Agnieszka Rita

Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Online
Poznań
Tulce
Luboń
Gowarzewo
Wiry
Robakowo
Kórnik
Borówiec
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski60 - 70 / 45 min

Agnieszka Rita

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/517 opinii

Opis ogłoszenia

Studiowałam filologię polską i angielską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, zostałam stypendystką rektora. Uwielbiam literaturę i chcę swoją wiedzę przekazywać innym. Jestem doświadczoną korepetytorką, udzielam lekcji z języka polskiego (przygotowanie do testu gimnazjalnego, matury, konkursów, olimpiady, codziennych lekcji). Podzielę się własnymi materiałami i wiedzą, zapoznam ze sprawdzonymi metodami nauki. Gwarantuję efektywne przyswojenie materiału i miłą atmosferę zajęć. Moi uczniowie chętnie przychodzą na zajęcia również w okresie wakacyjnym, myślę zatem, że potrafię zarazić innych swoją pasją. Do zobaczenia!

Zapraszam również serdecznie na lekcje języka angielskiego.

Zakres cen podany w ogłoszeniu zaczyna się od 60 zł/45 min i wzrasta w zależności od kosztów dojazdu do ucznia.
Telefon: 785-980-508.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 17
avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2019

Pani Agnieszka w miesiąc przygotowała mnie do egzaminu dojrzałości z języka polskiego. Miałem duże zaległości lecz dla Pani to nie sprawiało żadnego problemu i tak potrafiła mi świetnie wytłumaczyć, abym mógł zaliczyć ten przedmiot, i tak się stało z czego Pani Agnieszce bardzo dziękuję. Polecam wszystkim lekcje prowadzone przez Panią Agnieszkę.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2019

Pani Agnieszka przygotowywała mojego syna do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego. Wykazała się ogromnym zaangażowaniem i cierpliwością. Syn bardzo chętnie uczęszczał na lekcje i bardzo dobrze zdał egzamin. Polecam serdecznie zajęcia prowadzone przez Panią Agnieszkę .

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2019

Zajęcia u Pani Agnieszki zawsze przebiegały w miłej i niestresujacej atmosferze. Zajęcia przynosiły wymierny efekt w postaci coraz lepszych wyników w nauce i wyższych ocen w szkole. Zarówno syn, który uczył się u Pani Agnieszki przez 2 lata, jak i córka, która odbyła kilka lekcji przed egzaminem gimnazjalnym zadanym z j. angielskiego na 100 procent , byli bardzo zadowoleni z zajęć. Polecam wszystkim lekcje prowadzone przez Panią Agnieszkę.

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2019

Zacząłem chodzić na zajęcia od siódmej klasy, żeby jak najlepiej przygotować się na test ósmoklasisty. Dzięki dodatakowym zajęciom u Pani Agnieszki napisałem na bardzo wysoki wynik. Polecam wszystkim pragnącym zwiększyć swoje kompetencje językowe.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2019

Pani Agnieszka to bardzo sumienna osoba, uczy niezmiernie dobrze uczy języka angielskiego, lekcje są na wysokim poziomie, jestem bardzo zadowolona

avatar
Roman
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2019

Chciałbym wszystkim polecić lekcje pani Agnieszki, trafiliśmy do profesjonalistki ze znakomitym podejściem do ucznia. Potrafi przygotować ucznia w kilka miesięcy do rozszerzonej matury. Wynik powyżej wszelkich oczekiwań!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2019

Pani Agnieszka pomogła mi zdać poprawkę z polskiego. Bardzo jej za to dziękuję :)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2019

Agnieszka jest super korepetytorką, wyrozumiałą, słuchającą, dopasowującą się do potrzeb i braków w wiedzy ucznia. Pomogła mi z nauką do egzaminu z języka angielskiego, przygotowywała potrzebne materiały, tłumaczyła, gdy czegoś nie rozumiałam. Bardzo polecam korepetycje u Agnieszki, to gwarancja pracy w miłej atmosferze oraz dobrego wyniku!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2019

