Agnieszka Popczyk

Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
Online
Warszawa (Śródmieście +1)

Agnieszka Popczyk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Agnieszka Popczyk

O mnie

Jestem absolwentką Filologii Angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego , Międzynarodowej Szkoły Nauk Politycznych z j. wykładowym francuskim oraz Kolegium Nauczycielskiego- Język Francuski . Posiadam Certyfikat Business English - kurs w szkole ISIS w Londynie.( 2014 rok). Jako nauczycielka j. angielskiego i francuskiego prowadzę kursy językowe, zajęcia indywidualne, konwersacje, profesjonalne przygotowanie do egzaminów gimnazjalnych i maturalnych. Uwielbiam podróże, taniec, dobrą kuchnię i mojego psa Dżeka.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2016

Bardzo polecam Panią Agnieszkę! Lekcje są interesujące i merytoryczne, z Panią Agnieszką zawsze można się pośmiać i przede wszystkim dużo rozmawiać po francusku, co jest ogromną radością ze względu na jej paryski akcent. :) Zdecydowanie jedna z najlepszych nauczycielek francuskiego!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.