Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Poznań
Język angielski50 - 70 / 45 min

Agnieszka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką dwóch filologii na UAM w Poznaniu, otrzymywałam stypendium rektora. Jestem doświadczoną korepetytorką, pracuję w szkole językowej od ponad pięciu lat, udzielam lekcji z języka angielskiego u siebie w domu, u ucznia oraz na Skypie (przygotowanie do testu gimnazjalnego, matury, konkursów, olimpiady, codziennych lekcji), robię również tłumaczenia. Podzielę się własnymi materiałami i wiedzą, zapoznam ze sprawdzonymi metodami nauki. Gwarantuję efektywne przyswojenie materiału i miłą atmosferę zajęć. Nasze lekcje będą dla Państwa najlepiej wykorzystanym czasem. Moi uczniowie z chęcią uczestniczą również w zajęciach wakacyjnych, więc sądzę, że umiem zarazić innych swoją pasją :)
Do zobaczenia!
Mój tel. 785-980-508

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2019

Kontakt do Pani Agnieszki dostaliśmy od przyjaciół , którzy bez wahania i bardzo gorąca polecali nam zajęcia z języka angielskiego prowadzone właśnie przez Panią Agnieszkę . I to był strzał w dziesiątkę .Juz po kilku zajęciach widać było bardzo dobre efekty w wynikach szkolnych testów a co najważniejsze córka uznała , ze gramatyka angielska wcale nie jest taka trudna . Gorąco polecamy zajęcia prowadzone przez Panią Agnieszkę w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze !

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2019

Bardzo dziękujemy za przygotowanie naszej córki do egzaminu. Dziękujemy za rzetelność, sumienność i wspaniały kontakt z Zuzką! Polecam serdecznie Panią Agnieszkę!

avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2019

Bardzo Polecam. Pani Agnieszka jest bardzo fajną osobą

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2019

Lekcje pani Agnieszki są najlepszymi, na jakie dotychczas uczęszczałam. Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę i cierpliwość, jest też osobą pełną pasji i zaangażowania. Polecam! Lepiej nie traficie!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2018

Z ręką na sercu polecam Panią Agnieszkę uczniom szkoły podstawowej aż po studentów. Zapisałam się do pani Agnieszki w celu przygotowania się do trudnego egzaminu. Pani Agnieszka jako jedyna zgodziła się przerobić ze mną ten trudny dział angielskiego, gdzie inni korepetytorzy odmawiali słysząc co chcę przerobić. Pani Agnieszka ma wiedzę i umiejętności takie jak najlepsi doktorzy języka angielskiego na Uniwersytetach. Szkoda, że tacy nauczyciele jak Pani Agnieszka nie uczą w szkołach. Egzamin zdałam na 94% co w przeważającej mierze jest zasługą rzetelnej wiedzy i umiejętności jej przekazania uczniowi przez Panią Agnieszkę. Przez całą moją edukację szkolną, języka angielskiego uczyłam się dotychczas pod okiem ponad pięciu korepetytorów, z których Pani Agnieszka okazuje się nieporównywalnie najlepsza. Cieszę się, że wielu nauczycieli odmówiło mi przygotowania mnie do tego egzaminu, bo inaczej nie trafiłabym na najlepszą nauczycielkę angielskiego.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.