Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa

Opis ogłoszenia

Jestem pedagogiem wczesnoszkolnym, surdopedagogiem oraz terapeutą.

Na co dzień pracuję z dziećmi na pierwszym etapie edukacyjnym w szkole podstawowej, oraz prowadzę zajęcia korekcyjno-kompensacyjne i dydaktyczno wyrównawcze dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Oferuję:
- pomoc dla dzieci z problemami w czytaniu, pisaniu i matematyce
- przygotowanie do szkoły dla dzieci 5/6 letnich
- pomoc w odrabianiu lekcji, przygotowaniu do zajęć i przyswojeniu materiału
-przygotowanie do testu po 3 i 6 klasie.

Zapewniam własne, ciekawe materiały, które pozwolą w łatwiejszy sposób zrozumieć wszystkie niejasności i sprawią, że nauka będzie przyjemnością a nie obowiązkiem.

Zapraszam :)

JEŻELI NIE ODBIERAM TELEFONU BARDZO PROSZĘ O KONTAKT SMS. ODPISZĘ NA KAŻDĄ WIADOMOŚĆ.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2011

Jeżeli chcesz, żeby ktoś wyciągnął Cię za uszy z chemicznej przepaści, konstruktywnie spędzić czas, lub po prostu powtórzyć bieżący materiał, Agnieszka jest strzałem w dziesiątkę. Nie tylko przekonuje do siebie uśmiechem i poczuciem humoru, ale też cierpliwością. Momentalnie zaraża sympatią do chemii i tłumaczy tak, że wszystko staje się łatwiejsze. Podsumowując: jeżeli ja zrozumiałam, to każdy zrozumie :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.