Pani Agnieszka niesamowicie pomogła mi przygotować się do egzaminu z języka angielskiego. Jestem przekonana, że bez jej pomocy nie osiągnęłabym tak wysokiego wyniku, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Lekcje z Panią Agnieszką były spędzone w miłej atmosferze połączonej z efektywną nauką. Doskonałe przygotowanie do zajęć oraz zaangażowanie Pani Agnieszki mobilizowało mnie do nauki oraz sprawiało, że z chęcią uczęszczałam na te lekcje.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2019

Nauka z Panią Agnieszką była naprawdę niezwykłym doświadczeniem. Potrafiła wyciągnąć najlepszy potencjał i zdolności nie męcząc mnie. Zawsze wyjaśniała spokojnie rzeczy, których nie rozumiałam. Nigdy nie denerwowała się i nie irytowała. Można było przeprowadzić z Nią inteligentną rozmowę na różne tematy. Dzięki Jej wspaniałemu wykształceniu, charyzmatycznej osobowości i świetnym sposobom nauki otrzymałam 88% na egzaminie gimnazjalnym z polskiego, oraz 5 na koniec roku. Naprawdę polecam :)

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2019

Pani Agnieszka ma dar pedagogiczny, nie tylko potrafi przygotować młodzież do egzaminów ale i stworzy atmosferę, w której chęć do nauki przychodzi sama. Od 6 miesięcy moje dwie córki regularnie uczęszczają na lekcje j. angielskiego, a jeśli pojawi się problem z innych przedmiotów to Pani Agnieszka po prostu przygotuje się z danego materiału i nauczy dzieciaki ;) Pozdrawiam

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2019

Pani Agnieszka w rok pomogła mi się przygotować do matury ustnej i pisemnej z języka polskiego i wyszło to genialnie o czym świadczą wyniki. Lekcje przebiegały w miłej atmosferze i były bardzo efektywne, serdecznie polecam zajęcia z Panią Agnieszką:)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2019

Kontakt do Pani Agnieszki dostaliśmy od przyjaciół , którzy bez wahania i bardzo gorąca polecali nam zajęcia z języka angielskiego prowadzone właśnie przez Panią Agnieszkę . I to był strzał w dziesiątkę .Juz po kilku zajęciach widać było bardzo dobre efekty w wynikach szkolnych testów a co najważniejsze córka uznała , ze gramatyka angielska wcale nie jest taka trudna . Gorąco polecamy zajęcia prowadzone przez Panią Agnieszkę w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze !

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2019

Bardzo dziękujemy za przygotowanie naszej córki do egzaminu. Dziękujemy za rzetelność, sumienność i wspaniały kontakt z Zuzką! Polecam serdecznie Panią Agnieszkę!

avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2019

Bardzo Polecam. Pani Agnieszka jest bardzo fajną osobą

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2019

Lekcje pani Agnieszki są najlepszymi, na jakie dotychczas uczęszczałam. Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę i cierpliwość, jest też osobą pełną pasji i zaangażowania. Polecam! Lepiej nie traficie!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2018

Z ręką na sercu polecam Panią Agnieszkę uczniom szkoły podstawowej aż po studentów. Zapisałam się do pani Agnieszki w celu przygotowania się do trudnego egzaminu. Pani Agnieszka jako jedyna zgodziła się przerobić ze mną ten trudny dział angielskiego, gdzie inni korepetytorzy odmawiali słysząc co chcę przerobić. Pani Agnieszka ma wiedzę i umiejętności takie jak najlepsi doktorzy języka angielskiego na Uniwersytetach. Szkoda, że tacy nauczyciele jak Pani Agnieszka nie uczą w szkołach. Egzamin zdałam na 94% co w przeważającej mierze jest zasługą rzetelnej wiedzy i umiejętności jej przekazania uczniowi przez Panią Agnieszkę. Przez całą moją edukację szkolną, języka angielskiego uczyłam się dotychczas pod okiem ponad pięciu korepetytorów, z których Pani Agnieszka okazuje się nieporównywalnie najlepsza. Cieszę się, że wielu nauczycieli odmówiło mi przygotowania mnie do tego egzaminu, bo inaczej nie trafiłabym na najlepszą nauczycielkę angielskiego.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.