Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Online
Poznań
Warszawa
Tulce
Luboń
Gowarzewo
Wiry
Robakowo
Kórnik
Język polski50 - 70 / 45 min

Agnieszka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii

Opis ogłoszenia

Studiowałam filologię polską i angielską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, zostałam stypendystką rektora. Uwielbiam literaturę i chcę swoją wiedzę przekazywać innym. Jestem doświadczoną korepetytorką, udzielam lekcji z języka polskiego (przygotowanie do testu gimnazjalnego, matury, konkursów, olimpiady, codziennych lekcji). Podzielę się własnymi materiałami i wiedzą, zapoznam ze sprawdzonymi metodami nauki. Gwarantuję efektywne przyswojenie materiału i miłą atmosferę zajęć. Moi uczniowie chętnie przychodzą na zajęcia również w okresie wakacyjnym, myślę zatem, że potrafię zarazić innych swoją pasją. Do zobaczenia!
Telefon: 785-980-508.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2019

Nauka z Panią Agnieszką była naprawdę niezwykłym doświadczeniem. Potrafiła wyciągnąć najlepszy potencjał i zdolności nie męcząc mnie. Zawsze wyjaśniała spokojnie rzeczy, których nie rozumiałam. Nigdy nie denerwowała się i nie irytowała. Można było przeprowadzić z Nią inteligentną rozmowę na różne tematy. Dzięki Jej wspaniałemu wykształceniu, charyzmatycznej osobowości i świetnym sposobom nauki otrzymałam 88% na egzaminie gimnazjalnym z polskiego, oraz 5 na koniec roku. Naprawdę polecam :)

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2019

Pani Agnieszka ma dar pedagogiczny, nie tylko potrafi przygotować młodzież do egzaminów ale i stworzy atmosferę, w której chęć do nauki przychodzi sama. Od 6 miesięcy moje dwie córki regularnie uczęszczają na lekcje j. angielskiego, a jeśli pojawi się problem z innych przedmiotów to Pani Agnieszka po prostu przygotuje się z danego materiału i nauczy dzieciaki ;) Pozdrawiam

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2019

Pani Agnieszka w rok pomogła mi się przygotować do matury ustnej i pisemnej z języka polskiego i wyszło to genialnie o czym świadczą wyniki. Lekcje przebiegały w miłej atmosferze i były bardzo efektywne, serdecznie polecam zajęcia z Panią Agnieszką:)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2019

Kontakt do Pani Agnieszki dostaliśmy od przyjaciół , którzy bez wahania i bardzo gorąca polecali nam zajęcia z języka angielskiego prowadzone właśnie przez Panią Agnieszkę . I to był strzał w dziesiątkę .Juz po kilku zajęciach widać było bardzo dobre efekty w wynikach szkolnych testów a co najważniejsze córka uznała , ze gramatyka angielska wcale nie jest taka trudna . Gorąco polecamy zajęcia prowadzone przez Panią Agnieszkę w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze !

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2019

Bardzo dziękujemy za przygotowanie naszej córki do egzaminu. Dziękujemy za rzetelność, sumienność i wspaniały kontakt z Zuzką! Polecam serdecznie Panią Agnieszkę!

avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2019

Bardzo Polecam. Pani Agnieszka jest bardzo fajną osobą

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2019

Lekcje pani Agnieszki są najlepszymi, na jakie dotychczas uczęszczałam. Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę i cierpliwość, jest też osobą pełną pasji i zaangażowania. Polecam! Lepiej nie traficie!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2018

Z ręką na sercu polecam Panią Agnieszkę uczniom szkoły podstawowej aż po studentów. Zapisałam się do pani Agnieszki w celu przygotowania się do trudnego egzaminu. Pani Agnieszka jako jedyna zgodziła się przerobić ze mną ten trudny dział angielskiego, gdzie inni korepetytorzy odmawiali słysząc co chcę przerobić. Pani Agnieszka ma wiedzę i umiejętności takie jak najlepsi doktorzy języka angielskiego na Uniwersytetach. Szkoda, że tacy nauczyciele jak Pani Agnieszka nie uczą w szkołach. Egzamin zdałam na 94% co w przeważającej mierze jest zasługą rzetelnej wiedzy i umiejętności jej przekazania uczniowi przez Panią Agnieszkę. Przez całą moją edukację szkolną, języka angielskiego uczyłam się dotychczas pod okiem ponad pięciu korepetytorów, z których Pani Agnieszka okazuje się nieporównywalnie najlepsza. Cieszę się, że wielu nauczycieli odmówiło mi przygotowania mnie do tego egzaminu, bo inaczej nie trafiłabym na najlepszą nauczycielkę angielskiego.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.