Agnieszka Leyko

Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Online
Kraków
Zielonki
Bibice
Węgrzce
Michałowice
Faktura VAT

Opis ogłoszenia

JĘZYK ROSYJSKI od podstaw - do zupełnej biegłości, nauka on-line, przygotowanie do egzaminów, matury, klasówki. Rosyjski język biznesowy.

Jestem magistrem filologii rosyjskiej o specjalizacji nauczycielskiej, którą ukończyłam 14 lat temu w Instytucie Neofilologii Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Od tamtej pory czynnie uczę tego języka w szkole językowej i na prywatnych lekcjach. Nauczam dzieci, młodzież i dorosłych, również języka biznesowego. Przygotuję do zaliczeń na studiach, klasówki, egzaminu certyfikacyjnego TELC.

Lekcje prowadzę z wykorzystaniem wirtualnej tablicy. Uczę dzieci już od 6 roku życia z użyciem ciekawych pomocy naukowych, piosenek i podręczników. Jestem autorką fiszek z języja rosyjskiego dla wydawnictwa Edgard.

Zapewniam solidną i konsekwetną naukę w bezstresowej miłej atmosferze, różnorodne materiały. Przygotuję do podróży zagranicznej, wdrożę do posługiwania się językiem w sytuacjach zawodowych i  zaawansowanego języka biznesu. Przetłumaczę teksty, również specjalistyczne, umowy, kontrakty, pisma urzędowe i sądowe, artykuły prasowe. 

Interesuję się wszystkim, co się dzieje wokół mnie i chętnie podejmę konwersacje na różne ciekawe tematy.

Lekcje prowadzę indywidualnie lub w niewielkich grupach, zwykle 2-6 osób. Możliwość wystawienia faktury.

60 zł/ 60 min. lekcje indywidualne
80 zł/ 90 min. lekcje indywidualne 

40 zł/ 60 min. od osoby w grupie 2 osób

W przypadku grup liczniejszych - do uzgodnienia :)

Zapewniam:

*własne ciekawe materiały
*miłą atmosferę motywująca do nauki
*rzetelność i profesjonalizm
*przygotowanie do poprawek, egzaminów, matury
*kilkunastoletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji i zajęć w szkole językowej

MATURA

Oferuję zajęcia przygotowujące to egzaminu maturalnego z języka rosyjskiego. Posiadam arkusze egzaminacyjne z matury z lat poprzednich. Na lekcjach zapewniam przygotowanie do części pisemnej, słuchowej (listening - bazując na słuchankach maturalnych na poziomie podstawowym i rozszerzonym), a także matury ustnej.

Zapraszam :-)

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Agnieszka Leyko
Kawiory 24
30-055 Kraków
NIP: 6772068076

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2002 - 06.2007
Uniwersytet Pedagogiczny
Magister
Filologia rosyjska
Kursy i szkolenia
07.2021
Kurs z zakresu zarządzania oświatą
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2022

Z całego serca polecam zajęcia z Agnieszką!

Masę materiałów przygotowywanych do zajęć, w pełni indywidualne podejście do lekcji i ogromna wiedza z języka przekazywana w sposób przystępny dla uczącego się. W trakcie zajęć wspólnie decydowaliśmy jakie tematy i zgadnienia warto poruszyć. Zawsze miałem poczucie, że postępy nauki są na bieżąco brane pod uwagę, co decydowało o tym, co należy jeszcze powtórzyć, a co zostało opanowane. Atmosfera na zajęciach bardzo przyjacielska i komfortowa (co nie oznacza, że można się lenić!). Różnorodność zadań i tematów nie pozwalała się nudzić.

Bardzo ceniłem sobie rownież kontakt poza zajęciami - jeśli z jakiś powodów jedna ze stron nie mogła uczestniczyć w zajęciach, wszystko było uzgadniane i nie było problemu z przełożeniem lekcji.

Moja sytuacja przedstawiała się następująco:
Na lekcje zacząłem uczęszczać już z pewnym zasobem słownictwa i ogólnym pojęciem o podstawach gramatycznych rosyjskiego. Nie miałem jednak wcześniej okazji do rozwijania umiejętności mówienia. Po nieco ponad roku zajęć poszerzyłem słownictwo, gramatyka została wyuczona i uporządkowana jak należy, umiejętności aktywnego używania słownictwa i gramatyki w mowie znacznie się poprawiły i dzięki Agnieszce bez problemu udało mi się zdać egzamin TELC na poziomie B2.

