkim dużo rozmawiać po francusku, co jest ogromną radością ze względu na jej paryski akcent. :) Zdecydowanie jedna z najlepszych nauczycielek francuskiego!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.