Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa

Agnieszka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Agnieszka

O mnie

Jestem nauczycielką chemii w liceum ogólnokształcącym. Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Chemii Uniwersytetu Warszawskiego. Dodatkowo uzysałam równolegle przygotowaniem pedagogiczne oraz ukończyłam studia pedagogiczne na Akademi Pedagogiki Specjalnej.Certyfikaty:

Uprawnienia do nauczania chemii w szkole gimnazjalnej oraz ponadgimnazjalnej (egzamin zdany na ocenę bardzo dobrą) Studia pedagogiczne na Akademii Pedagogiki Specjalnej - dwie specjalizacje Liczne kursy z zakresu edukacji dzieci i młodzieży

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2011

Jeżeli chcesz, żeby ktoś wyciągnął Cię za uszy z chemicznej przepaści, konstruktywnie spędzić czas, lub po prostu powtórzyć bieżący materiał, Agnieszka jest strzałem w dziesiątkę. Nie tylko przekonuje do siebie uśmiechem i poczuciem humoru, ale też cierpliwością. Momentalnie zaraża sympatią do chemii i tłumaczy tak, że wszystko staje się łatwiejsze. Podsumowując: jeżeli ja zrozumiałam, to każdy zrozumie :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.