Jeszcze raz - bardzo, bardzo polecam!

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2022

Na zajęciach czuję się bardzo swobodnie, Agnieszka jest wyrozumiała, dużo tłumaczy, daje świetne materiały i pomysły a przede wszystkim zaraża optymizmem. Bardzo się cieszę, że trafiłem na nią i czuję, że ta współpraca potrwa długo. :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2015

Agnieszka wielokrotnie przygotowywała mnie do egzaminów na studiach,nigdy nie zawiodła. Zawsze kompetentna, przygotowana i chętna do pomocy. Niejednokrotnie zajęcia odbywały się po godzinie 20 z powodu mojego napiętego grafiku, (a także w niedziele). Polecam wszystkim chcącym nauczyć się języka rosyjskiego!

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2015

Nauczycielka Kompetentna, wykwalifikowana, a przede wszystkim całym sercem zaangażowana. Szczerze polecam.

avatar
Marcin F.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2015

Po półrocznym kursie rosyjskiego u Pani Agnieszki byłem w stanie bez większych problemów porozumieć się jadąc na wschód Europy. Jeśli szukacie profesjonalnego nauczyciela języka rosyjskiego gorąco polecam lekcje u Pani Agnieszki

avatar
Łukasz M.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2014

Pani Agnieszka bardzo odpowiedzialnie podchodzi do każdych zajeć. Zawsze jest w pełnej mobilizacji, przygotowana, z materiałami i uśmiechem na twarzy! Poza ustalonym przez siebie tokiem nauczania (dla którego mam same pozytywne opinie) jest również bardzo elastyczna i dostosowuje program bezpośrednio pod potrzeby uczących. Moja przygoda z Rosyjskim zaczęła się kilkanaście lat temu. Miałem już kilku prowadzących. Agnieszkę wspominam jako jednego z najlepszych nauczycieli, który oprócz nauki potrafi również zaciekawić, co na etapie wstępnym nauki języka jest bardzo ważne. Nie możemy jednak zapominać, że nauka języka opiera się głównie na naszym wewnętrznym zaangarzowaniu i chęciach. Jednak jeżeli ten warunek jest spełniony - P. Agnieszka z pewnością pokieruje programem jak należy, aby w szybki i uporządkowoany sposób pomóc przyswoić tajniki tego pięknego języka. Z czystym sumieniem daję najwyższą możliwą ocenę i polecam wszystkim, którzy poważnie zastanawiają się nad nauką, oraz tym, którzy dopiero poszukują odpowiedniego dla siebie języka!

avatar
Jula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2014

Wspaniała i cierpliwa nauczycielka, jako pierwsza pokazała mi piękno języka rosyjskiego i dzięki niej fascynacja językiem trwa do dziś. Lekcje zawsze były ciekawe, a Agnieszka umie doskonale zmotywować do nauki. Szczerze polecam pracę z nią:)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 grudnia 2014

Doskonały nauczyciel z ogromną dozą cierpliwości! Pani Agnieszka zawsze była doskonale przygotowana. Zajęcia były często uatrakcyjniane różnego rodzaju materiałami. Wiedza przedstawiana była w sposób bardzo klarowny, dzięki czemu była łatwiej przyswajana przez uczniów. Szczerze polecam!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2014

Do Agnieszki zgłosiłem się w wieku 30 lat, ze szczątkową znajomością podstaw rosyjskiego, nauczonych jeszcze w podstawówce. W ciągu bodajże trzech lat nauki, Agnieszka doprowadziła mnie do egzaminu TRKI B2, zdanego z dobrą oceną :) zachęcony szybkimi podstępami, kontynuowałem u niej rosyjski biznesowy. Po roku nauki zdałem bardzo wymagający egzamin TRKI B2+. Agnieszka jako nauczyciel jest zawsze świetnie przygotowana, wymagająca, a jednocześnie bardzo sympatyczna. Opinia jednoznacznie bardzo dobra!

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2014

Z Agnieszką zaczynałem swoją przygodę z rosyjskim. Trwa ona do dzisiaj, czyli już bodajże 4 lata. To chyba najlepsza rekomendacja, jeśli udało jej się przeprowadzić mnie przez trudny okres początkowy ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.